Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 23.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Общо взето...нови [re: Boyko]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано04.04.00 22:04



Я, страхотно ! Евала, много бива туй определение !!!

Тема Общо взето...нови [re: Boyko]  
Автор Luck ()
Публикувано07.05.00 22:27



Четох в една книга, а после го чух в един документален филм,че "...да вярваш в астрологията е все едно да сложиш колело от римска каруца на съвременен Мерцедес".

Тема Общо взето...нови [re: Luck]  
Автор крост ()
Публикувано11.05.00 06:23



иска ли някой да му предложа съвремени автори и добри книги?

Тема Общо взето...нови [re: крост]  
Автор Gandalf ()
Публикувано11.05.00 09:52



Interesno e da se vidi kakvo pishat i togava da se "prieme" ili "atakuva" pisanoto. Pusni spisyk-a (dano sa dostypni i v bg)

Тема някои книжкинови [re: Gandalf]  
Автор крост ()
Публикувано12.05.00 06:57



в продължение на писаното от мен на 11.05.2000... "Written in the stars" "Planets and heredity" "Personality and positions of the planets at birth: empirical study" ---- автор на трите кники е M. Gauquelin

Тема Струва ми се...нови [re: питон]  
Автор 1 ()
Публикувано30.05.00 11:48



Da

Тема За астрологиятанови [re: Boyko]  
Автор Stargazer ()
Публикувано28.08.00 15:17



Астрологията не е наука като астрономията например. Затова ми се вижда най-малкото необяснимо как планетите и звездите биха могли по някакъв начин да повлияят на съдбата ми. Та те са най-обикновени тела. Нима дърветата, планините или реките могат да го правят?????????

Тема Re: За астрологиятанови [re: Stargazer]  
Автор Contestatio ()
Публикувано07.07.06 21:02



Ако астрологията е автентична, то според мен се основава на енергийно вмешателство в собствената енергия и по този начин звездите влияят върху човека - върху неговото поведение. Но само ми е много чудно защо всички астролози говорят много за влиянието на планети като Меркурий или Венера, а забравят да изтълкуват влиянието на най-близката до нас планета, върху която стъпваме всеки ден и чиято сила виждаме всеки ден (като гравитацията например) - Земята. Чудно ми е и как определят съдбата на човек като най-вероятно съществуват още планети, дори и съзвездия?



Тема псевдонауканови [re: Boyko]  
Автор FileO99 (SSD )
Публикувано08.07.06 17:36



Астрологията е една опасна и вредна псевдонаука, която няма място в съвременният живот на хората. Определени закономерности в нея са напълно вярни, обаче ние сме съвременни хора, които живеят в 21 век и не трябва да обръщат сериозно внимание на такива глупости, които не са продиктувани от нищо научно и рационално.





Тема Re: псевдонаука [re: FileO99]  
Автор Contestatio ()
Публикувано08.07.06 20:30



А можем ли с лека ръка да отхвърлим течение, което води началото си от преди 5000 години и е практикувано и уважавано от най-великите за времето си народи и от едни от най-великите хора?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.