Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 12.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: НЕ МИ НИЩОГОВОРИ А ДОКАЖИ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано24.06.16 20:23



Петков, за да ти докажа, че нещо е глупост, ти трябва да имаш понятие за глупост, да може да я отличиш. След толкова изприказвани от тебе глупости с етикета "мъдри мисли" видяхме, че не се осъзнаваш. Е как при това положение мога да ти обясня каквото и да било че е глупост? Не мога. И Господ не може, споко.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Я ОБЯСНИ НА ДРУГАРЧЕТАТА СИ!нови [re: Герисъм]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано24.06.16 20:34





цитат:

Петков, за да ти докажа, че нещо е глупост, ти трябва да имаш понятие за глупост, да може да я отличиш. След толкова изприказвани от тебе глупости с етикета "мъдри мисли" видяхме, че не се осъзнаваш. Е как при това положение мога да ти обясня каквото и да било че е глупост? Не мога. И Господ не може, споко.
край на цитата.


Приятелю , ние пишем тук не на лична поща а във форум!.. Щом аз не аберясвам ти обясни на другарчетата си какво не аберясвам!.. Какво току ми се правиш на ударена котка у главъта и никакви обяснения нямаш .. никаква логика !.. само едно безкрайно нищоговорене тиражираш ! ..Ъхъ!





Тема Re: Я ОБЯСНИ НА ДРУГАРЧЕТАТА СИ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано24.06.16 20:42



Другарчетата не са проблем, те също са наясно че в твоето тежко положение нищо не може да ти се обясни, затова и си мълчат. Какво да им обяснявам на тях, като им е ясно? Ако не им беше ясно, те самите щяха да питат.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема ЗОМБИ НА ЗОМБИ ОКО НЕ ВАДИ!нови [re: Герисъм]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано24.06.16 23:50





цитат:

Я ОБЯСНИ НА ДРУГАРЧЕТАТА СИ!

Другарчетата не са проблем, те също са наясно че в твоето тежко положение нищо не може да ти се обясни, затова и си мълчат. Какво да им обяснявам на тях, като им е ясно? Ако не им беше ясно, те самите щяха да питат.
край на цитата.


Абе я обясни за протокола бре !.. Ти от къде си сигурен че всеки който влезе във форумът ще е наясно какво си искал да кажеш с твоето нищоговорене!.. От къде си сигурен , че всеки който влезе във форумът ще е зомби ?...хиххихихи



Айде почвай да обясняваш нещо на разбираем човешки език и не ми излизай с номера , че зомби на зомби око не вади !.. хихихихи

Редактирано от _petkov_-126478 на 25.06.16 00:23.



Тема Re: ЗОМБИ НА ЗОМБИ ОКО НЕ ВАДИ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано25.06.16 00:25



Който не е наясно ще пита. Освен доказалите се неграмотнци, които с години предъвкват едни и същи мантри. Тях всички ги знаят и вече не им обръщат внимание, местният пейзаж с други думи.

Това разбираемо ли е за тебе, или ти е много сложно? Ако ти е сложно, виж някой в кварталната кръчма да ти го разясни - не може само прости хора да има около тебе, нали, все ще се намери някой на който му е по-ясно?

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема ПОЧВАЙ ДА ОБЯСНЯВАШ ОПИТЪТ НА ПЕМАРО БРЕ!нови [re: Герисъм]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано25.06.16 06:22





цитат:

Който не е наясно ще пита. Освен доказалите се неграмотнци, които с години предъвкват едни и същи мантри. Тях всички ги знаят и вече не им обръщат внимание, местният пейзаж с други думи.

Това разбираемо ли е за тебе, или ти е много сложно? Ако ти е сложно, виж някой в кварталната кръчма да ти го разясни - не може само прости хора да има около тебе, нали, все ще се намери някой на който му е по-ясно?
край на цитата.


Айде почвай да обясняваш ОПИТЪТ НА ПЕМАРО бре !.. Обяснявай защо винаги светлината достига едновременно до всички наблюдатели оказали се в зоната на земята независимо от скоростта на ИС на тия наблюдатели спрямо ИС на центърът на земята ... Ей това е важно да мойш да обясниш а не да ми нищоговориш до откат !.. Айде спирай с нищоговоренето и обяснявай защо винаги светлината от избухването на свръхновата огрява едновременно опашките на всички магарета на поляната независимо с каква скорост и на къде тичат по поляната. Обяснявай защо моментът на пристигането на светлината от свъхновата е един и същ за всички магарета оказали се на поляната когато светлината от свръхновата достига до поляната без да е от значение каква е отправната система на магаретата намиращи се в разни ИС но в непосредственна близост едно до друго в момента на достигане на светлината от свръхновата до поляната!
Айде почвай да обясняваш бре!.. Ъхъ!

