Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 10.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема ЩШ-разбивачът на ТО и Гери  
Автор multiplikator (ветеран)
Публикувано07.12.15 21:07





Този ЩШ е много умен, вижте само как громи зомба и свитата му, по голям главорез е, дори и от Петков. Особенно интересно става от този пасаж нататък :

'"Military_MinD, по повод на това “Ако съм компетентен по дадена тема и "гери"(трепач) изръси глупост,ще му го кажа "в очите"!” просто от любопитство да те питам, виждаш ли проблем в следните твърдения или не:"'


“В дадена система, дадено тяло (лека кола, например) няма дължина преди да я измерим.”

“И несветещата лампа е източник на светлина.”

“Топче поставено на масата няма потенциална енергия спрямо пода”

Светлината изминава целият път rAВ, за да може да напишем уравнението tB – tA = rAB/(c – v), но това е част от пътя rAB, който светлината е изминала.

“Не, интервал от време не е път делен на време.”



Редактирано от multiplikator на 07.12.15 21:19.



Тема Re: ЩШ-разбивачът на ТО и Геринови [re: multiplikator]  
Автор Alenadrow (пристрастен)
Публикувано08.12.15 09:24



Тази тема според мен е по-скоро за клуб физика - препратката сочи натам, а дадените цитати касаят примери с лека кола, лампа, топче, под - нищо пряко свързано с астронимията.



Ако искаш да представиш някаква теза или въпрос, свързани с астрономията, остави на страна, поне първоначално, кой-кого е громял в клуб физика преди седем години, а развий мислите си понятно. После ще можеш да дадеш и исторически препратки при нужда. Мисля, че така ще е по-прегледно за читателите.



Тема Re: ЩШ-разбивачът на ТО и Геринови [re: Alenadrow]  
Автор multiplikator (ветеран)
Публикувано08.12.15 12:38



Тази тема според мен е по-скоро за клуб физика - препратката сочи натам, а дадените цитати касаят примери с лека кола, лампа, топче, под - нищо пряко свързано с астронимията.

Ако искаш да представиш някаква теза или въпрос, свързани с астрономията, остави на страна, поне първоначално, кой-кого е громял в клуб физика преди седем години, а развий мислите си понятно. После ще можеш да дадеш и исторически препратки при нужда. Мисля, че така ще е по-прегледно за читателите. в клуб физика петко не може да пише, затова я пуснах тук, пък бобчо като иска да я трие, ако искаш ще я пусна и отатък в физика





Тема Re: ЩШ-разбивачът на ТО и Геринови [re: multiplikator]  
Автор Alenadrow (пристрастен)
Публикувано08.12.15 22:30



в клуб физика петко не може да пише

По тая логика можеше да я пуснеш и в "Адам и Адам" - там поне предполагам, че Петко може да пише?



Ти си преценяваш къде какво да пускаш - аз ти споделих моето мнение, че тук седи малко неадекватно, но това е според мен.



Тема Re: ЩШ-разбивачът на ТО и Геринови [re: Alenadrow]  
Автор multiplikator (ветеран)
Публикувано09.12.15 12:31



По тая логика можеше да я пуснеш и в "Адам и Адам" - там поне предполагам, че Петко може да пише? той там не ходи, щото не е набожен






Тема Re: ЩШ-разбивачът на ТО и Геринови [re: multiplikator]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано09.12.15 19:38



Хехе, в тая тема Трепачът яко се е развихрил и разказва играта на ШЩ. Жалко, че от много време не е влизал в клубовете... Дано е добре момчето.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: ЩШ-разбивачът на ТО и Геринови [re: Герисъм]  
Автор multiplikator (ветеран)
Публикувано09.12.15 21:00



Трепачът тогава си бил ти, ползвал си два ника, за да не ти падне реномето, щото оня не си поплюва и разказва къде зимуват белите мечки на нещастните зомбита






Тема Re: ЩШ-разбивачът на ТО и Геринови [re: multiplikator]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано09.12.15 21:03



"Трепачът тогава си бил ти"

Тц, ти си бил. А че ШЩ ти харесва, ясно е, на тебе и среден пръст ще ти хареса, толкова разбираш за какво става дума.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: ЩШ-разбивачът на ТО и Геринови [re: Герисъм]  
Автор multiplikator (ветеран)
Публикувано09.12.15 21:26



Тц, ти си бил. А че ШЩ ти харесва, ясно е, на тебе и среден пръст ще ти хареса, толкова разбираш за какво става дума. ха сега, инати се като малчуган кой бил трепач. трепачът си бил ти, личи си по стилът на писане и изказване, мен не можеш заблуди






Тема Re: ЩШ-разбивачът на ТО и Геринови [re: multiplikator]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано09.12.15 21:41



Така е, стилът на писане на трепачът е в подкрепа на теория, от която луковата ти глава нищо не разбира. По тая причина всички поддръжници на тази теория за тебе са еднакви

Не е въпрос някой да те заблуждава, а да се образоваш за да правиш разлика между различни хора. Но това е мисия невъзможна за тебе.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.