Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 12.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ЕТО ТИ УТОЧНЯВАЩИТЕ ВЪПРОСИ :нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано25.06.16 12:21



Късно чадо, късно. Аз като ти отговарях по хиляда пъти на същите въпроси ти къде блееше? И както си продължаваш да се ошушумигваш, аз защо трябва още да се хабя? Мандалото отдавна лопна, кой разбрал, разбрал, кой не, да духа супата.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: ЗОМБИТАТА НЕ СА МИ РАБОТОДАТЕЛИ!нови [re: Герисъм]  
Автор Alenadrow (пристрастен)
Публикувано25.06.16 12:53



Ами аз и преди съм го писал - знам, че няма никаква опитна постановка и никакъв опит. Но все си мисля, че някой ден ПеРков ще нареди някакви буркани, щайги, тръби и каквото друго намери на бунището, ще поналепи тук-там домакинско фолио и ще го снима от около двайсетина метра с надеждата да мине за истинско поне на селския мегдан. Обаче явно или не може да снима или пък няма фантазия за половин стотинка.

Но надеждата да се посмеем умира последна.





Тема НИЩОГОВОРЕНЕ И У ТРЪНКИТЕ!нови [re: Герисъм]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано25.06.16 15:24





цитат:

Късно чадо, късно. Аз като ти отговарях по хиляда пъти на същите въпроси ти къде блееше? И както си продължаваш да се ошушумигваш, аз защо трябва още да се хабя? Мандалото отдавна лопна, кой разбрал, разбрал, кой не, да духа супата.
край на цитата.


Я дай линк да видим къде и как си отговорил на въпросите :

Айде почвай да обясняваш ОПИТЪТ НА ПЕМАРО бре !.. Обяснявай защо винаги светлината достига едновременно до всички наблюдатели оказали се в зоната на земята независимо от скоростта на ИС на тия наблюдатели спрямо ИС на центърът на земята ... Ей това е важно да мойш да обясниш а не да ми нищоговориш до откат !.. Айде спирай с нищоговоренето и обяснявай защо винаги светлината от избухването на свръхновата огрява едновременно опашките на всички магарета на поляната независимо с каква скорост и на къде тичат по поляната. Обяснявай защо моментът на пристигането на светлината от свъхновата е един и същ за всички магарета оказали се на поляната когато светлината от свръхновата достига до поляната без да е от значение каква е отправната система на магаретата намиращи се в разни ИС но в непосредственна близост едно до друго в момента на достигане на светлината от свръхновата до поляната!
Айде почвай да обясняваш бре!.. Ъхъ! Почвай да обясняваш защо при ОПИТЪТ НА ПЕМАРО движението на инерциалната лента наблюдател -отражател не оказва влияние на интерференчната картина!.. Айде да видим можеш ли да обясниш това !..Ъхъ!


Дай да видим де си отговорил на тия въпроси бре ? .. Отговорил си ама на куково лето !.. Зомбитата ще схванат отговора на тия въпроси само в казана за зомбосапун!.. А до тогава само ще нищоговорят и ще се крият у трънките ! ...хихихихи





Тема Re: НИЩОГОВОРЕНЕ И У ТРЪНКИТЕ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано25.06.16 17:28



Тц. Ти ще си търсиш линковете. Толкова години ти набивам канчето, все нещо е останало от това тука. Което и да намериш, все ще ти е от полза. Или поне теоретически, фактически няма

По причините споменати в предните постове.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!

Тема Re: ЗОМБИТАТА НЕ СА МИ РАБОТОДАТЕЛИ!нови [re: Alenadrow]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано25.06.16 17:30



Именно, ама не се случва. Нещо творческото му въображение да реди буркани щайги под формата на наукоподобен пърформънс никакво го няма.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема МИ ЗА КАКЪВ КЛИН КИСНЕШ ПО ФОРУМИТЕ БРЕ ?нови [re: Герисъм]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано25.06.16 17:52





цитат:

Тема: Re: НИЩОГОВОРЕНЕ И У ТРЪНКИТЕ!

