Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 25.05.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: КОЙ ТИ Е КРИВ ЧЕ СИ ПРАВ? :)нови [re: xristogagovGmailcom2]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано09.07.17 16:41



Остави го, че пак ще затворят темата!

То е ясно, че обслужващите го санитарки, като разберат биологията му, може да поискат и да го евтаназират! Камо ли да зацепят измамите в икономика-енергетика-динамика!
Няма друг избор човечецът. Гледам, че го накара и правописа да обърка там, а иначе добре се справя.

Вероятно и другите двамца са галеници на Здравната каса.
За нормално заченатите в древната Гатака "лечението" е за по-бързо погребване.



Тема Re: КОЙ ТИ Е КРИВ ЧЕ СИ ПРАВ? :)нови [re: Герисъм]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано09.07.17 16:44



На простотията винаги трябва да и се посочва, че е простотия, щото тя самата не се усеща.
Тази мисъл много ми харесва. Ще я запомня.



Тема Re: Индикатор за гравитация - продължениенови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано09.07.17 16:58



Сега пък и ДНК намеси. На теб не ти бие чука на едно място.

Теб истината ако те обижда, аз какво съм виновен? Не стига, че се подигра и с мен, и с всички останали в онази тема, в която обеща нещо да обясниш, но се оказа, че си гОла вОда. Всъщност потвърди се това, което и преди това се знаеше.
Само се чудя как още не си намесил детандерите и в синджирения фонтан.



Тема Re: КОЙ ТИ Е КРИВ ЧЕ СИ ПРАВ? :)нови [re: Quai dOrsay]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано09.07.17 17:10



Отстъпвам ти авторските права :)

Има по-лоши престъпления от това да гориш книги. Едно от тях е да не ги четеш


Тема Re: Индикатор за гравитация - продължениенови [re: Quai dOrsay]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано09.07.17 17:11



"Само се чудя как още не си намесил детандерите и в синджирения фонтан."

Синджир от детандери? Свежа идея :) Колко му е.

Има по-лоши престъпления от това да гориш книги. Едно от тях е да не ги четеш


Тема Re: Индикатор за гравитация - продължениенови [re: Quai dOrsay]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано09.07.17 17:38



Ако не можеш да зацепиш, какво е детандер учи за пАрите от Книгата!
Убау, Митев и Русев "лъжат"!
Само не казвай, че и детандери нямало!
На умни хора и от заключената тема им стига да проучат и да разберат!
На тъпи гьонсурати и новата Александрийска библиотека да им дадеш, пак "няма да им стигне", да разберат. Не че изобщо ще подхванат да търсят и четат де!

Нали те интересува!
Научи и просвети другите!
Остави ме мен!



Тема Re: Индикатор за гравитация - продължениенови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано09.07.17 17:38



На теб ти се каза, че си завършено функционално неграмотен. Казаха ти се и други неща. Факт!

Другия факт е, че опора е онова нещо, което е еднакво по сила и противоположно по посока на ускорението. Факт! При това не от физиката, а от нашия мил роден български език. Факт!

За да разбереш физиката трябва да научиш поне един език. Поне родния си, ако има той има писменост или български, ако друг не можеш. Факт!

До тогава си оставаш куха кратуна, която не може да изрази дори хаотичните трептения, които възприема като мисли. Факт!





Тема Re: Индикатор за гравитация - продължениенови [re: xristogagovGmailcom2]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано09.07.17 17:41



Пак започваш сам да си говориш, което не е добре. В известен смисъл досега само се хабиш, защото няма известен случай някой някога да е разбрал нещо, което ти си сънувал, че може да мине за обяснение. Или има и аз съм го пропуснал? Ако е така - покажи го - ще се извиня за небрежността си. Ако не е така - пий хапчетата и не цапай - дори най-малоумното животно може да изглежда симпатично, ако се научи да спазва известна хигиена.





Тема Re: Индикатор за гравитация - продължениенови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано09.07.17 17:47



Така като гледам, май единствения дето не можа да зацепи какво е детандер си ти. Човека написа преди време, че си е купил и прочел книгата. До момента няма данни ти да си го направил, дори под формата на декларация, така че за Митев и Русев нямаш думата. Можеш ли да схванеш? Ти говориш за книга, която той е чел, а ти дори не си виждал, явно. Ако твърдиш обратното - кажи коя е деветата дума на осма страница?





Тема Re: КОЙ ТИ Е КРИВ ЧЕ СИ ПРАВ? :)нови [re: Герисъм]  
Автор xristogagovGmailcom229 (пришълец)
Публикувано09.07.17 17:51



ХоХо, тръшкай се



(всеки му според заслуженото)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.