Почвай да обясняваш защо при ОПИТЪТ НА ПЕМАРО движението на инерциалната лента наблюдател -отражател не оказва влияние на интерференчната картина!.. Айде да видим можеш ли да обясниш това !..Ъхъ!

Редактирано от _petkov_-126478 на 25.06.16 06:35.



Тема Re: ПОЧВАЙ ДА ОБЯСНЯВАШ ОПИТЪТ НА ПЕМАРО БРЕ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано25.06.16 10:38



Много пъти съм обяснявал това. Да си го разбрал? Не си, щом си зациклил на питане. Ако ти работеше гънката, нямаше да питаш един и същи въпрос, а щеше да искаш уточнение на предишният отговор. Това демонстрира неспособността ти да схващаш и анализираш елементарни неща. И те изхвърля от списъка неща, на които да се обръща внимание. Защо да си губя времето, после пак да задаваш същият ввъпрос без да си осмислил отговора?

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема НИЩО НЕ СИ ОБЯСНЯВАЛ! САМО ТОКУ МИ НИЩОГОВОРИШ!нови [re: Герисъм]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано25.06.16 11:49





цитат:

ПОЧВАЙ ДА ОБЯСНЯВАШ ОПИТЪТ НА ПЕМАРО БРЕ!

Много пъти съм обяснявал това. Да си го разбрал? Не си, щом си зациклил на питане. Ако ти работеше гънката, нямаше да питаш един и същи въпрос, а щеше да искаш уточнение на предишният отговор. Това демонстрира неспособността ти да схващаш и анализираш елементарни неща. И те изхвърля от списъка неща, на които да се обръща внимание. Защо да си губя времето, после пак да задаваш същият ввъпрос без да си осмислил отговора?
край на цитата.


Никога нищо не си обяснявал кат ората .. с аргументи ..логика и факти! ..Винаги само на нищоговорене те пали ! .. Ти ако имаше обяснение на тия въпроси като арменско знаме щеше да го развяваш тука това обяснение а не само току да ми нищоговориш до дупка ! Ъхъ !..
Нищо не мойш да обясниш оти не си наясно!..оти си зомбиран и не знаиш на къде си с главата и накъде си с краката !.. Зомбът ти е изпил пипето !.. Ъхъ!





Тема Re: НИЩО НЕ СИ ОБЯСНЯВАЛ! САМО ТОКУ МИ НИЩОГОВОРИШ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано25.06.16 12:04



Ако аз не обяснявах нещо като хората, ти щеше да имаш уточняващи въпроси. Това че изобщо не смилаш обясненията и зацикляш на началото обаче показва, че не у мене е проблемът. Капиш?

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема ЕТО ТИ УТОЧНЯВАЩИТЕ ВЪПРОСИ :нови [re: Герисъм]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано25.06.16 12:11





цитат:
Ако аз не обяснявах нещо като хората, ти щеше да имаш уточняващи въпроси. Това че изобщо не смилаш обясненията и зацикляш на началото обаче показва, че не у мене е проблемът. Капиш?


край на цитата.

Ми ето ти уточняващите въпроси :
Айде почвай да обясняваш ОПИТЪТ НА ПЕМАРО бре !.. Обяснявай защо винаги светлината достига едновременно до всички наблюдатели оказали се в зоната на земята независимо от скоростта на ИС на тия наблюдатели спрямо ИС на центърът на земята ... Ей това е важно да мойш да обясниш а не да ми нищоговориш до откат !.. Айде спирай с нищоговоренето и обяснявай защо винаги светлината от избухването на свръхновата огрява едновременно опашките на всички магарета на поляната независимо с каква скорост и на къде тичат по поляната. Обяснявай защо моментът на пристигането на светлината от свъхновата е един и същ за всички магарета оказали се на поляната когато светлината от свръхновата достига до поляната без да е от значение каква е отправната система на магаретата намиращи се в разни ИС но в непосредственна близост едно до друго в момента на достигане на светлината от свръхновата до поляната!
Айде почвай да обясняваш бре!.. Ъхъ! Почвай да обясняваш защо при ОПИТЪТ НА ПЕМАРО движението на инерциалната лента наблюдател -отражател не оказва влияние на интерференчната картина!.. Айде да видим можеш ли да обясниш това !..Ъхъ!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.