Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 29.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема НАКАЖИ НИЩОГОВОРЕЩИЯ С БЕЗРАЗЛИЧИЕ!нови [re: forestt]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано23.07.15 09:08





цитат:

Да де,

А моят постулат е, че зарина е полезен и е източник на вечен живот. Ще пийнеш ли петдесетина грама от него за да превърнеш моя постулат в научен закон? Схващаш ли, а?



П.П. И аз не претендирам за авторство. Ако пийнеш малко зарин и оцелееш със сигурност ще промениш представите на човечеството я за химията, я за биологията, я за нещо друго. Не се скатавай - бъди полезен - българската наука ще се възползва от това!

Опитът на Пемаро няма да навреди на никого, а ще изясни някои твърдения в науката за него БАН ще похарчи малко пари, а може да спечели много или само малко, докато твоят опит Алена. ще установи дали определено количество зарин може да убие стотици или хиляди, защото е доказано че заринът е отровен газ, и кой ще носи отговорност за умишлено погубените човешки животи?!
край на цитата.


Приятелю , животът е кратък за да го хабим в разговори с нищоговорещи!. Затова когато срещеш нищоговорещ който се опитва да те убеди, че всеки конструктор на космически ракети трябва да си ги строй сам.. че всеки конструктор на атомни ледоразбивачи трябва да си ги строи сам.. че конструкторите на джипиес мрежи трябва да си ги строят сами .. и т.н. вземи препикай нищоговорещия и го подмини .. дет се казва "НАКАЖИ НИЩОГОВОРЕЩИЯ С БЕЗРАЗЛИЧИЕ!"





Тема Re: НАКАЖИ НИЩОГОВОРЕЩИЯ С БЕЗРАЗЛИЧИЕ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Alenadrow (ентусиаст)
Публикувано23.07.15 10:07



Ааа, да бе! Сега се сетих. Верно, че ракетите, атомните ледоразбивачи, а особено "джипиес мрежите", са построени благодарение на писмените предложения на един гаражен гений, който е бил така добър да ги сподели с невежото човечество, а после простосмъртните са се стегнали, събрали са кинти и просто са ги построили.

Само едно забравих - как му беше името на този? Ти си по-млад - да не е бил баща ти?



П.П. А малко по-сериозно - ако искаш пари от данъкоплатците не си в позиция да им обясняваш колко са невежи. Учиш, хабилитираш се, придобиваш авторитет, уважение и влияние - и тогава идват кинтите от простолюдието. Само с ядене и писане по форуми не става - дърпат се простаците, не вярват, не плащат.



Тема ЗОМБИТАТА НА САПУН!нови [re: Alenadrow]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано23.07.15 11:51





цитат:
Ааа, да бе! Сега се сетих. Верно, че ракетите, атомните ледоразбивачи, а особено "джипиес мрежите", са построени благодарение на писмените предложения на един гаражен гений, който е бил така добър да ги сподели с невежото човечество, а после простосмъртните са се стегнали, събрали са кинти и просто са ги построили.

Само едно забравих - как му беше името на този? Ти си по-млад - да не е бил баща ти?


край на цитата.


Не ми е бил баща!.. Глупендер е бил оти не е можал да си определи пътя в неподвижната система ми го е приел че е равен на пътя в подвижната система .. Аз по горе съм му показал грешката .. оди там и ми опонирай ако си ербап . Къдърен ли си да опонираш ?..или си само един нищоговорящ?.. А? хихихиххи..


Никаква файда нема от дипломи и хабилитация щом не мойш да си определиш пътя в неподвижната система .. Не е могъл сиромаа да си определи пътя в неподвижната система ама те го те колко зомбита е заблудил със своята глупендерска СТО.. Та зомбитата сеги не хабилитация ше ги оправи в объркаността им и шашавизмите им а само сваряване в казана за сапун ша ги опрай!..

Ей тоя нехабилитирания ша опрай зомбитата като ги свари на сапун! :



..Айде пътувай че не ми се занимава с нищоговорящи !.. Пътувай и не ме занимавай с нищоговоренето си повече !..Чу ли ?!!!!!.. Аз съм зает с това че си търся казан за варене на сапун от зомбита !..Ъхъ!

