Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 02.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ЗОМБИТАТА СА СТРЕСИРАНИ И СЕ КРИЯТ :)нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано21.06.16 23:20



До такава степен си изкукал в това село, че само повтаряш едни и същи глупави мантри. Язък ти за бялата коса, 2 грама мозък нямаш в черепната си кухина.



Тема Re: вижте какво пише калпазан във физиканови [re: Tom_cat]  
Автор xristogagov@Gmail.com-229 (пришълец)
Публикувано22.06.16 11:05



А какво е скоростта? Първа производна на пътя по времето, ускорението съответно е първа производна на първата производна, т.е. втора производна. Това са елементарни неща, даже и малоумник като теб мислех, че ги знае.

ХаХа, тъпоумник какво твърдиш, първа производна на първата, няма такова понятие първа производна на първата производна

това само безпонятник по математика като теб може да твърди. Първо се ограмоти по математика и тогава пиши по формулите, тиквенник.

{Който не може да атакува мисленето, напада мислещият}

Тема НА ТОЯ НЕ МУ Е ЯСНО С КАКВА СКОРОСТ СЕ ДВИЖИ ОХЛЮВнови [re: xristogagov@Gmail.co]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано22.06.16 18:15





цитат:

А какво е скоростта? Първа производна на пътя по времето, ускорението съответно е първа производна на първата производна, т.е. втора производна. Това са елементарни неща, даже и малоумник като теб мислех, че ги знае.

ХаХа, тъпоумник какво твърдиш, първа производна на първата, няма такова понятие първа производна на първата производна това само безпонятник по математика като теб може да твърди. Първо се ограмоти по математика и тогава пиши по формулите, тиквенник.
край на цитата.



Приятелю , не се ядосвай ! .. на тия зомбита не им е ясно какво е туй чудо СКОРОСТ и затуй не могат да си обяснят защо охлювът се движи в отправната система на далечна галактика със скорост 300000 км/с. На тях сиромашките не им е ясно какво е туй скорост а ти искаш да са наясно какво е туй ускорение !

.. На тия зомбита никога няма да им се изясни защо един инерциален охлюв без да се ускорява във времето има различни скоростти в разните отправни системи .. Те за охлювът не могат да схванат какво е туй чудо скорост а за светлината па въобще са се объркали що е туй скорост на светлината !..Ъхъ !



Тема Re: НА ТОЯ НЕ МУ Е ЯСНО С КАКВА СКОРОСТ СЕ ДВИЖИ ОХЛЮВнови [re: _petkov_-126478]  
Автор xristogagov@Gmail.com-229 (пришълец)
Публикувано22.06.16 18:54



Приятелю , не се ядосвай ! .. на тия зомбита не им е ясно какво е туй чудо СКОРОСТ и затуй не могат да си обяснят защо охлювът се движи в отправната система на далечна галактика със скорост 300000 км/с. На тях сиромашките не им е ясно какво е туй скорост а ти искаш да са наясно какво е туй ускорение ! .. На тия зомбита никога няма да им се изясни защо един инерциален охлюв без да се ускорява във времето има различни скоростти в разните отправни системи .. Те за охлювът не могат да схванат какво е туй чудо скорост а за светлината па въобще са се объркали що е туй скорост на светлината !..Ъхъ !

Така е, зомбитата се оплетоха кат пиле о кълчища



{Който не може да атакува мисленето, напада мислещият}

Тема ЗАГЛЯВУШВАЙ ЗОМБИТАТА !нови [re: xristogagov@Gmail.co]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано23.06.16 05:56





цитат:

Така е, зомбитата се оплетоха кат пиле о кълчища
край на цитата.


Прав си! ..но нищо не ти пречи да заглявушваш зомбитата дори когато са се оплели като пиле у кълчища!..
Ама зомбитата хитруват!.. разбраха че ги чака заглявушване и бегаха и се изпокриха у трънките и там сеги четът англоезичните писанини на тема зомбоглупендерия-Айнщания с тайната надеждица че в тия писанини ще открият нещо което да ги избави от тетика ..





