Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:50 01.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема МИЕЛ СЪМ СЕ БИЛ СЪС САПУН ОТ ЗОМБИТА.. :)нови [re: Герисъм]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано04.11.14 22:07





цитат:
Ти просто си неспособен да водиш разговор по същество, всичко написано до тук го демонстрира ясно.

край на цитата.


Хихихи.. не съм бил способен да водя разговор .. а че и на всичко съм се бил миел със сапун от зомбита..





Редактирано от _petkov_-126478 на 04.11.14 22:36.



Тема КОГАТО СЕ СЧУПИ ФОТОШОПАнови [re: Герисъм]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано04.11.14 22:34





цитат:
"Като имаме впредвид закона на Хъбл ние правим извод, че колкото са по червени галактиките -толкова по бързо се отдалечават те от земята ."

Откровени глупости. Червенината показва голяма взаимна скорост, която скорост, съвсем естествено не зависи от разстоянието

край на цитата.


И кое е глупост бре???? .. това че колкото са по червени галактиките -толкова с по голяма скорост се отдалечават от нас ли ?.. да не би па да искаш да кажеш че е глупост закона на Хабъл който постановява, че колкото са по далече от нас галактиките -толкова по бързо се отдалечават от нас оти дефакто по далечните са по червени . Ти не сфатяш ли дека при по бързо отдалечаване се червенее а от друга страна е факт че по далечните са по червени и този факт го е зафактил именно Хъбл!.. Казвай бре омбре? .. каква глупост в това дето си ме цитирал по горе ти се е привидяла ?.. А?..





цитат:

Петков, ръчкай си там с фотошопите и не се мешай в област, в която си откровен дилетант.
край на цитата.


Тц!.. не щъ да ръчкам фотошопа оти от ръчкане го счупих и сега ми се наложи да рисувам с маслени бои на статива си .. ето така :



Редактирано от _petkov_-126478 на 04.11.14 22:48.



Тема Re: МИЕЛ СЪМ СЕ БИЛ СЪС САПУН ОТ ЗОМБИТА.. :)нови [re: _petkov_-126478]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано05.11.14 00:03



Само потвърждаваш това което казах.

`Тези, които не знаят, са обречени да вярват`


Тема Re: КОГАТО СЕ СЧУПИ ФОТОШОПАнови [re: _petkov_-126478]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано05.11.14 00:06



"И кое е глупост бре???? .. това че колкото са по червени галактиките -толкова с по голяма скорост се отдалечават от нас ли ?.."

Тц. Глупост е твърдението ти, с която свързваш директно голямата скорост с разстоянието.


"Тц!.. не щъ да ръчкам фотошопа оти от ръчкане го счупих и сега ми се наложи да рисувам с маслени бои на статива си .. ето така : "

Същото е - мажи си боите и не се мешай дето не ти стига пипето.

`Тези, които не знаят, са обречени да вярват`


Тема ГОТИНИТЕ ЗОМБИТА НЯМА ДА ГИ ВАРИМ НА САПУНнови [re: Герисъм]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано05.11.14 02:15



Здравей приятелю,


цитат:

"МИЕЛ СЪМ СЕ БИЛ СЪС САПУН ОТ ЗОМБИТА.. :)"

Само потвърждаваш това което казах.
край на цитата.


Аха !.. значи ти си бил казал дет съм се бил миел със сапун от зомбита!..Виж ти.. виж ти !..



..



Тема КОГАТО ГАРГАТА СИ ИЗПУСНЕ ОРЕХЪТнови [re: Герисъм]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано05.11.14 02:41





цитат:

"И кое е глупост бре???? .. това че колкото са по червени галактиките -толкова с по голяма скорост се отдалечават от нас ли ?.."

Тц. Глупост е твърдението ти, с която свързваш директно голямата скорост с разстоянието.
край на цитата.


Тц. не си сфанал брато !.. Не свързвам голямата скорост като причинена от растоянието .. Просто от малък съм забелязал че една гарга кат си изпусне орехът от върхът на дървото орехът колкот по далеко е от гаргата толкоз по бърже се движи.. Та не с растоянието свързвам скоростта на ореха а с оная сила която го дърпа надолу и го ускорява..
Такива ти ми работи брато!.. кат не мойш да сфанеш нещо иди и питай гаргите .. те са умни птици и ша ти го обяснят ..Толкоз много са умни, че даже ще ти обяснят че никоя галактика не би могла да се ускорява спрямо орехът ако няма сила която да действа на галактиката или на орехът (да речем силата на гравитацията )..Ъхъ! .. Оди да се учиш при гаргите брато.. много неща ще научиш от тях!..





Редактирано от _petkov_-126478 на 05.11.14 02:43.



Тема Re: КОГАТО ГАРГАТА СИ ИЗПУСНЕ ОРЕХЪТнови [re: _petkov_-126478]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано05.11.14 11:16



Нещо не помниш какво су твърдял два поста по-горе. Тъжна работа...

`Тези, които не знаят, са обречени да вярват`


Тема В НИЩОГОВОРЕНЕТО ТИ Е СПАСЕНИЕТО !нови [re: Герисъм]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано05.11.14 13:27





цитат:

"КОГАТО ГАРГАТА СИ ИЗПУСНЕ ОРЕХЪТ"

Нещо не помниш какво су твърдял два поста по-горе. Тъжна работа...

край на цитата.



Хихихихи.. пак почна да гериеватиш и нищоговориш !!!.. Това е сигурен знак, че скоро ша бегаш и ша са криеш уплашен у трънките !.. Хихихи.. 90% от животът си изкара в криене у трънките !..







Тема ГОЛЯМАТА ГЛУПОСТ ЗА РАЗШИРЕНИЕ НА ПРОСТРАНСТВОТОнови [re: _petkov_-126478]  
Автор _petkov_-126478 (рекордьор)
Публикувано06.11.14 08:36



Тук само искам да поясня, че по голяма от Големия Взрив се оказва само Голямата Глупост за разширяване на пространството.. При това тази Голяма Глупост за разширение на пространството е прераснала в още По Голяма Глупост за ускорено разширяване на пространството.. Всичко в Божия свят си има причина .. само Голямия Взрив според Голямата Глупост за ускорено разширение на пространството Големия Взрив е безпричинен оти според зомбитата изповядащи Голямата Глупост че в началото бе големия взрив преди Големия Взрив не е имало време в което да се случи Големия Взрив и следователно без време не могат да съществуват каквито и да били причинно-следствени връзки и следователно във вселената не е имало причина за Голям Взрив но той се е случил ей тъй безпричинно според принципът " В началото бе Словото!"



Редактирано от _petkov_-126478 на 06.11.14 08:39.



Тема Re: ГОЛЯМАТА ГЛУПОСТ ЗА РАЗШИРЕНИЕ НА ПРОСТРАНСТВОТОнови [re: _petkov_-126478]  
Автор laplandetza (пристрастен)
Публикувано06.11.14 10:16



ЪхЪ !






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.