Тц. Ти ще си търсиш линковете. Толкова години ти набивам канчето, все нещо е останало от това тука. Което и да намериш, все ще ти е от полза. Или поне теоретически, фактически няма По причините споменати в предните постове.
край на цитата.


Ми ти за какъв клин киснеш по форумите щом нито можеш да отговориш на въпросите дет те питат .. нито па си наясно как умнягите кат бай Пемаро отговарят на тия въпроси !.. Цялото ти киснене по форумите се изражда в 99 % нищоговорене и криене по трънките !





Тема Re: МИ ЗА КАКЪВ КЛИН КИСНЕШ ПО ФОРУМИТЕ БРЕ ?нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано25.06.16 17:56



Ми не кисна за да давам линкове на хора, дето многократно не са си направили труда да осмислят това, която им се казва. Ако сега си се сетил да го правиш, моля, интерета е твой. Но не ме намесвай, и не се оправдавай с мене. А само да отговаряш без да схващаш за какво става дума, е, всеки може да си направи изводите сам.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема НИЩОГОВОРИШ А НЕ МОЙШ ДА ОТГОВОРИШ!нови [re: Герисъм]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано25.06.16 18:19





цитат:

Ми не кисна за да давам линкове на хора, дето многократно не са си направили труда да осмислят това, която им се казва. Ако сега си се сетил да го правиш, моля, интерета е твой. Но не ме намесвай, и не се оправдавай с мене. А само да отговаряш без да схващаш за какво става дума, е, всеки може да си направи изводите сам.
край на цитата.


Само нищоговориш а не си наясно защо до там до където достига светлината в даден момент е видима за всички наблюдатели в тая зона без значение каква е тяхната ИС. Това е елементарен въпрос ама ти не си наясно защо е така .. Не си наясно защо движението на светлинните вълни в пространството не зависи от движението на източникът и наблюдателя на светлината .. Същото е и при другите вълнови процеси !.. Елементарно е ама пустият му зомб ви е объркал тотално!..хихихихи ..





Тема Re: НИЩОГОВОРИШ А НЕ МОЙШ ДА ОТГОВОРИШ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано25.06.16 19:46



Даваш блястящо доказателство за думите ми досега. Само се тръшкаш.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема НЕ ЗНАЕШ БРЕ !нови [re: Герисъм]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано25.06.16 20:00





цитат:

Даваш блястящо доказателство за думите ми досега. Само се тръшкаш.
край на цитата.


На нищоговопренето ти единственно може да се изпишка чиляк! ... хихихихи


Ще ти обърна по сериозно внимание ако саъумееш да отговориш на ето тия въпроси :


Айде почвай да обясняваш ОПИТЪТ НА ПЕМАРО бре !.. Обяснявай защо винаги светлината достига едновременно до всички наблюдатели оказали се в зоната на земята независимо от скоростта на ИС на тия наблюдатели спрямо ИС на центърът на земята ... Ей това е важно да мойш да обясниш а не да ми нищоговориш до откат !.. Айде спирай с нищоговоренето и обяснявай защо винаги светлината от избухването на свръхновата огрява едновременно опашките на всички магарета на поляната независимо с каква скорост и на къде тичат по поляната. Обяснявай защо моментът на пристигането на светлината от свъхновата е един и същ за всички магарета оказали се на поляната когато светлината от свръхновата достига до поляната без да е от значение каква е отправната система на магаретата намиращи се в разни ИС но в непосредственна близост едно до друго в момента на достигане на светлината от свръхновата до поляната!
Айде почвай да обясняваш бре!.. Ъхъ! Почвай да обясняваш защо при ОПИТЪТ НА ПЕМАРО движението на инерциалната лента наблюдател -отражател не оказва влияние на интерференчната картина!.. Айде да видим можеш ли да обясниш това !..Ъхъ!







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.