Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:57 29.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Я СМЕТНИ ТИ КАТО ПО ЕРБАПнови [re: Гepиcъм]  
Автор бaй Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано02.08.13 15:56





цитат:

Петков, преди да редиш поредици от безсмислени думи, вземи си направи сметката - каква аберация ще се получи ако средата се увлича. Ама сметка, не лепенки от нищо незначещи откъслеци. В темата за Колесин ти дадох условията за размисъл, ти тогава се притаи и се изсули като мокря връв през къси гащи.

Пробвай количествено да опишеш резултата, и после ела да вдигаш шум тука. Ако пак не се притаиш, като видиш резултата
край на цитата.


Нема какво да смятам .. Ти сметни като по ербап по формулата на гурото кво става с аберацията като Ейри си напълни телескопът със сливова ракия .. Айде .. почвай да сметаш !..





Тема Re: ЧАКАМЕ НОБЕЛОВКАТА!нови [re: бaй Пeтkoв]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано02.08.13 15:58



Чакайте, чакайте. Може и Годо да дойде преди това, демек с един изстрел два заека.

Per warez ad scientiam


Тема Re: Я СМЕТНИ ТИ КАТО ПО ЕРБАПнови [re: бaй Пeтkoв]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано02.08.13 15:59



А, ти твърдиш че нещо било в доказателство на твоите фантасмагории, ти трябва да го доказваш. Аз после само ще те поправям.

Per warez ad scientiam


Тема Re: ОПИТЪТ Е БЕЗ ПРЕДУБЕЖДЕНИЯ !нови [re: Гepиcъм]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано02.08.13 15:59



Интересно ми е каква е реакцията на Петков. Сигурно ще го праща до някоя "академия" в Русия. Там може да намери съмишленици.



Тема Re: ОПИТЪТ Е БЕЗ ПРЕДУБЕЖДЕНИЯ !нови [re: harish_chandra]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано02.08.13 16:00



Там може, на сто процента ще има успех, стига около името академия да има достатъчно кавички :)

Per warez ad scientiam


Тема ВТОРИ МЕСЕЦ ЧАКАМ ОТГОВОРнови [re: harish_chandra]  
Автор бaй Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано02.08.13 16:06





цитат:
Предполагам, че това е текста на писмо, което си пратил до тези хора. Какъв е отговора?

край на цитата.


Предложението е направено на 25 юни. Чакам отговор.
Аз съм родолюбец и бих желал такъв опит да бъде направен от българи . Но ако не ми обърнат внимание българите то аз имам резервен вариант . Ще разпратя предложението до други академии на науките в целия свят .. Които са по умни ще схванат каквъв положителен имидж следва от такъв опит независимо от резултатът . Надявам се по земята да има и умни хора ..





Тема ЧАКАМЕ НОБЕЛОВКАТА!нови [re: Гepиcъм]  
Автор бaй Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано02.08.13 16:10



Предложението е направено на 25 юни. Чакам отговор.
Аз съм родолюбец и бих желал такъв опит да бъде направен от българи . Но ако не ми обърнат внимание българите то аз имам резервен вариант . Ще разпратя предложението до други академии на науките в целия свят .. Които са по умни ще схванат каквъв положителен имидж следва от такъв опит независимо от резултатът . Надявам се по земята да има и умни хора ..



Тема МЕН МЕ Е ГНУС ОТ ЗОМБИСТКИТЕ ФОРМУЛИ !нови [re: Гepиcъм]  
Автор бaй Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано02.08.13 16:15





цитат:
ти трябва да го доказваш. Аз после само ще те поправям.

край на цитата.


Тц.. мен ме е гнус от формулите на гурото. Смятай ти по формулата на гурото кво става с аберацията коги Ейри си напълни телескопа със сливова ракия .. Ти смятай щом не те е гнус от гуровщината а аз ще проверявам кво си сметнал .. Айде почвай !..





Тема ПИСМОТО ИМА ВХОДЯЩ НОМЕР БРАТОнови [re: Гepиcъм]  
Автор бaй Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано02.08.13 16:24





цитат:
Какъв може да е отговорът? В най-добрият случай го е взел някой компетентен, прочел го е, помислил си е: на колко ракии е тоя лапнишаран та да пише такива сбъркани тези, и го е пуснал в кошчето.

край на цитата.


Тц ! Писмото е заведено с входящ номер брато !..Това писмо е приоритетният ми документ .. Нема как да го хвърлят в кошчето .. Ъхъ!





Тема Re: МЕН МЕ Е ГНУС ОТ ЗОМБИСТКИТЕ ФОРМУЛИ !нови [re: бaй Пeтkoв]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано02.08.13 16:34



Така и предположих, опитваш се някакъв пресантиман да представиш като логическо следствие. Не вървиш.

Per warez ad scientiam



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.