Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 26.05.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Ploska zemiaнови [re: hidrazin4o]  
Автор Baba Pena (непознат)
Публикувано19.09.16 00:04



https://www.youtube.com/watch?v=J1qQwdGazVQ

Vij tuk edin slon kak leti. Maloumnik.....



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: Baba Pena]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано19.09.16 00:08



Ами единственото глупаво нещо тук си ти и продължаваш да го доказваш.
И да, вярвам защото съм учил, имам образование и поназнайвам това-онова.
Пък и навремето съм ходил чат-пат по обсерватории нощем.
И не, не ходя да мия кенефите в чужбина или чинните в някоя закусвалня като теб.
А това за 300 кинта ... да стигат за 3-4 дена, ако не ходя да се заигравам по кръчмите.
Смешник. Аре чупката!



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: Baba Pena]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано19.09.16 00:10



Това дет лети навярно си ти или майка ти.





Тема Re: Ploska zemiaнови [re: hidrazin4o]  
Автор Baba Pena (непознат)
Публикувано19.09.16 00:16



Haha imal obrazovanie, a viarva che jivee na vartiashta se topka i e prozilezal ot maimuni. Ne znashtoto moje da si go dokaje, a zashtoto "obrazuvanieto" mu go e nabilo v glavata.

Nadiavam se, che ne si platil za tova obrazovanie, shtoto sa te izparzaliali iako.



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: Baba Pena]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано19.09.16 00:41



Къш. Смешник омаян.



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: hidrazin4o]  
Автор Baba Pena (непознат)
Публикувано19.09.16 00:58



E ti osven podobni gluposti da govorish i da iztuknesh kolko si obrazovan, drugo ne mojesh da kajesh. Vijdal sam ti postovete iz mnogo forumi. Zaiajdash se s horata, bez da govorish po temata. Iavno niamash kvo da kajesh, no poneje v realniat ti jivot nikoi ne te vzema na seriozno, idvash tuk da izbivash kompleksi. I da ne zabraviame che si obrazovan vse pak. Znaesh fizika, himia i si gledal prez teleskop





Тема Re: Ploska zemiaнови [re: Baba Pena]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано19.09.16 00:59



Къш.



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: Baba Pena]  
Автор ayahuasca (ентусиаст)
Публикувано19.09.16 12:31



Направо ме е яд че ти отговорих,нито мислиш,нито се съмняваш,дошъл си да ни убеждаваш в идиотията,дето си гледал в нета а не както твърдиш да стане дискусия :( Честното ми мнение,е че по-голяма буза от теорията за плоската земя няма,и става само за недоограмотени средношколци,да има за кво да си лафат по ексурзиите.Повече няма да ти отговарям,като се ограмотиш и решиш че искаш да се учиш а не да учиш другите,ела пак.



Тема Re: Ploska zemiaнови [re: ayahuasca]  
Автор Alenadrow (пристрастен)
Публикувано19.09.16 14:42



Е ти пък, майтапиш ли се? Каква дискусия да стане през 21 век по въпроса дали Земята е плоска? Тоя пич изглежда сравнително грамотен - предполагам е някой майтапчия и се опитва да гледа сеир, макар че то е излишно - сеира тук не е малко и без такива измислени чутовно тъпи теми. Иначе забележи, че пише доста правилно, колкото и това да не си личи от шльокавицата. Демонстрира някои сериозни пропуски в познанията тук-тан, но ми се струва, че просто няма начин да е толкова тъп, колкото се изкарва, съдейки по някакви общи вторични лингвистични белези.





Тема Re: Ploska zemiaнови [re: Alenadrow]  
Автор ayahuasca (ентусиаст)
Публикувано19.09.16 15:18



Ми не съм сигурен че е майтапчия.Загледах темата,защото съвсем наскоро,преди месец и нещо за нея ми заговори и един колега,също отраснал в Щатите.И не е глупав човек,ние работим 3д моделинг и анимации и в нашата свера повечето хора са интелигенти и много добре образовани.И тогава се изненадах,и още не мога да си отговоря,защо такъв човек,като моя колега се е подал на подобни щуротии.И ето че тук изниква подобна тема,от човек,живеещ в Щатите и ми стана интересно,затова искам да дискутирам,не че темата заслужава внимание,по-скоро искам да знам какви глупости разказва подобна теория за света,за да успява да си намери глашатаи.
И не го мисля за тъп,човека,извинявам се ако е прозвучало така,въпреки инфантилното му на моменти поведение :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.