Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 29.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kak mi se iska da letia do ..  
Автор chikitka ()
Публикувано10.04.00 23:51



koiato i da e planeta ot slunchevata sistema pa moje i izvun neia...predlaagt li se takiva ekstri niakade/??i za kolko pari???Niakoi znae li neshto po tozi vupros/??

Тема Kak mi se iska da letia do ..нови [re: chikitka]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано12.04.00 14:53



Доста пари си готов(а) да хвърлиш затова. Че няма ли да е по-добре за друго ? Земята предлага дори и извънземни условия на места, посети ги. Иначе рискуваш да не се върнеш. Безмислен риск.

Тема Kak mi se iska da letia do ..нови [re: Drug Vasko]  
Автор chikitka ()
Публикувано12.04.00 22:54



bih riskuvala sichko e ne bash sichko no iskam v kosmosa a ne tuk..tam ima mnogo mesta koito ne sa vijdani ot hora a tuk sichko e otkrito pochti..iskam da letia i tva si e

Тема Kak mi se iska da letia do ..нови [re: chikitka]  
Автор Gandalf ()
Публикувано14.04.00 09:22



zashto kato nachalo ne opitash da letish s neshto vyv vyzduha? deltaplaner ili paraplaner? :)

Тема Kak mi se iska da letia do ..нови [re: Gandalf]  
Автор chikitka ()
Публикувано17.04.00 22:19



zashtoto iskam da ne e na zamiata i skam v kosmosa toi me privlicha na zemiata e tupo...umiram si da otkrivam novi planeti i da gi izuchavam..ama triabva money za taia rabota a i mai samo v Amerika moga da si osushtestvia tazi mechta

Тема Kak mi se iska da letia do ..нови [re: chikitka]  
Автор Gandalf ()
Публикувано18.04.00 09:37



Zemjata syshto e edna ot planetite ;-) Chela li si "Pytevoditel na Galakticheskija Stopadzhija"?

Тема Kak mi se iska da letia do ..нови [re: Gandalf]  
Автор chikitka ()
Публикувано18.04.00 23:44



ne no bi bilo interesno..

Тема Kak mi se iska da letia do ..нови [re: chikitka]  
Автор Gandalf ()
Публикувано19.04.00 09:50



:) mislja che oshte se anmira po biblioteki ili po slavejkov. potyrsi ja. tam ima edin mnogo silen moment svyrzan sys vselenata i kosmosa

Тема Kak mi se iska da vidia...нови [re: Gandalf]  
Автор Kotentse ()
Публикувано25.04.00 07:25



Zemiata ot Lunata! Kazvat che bilo strashno krasivo. Na snimki sam vijdala, no iskam na jivo! :-)) ....no Zemiata opredeleno e nai-krasivata planeta spored men. Ot van i ot vatre! :-)) ...samo horata da biaha Choveci, a ne jivotni, kakto poniakoga...

Тема Kak mi se iska da vidia...нови [re: Kotentse]  
Автор Gandalf ()
Публикувано29.04.00 22:59



Kotentse :) Ima i choveci po tazi zemja ... poogledaj se okolo teb i mozhe da zyrnesh njakoj ;-)

Тема Kak mi se iska da vidia...нови [re: chikitka]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано06.05.00 16:13



Само в извънземни ви е шанса.

Тема Kak mi se iska da letia do ..нови [re: chikitka]  
Автор banderito ()
Публикувано22.08.00 06:38



ima na4ini koito sa otkriti no nikoi niama da ti kage za6toto 4ove4estvoto 6te napravi niakolko kra4ki v razvitieto megdu galakti4eskite poleti :( galko tezi filmi s izvan zemnite da ne misli6 4e sa samo plod na vaobragenieto ne ne sa v tiah ima 99% laga i 1% istina :)) da ne si misli6 kak se razrabotvat v nasa pilotirani korabi koito mogat da napuskat zemiata bez raketa nositel:)) predpolagam granicata za dostigane na skorosti blizki do tazi svetlinata moge da se dostignat ne samo kato se obarnat niakoi zakoni no nai ve4e tozi za preodoliavane na gravitaciata edin pat zabeliazah 4e edno kosam4e stoi vav vazduha bez da se podarga ili nosi ot te4enie prosto stoe6e do silen elektromagnit:) heh perdstavi si zemiata ...... niamam prosto dumi ne samo poletite mogat da se osa6testviavat s raketi sovali ili tnt... letatelni sredstva ako pogelae6 moge6 da poleti6 na krilata na vaobragenieto :)) tova e za sega niakoi den mogebi ti 6te otkrie6 na4ina za patuvane do zvezdite :) yspeh:)))


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.