А ето и един много велик учен който е забурайл да се хабилитира ама е направил революция в науката :


Редактирано от _petkov_-126478 на 23.07.15 12:04.



Тема Re: ЗОМБИТАТА НА САПУН!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Alenadrow (ентусиаст)
Публикувано23.07.15 12:14



Виж, пич.

Както вече казах - не си в позиция да ме поучаваш, защото ти просиш пари от мен, в качеството ми на данъкоплатец, а аз не искам нищо от теб.

Повтарям още веднъж - щом искаш пари за наука от обществото, ще се научиш първо да пишеш правилно и уважително към хората, от които ги искаш - т.е. към всички данъкоплатци и навсякъде, където е възможно данъкоплатец да прочете нещо от теб. След това ще си минеш по пътя, по който ние, данъкоплатците, сме решили, че трябва да минат всички хора, желаещи да получат пари за научни изследвания. Това е положението - докато не се хабилитираш пари за нищо няма да видиш от трудещите се. Дори след това пак не е сигурно.



Ако не можеш да спазиш горните изисквания, то се радвай, че можеш да се възползваш от щедростта на данъкоплатците въпреки всичко. Те щедро раздават пари за поддържане на здравно-осигурителната система, където мисля, че е възможно да отговаряш на критериите за участие като нетен потребител, но все пак е възможно да трябва да се консултираш със специалист. Като те гледам как пишеш, мисля че по линия на здравната каса е вероятно да получиш значително повече средства, отколкото по линия на фондовете за научни изследвания, така че едно посещение при личния лекар с молба за направление най-вероятно няма да е напълно излишно. При физиката не знам как е, но в медицината правят чудеса понякога.

Успех ти желая!



Тема ОДИ ДА СИ ПЛАЩАШ ДАНЪЦИТЕ И НЕ МИ НИЩОГОВОРИ!нови [re: Alenadrow]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано23.07.15 14:00





цитат:
Виж, пич.

край на цитата.


Щом аз съм пич ти пичка ли си ? А?



цитат:

Както вече казах - не си в позиция да ме поучаваш, защото ти просиш пари от мен, в качеството ми на данъкоплатец, а аз не искам нищо от теб.
край на цитата.


Нищо не искам от теб !.. единственното което искам е да не ми нищоговориш !.. Ъхъ!
Пътувай! .. От сега нататък каквото и да пишеш няма повече да ти обръщам никакво внимание .. Тутууу !.. лимитът на внимание към нищоговоренето ти се изчерпи !.. Ще убия нищоговорещия с безразличие !..



Редактирано от _petkov_-126478 на 23.07.15 14:05.



Тема Re: ОДИ ДА СИ ПЛАЩАШ ДАНЪЦИТЕ И НЕ МИ НИЩОГОВОРИ!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Alenadrow (ентусиаст)
Публикувано23.07.15 14:51



Ей наглец. Как да не искаш бе - виж си писмото - БАН да не е на частна издръжка?

Искаш от данъкоплатци, с които се държиш нагло, да ти осигурят материали, пари, квалифицирани кадри и какво ли още не, че да се забавляваш с малоумните си хрумвания. Предварителното условие е, да започнеш да се държиш прилично, да се научиш да пишеш, да се хабилитираш. Ясно ли ти е?

И като видиш честен данъкоплатец по улиците да му се кланяш до земята - това е условие специално за най-големите наглеци.

Разбра ли точно какво е нужно, като просиш пари от някой, а?





Тема PETKOV..............нови [re: Alenadrow]  
Автор laplandetza (старо куче)
Публикувано23.07.15 18:00



<<<.... да се научиш да пишеш, да се хабилитираш. Ясно ли ти е? ...>>

Да се, да се.................., бай Петков не му требе да се хабилитира, ти пак се омота, требе му да се РЕхабилитира !



http://www.rehabilitation.bg/



Тема Re: PETKOV..............нови [re: laplandetza]  
Автор Alenadrow (ентусиаст)
Публикувано23.07.15 20:30



требе му да се РЕхабилитира

Ми това поне в България е безплатно, или поне много евтино, и качествено, или поне не съвсем безнадежно.