Тема Re: ЗАГЛЯВУШВАЙ ЗОМБИТАТА !нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Alenadrow (пристрастен)
Публикувано23.06.16 21:00



ПеРков,

Не обичам да се повтарям, ама какво стана с видеото? Пълен идиот, успяващ да оцелее без много чужда помощ, за около година щеше да уцели копчето, от което се включва камерата на телефона му, а ако няма такъв - с огромна вероятност щеше да намери отнякъде.

Давай видео или снимки поне или пък заминавай да косиш тревата, че ще и изсъхнат връхчетата и ще боцка на стоката като руча.





Тема ЗОМБИТАТА НЕ СА МИ РАБОТОДАТЕЛИ!нови [re: Alenadrow]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано24.06.16 00:36





цитат:
ПеРков,

край на цитата.


Аз не съм Перко а само го отпервам на някое зомби което си го дири! .. Ъхъ!



цитат:
Не обичам да се повтарям, ама какво стана с видеото? Пълен идиот, успяващ да оцелее без много чужда помощ, за около година щеше да уцели копчето, от което се включва камерата на телефона му, а ако няма такъв - с огромна вероятност щеше да намери отнякъде.

Давай видео или снимки поне

край на цитата.


Никое зомби не ми е работодател... и тия зомбита дето се натискат да ми държат сметка за работата ми по добре ще е да се хванат и да си направят опитът на Пемаро .. а ако не искат да правят опит на Пемаро да вземат да вървят на майната си ! .. Ъхъ!

Редактирано от _petkov_-126478 на 24.06.16 00:39.



Тема Re: ЗОМБИТАТА НЕ СА МИ РАБОТОДАТЕЛИ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано24.06.16 06:47





цитат:
Никое зомби не ми е работодател... и тия зомбита дето се натискат да ми държат сметка за работата ми по добре ще е да се хванат и да си направят опитът на Пемаро .. а ако не искат да правят опит на Пемаро да вземат да вървят на майната си ! .. Ъхъ!

край на цитата.


Никое зомби даже не посмя да коментира ще зависи ли интерференчната картина в ОПИТЪТ НА ПЕМАРО от скоростта на движение на лентата наблюдател-отражател . Гък не можаха да кажат по тоя въпрос а тръгнали да ми търсят сметка защо не правя опитъ на Пемаро по бързо!.. хихихихи





Тема Re: ЗОМБИТАТА НЕ СА МИ РАБОТОДАТЕЛИ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Alenadrow (пристрастен)
Публикувано24.06.16 08:03



"а тръгнали да ми търсят сметка защо не правя опитъ на Пемаро по бързо"

Ама нали беше направен опита и само трябваше да дадеш визуални материали за него? Преди да кажеш, че сте направили опита, ние чинно изчакахме няколко години - сега от около година молим само за видео и/или снимки от постановката. Това би трябвало да е много магнитуди по-лесно от самия опит.

Или?





Тема ОПИТЪТ Е НАПРАВЕН АМА ИМА ЗА ДОИКУСУРЯВАНЕ!нови [re: Alenadrow]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано24.06.16 09:51





цитат:

"а тръгнали да ми търсят сметка защо не правя опитъ на Пемаро по бързо"

Ама нали беше направен опита и само трябваше да дадеш визуални материали за него?
край на цитата.


Опитът е направен, но сега има да се прави доизкусуряване ! ..Ние мислим да продадем опитната постановка на тържището в Лондон!..За целта на кутията трябва да се гравира : "This buried stupidity of relativism"


За да даде на търг Бил Геиц 2000000 $ за тази кутия на опитната постановка всичко трябва да има "фаца" ..трябва да не бързаме а да изпипваме нещата!

Моля всички зомбита които не мопгат по същество да се изказват относно ОПИТЪТ НА ПЕМАРО да одят да се крият у трънките! ..Ъхъ!

Редактирано от _petkov_-126478 на 24.06.16 10:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.