Тема НЕ МИ ТРЕБВАТ НИКАКВИ ДОКТОРСКИ ТИТЛИ А КАЗАН!нови [re: laplandetza]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано23.07.15 20:59





цитат:
<<<.... да се научиш да пишеш, да се хабилитираш. Ясно ли ти е? ...>>

Да се, да се.................., бай Петков не му требе да се хабилитира, ти пак се омота, требе му да се РЕхабилитира !

край на цитата.


Остави го тоя нищоговорящия ! ..той не мой да схване че на бай Пемаро не му требват никакви докторски титли ..никакви тинтири -минтири хабилитации!.. на бай Пемаро му требе само един свестен казан за сапун за да свари на сапун всичката айнщанистка зомбория .. Само така ще бъде конкуреннтен на пазара за сапун от зомбирани..
Те го те , намерихме грешката на глупендера в статията му от 1905 г. дето се е опетлял като пиле у кълчища и не е можал да си определи пътя в неподвижната система ми го е приел че е равен на пътя в подвижната система .. приел е сиромаха, че пътя на кондукторът е един и същ както спрямо влака така и спрямо земята .. На това му се вика глупендерия !..


Сега бай Пемаро измисли и интерференчен опит с който може опитно да се провери верността на глупендерския постулат че скоростта на светлината е константна спрямо всеки инерциален наблюдател. .. демек че както и да се движи даден наблюдател светлината все ще го следва с една и съща скорост ..
Тоя нищоговорещия не е в състояние да уразумее опитът на Пемаро ами току налита да хабилитирва бай Пемаро че чак тугиз бай Пемаро да добива способност да открива грешките на Айнщайнчо коги не мой да си определи Айнщайнчо пътя в неподвижната система.. Тоя нищоговорещия не мой да схване че зомбита могат да се варят на сапун и без да се защищава докрорска дисертация !..
Но тоя неистов стремеж да се скрие глупендерията на втория постулат зад някакви си титли и хабилитации няма да мине .. щото когато бай Пемаро сварява зомбитата на сапун ще подклажда огънят под казана с докторсдките дисертаций на хабилитираните зомбита !..

Ей тука показвам как бай Пемаро вари сапун от хабилитирани зомбита :




Редактирано от _petkov_-126478 на 23.07.15 21:54.



Тема Re: НЕ МИ ТРЕБВАТ НИКАКВИ ДОКТОРСКИ ТИТЛИ А КАЗАН!нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Alenadrow (ентусиаст)
Публикувано23.07.15 21:41



Я, просещия пак се изказа. Като не ти трябват титли "що щеш" от БАН? "Що" им пишеш "просби"? "Що" като просиш са "УВАЖАЕМИ АКАД.", "УВАЖАЕМИ ПРОФ." (главните буквина са на автора на просията), а не "тъпи зомбита направени на сапун"?

В БАН, ние, данъкоплатцитие, плащаме на хабилитирани и титолувани "зомбита", които наричаме за краткост "Уважаеми Академик", "Уважаеми Професор" - както и ти впрочем, колкото и да се пъчиш тук като си изпиеш парите за лекарства за шльокавица.

На такива като теб плащаме само чрез солидарна вноска за здравно осигуряване - не можеш ли да го схванеш? Ако беше преди 70-80 години можеше и да се уредиш в някой научен експеримент, но откакто хитлериска Германия загуби войната, експериментите с такива като теб са противозаконни, забранени, противоестествени и не се практикуват в Европа. Виж - що не пробваш в Pyongyang - Севрнокорейската академия на науките? Там може и да те вземат, макар и да не е сигурно, че ще си точно в ролята на водещия експеримента, ако ме разбираш какво искам да ти намекна.

Много си ербап тука, ама като гледам в писанията си към "зомбитата" си по-нисък от тревата и по-кротък от овцата май? А? Смелий ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.