Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 05.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Енергия на фотоннови [re: Шпaгa]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано27.11.12 20:16



"Така че, щом считаш, че тук общуваш с тъпаци..."

Тази квалификация ти я даде.

Per warez ad scientiam


Тема Re: Енергия на фотоннови [re: harish_chandra]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано27.11.12 20:16



Тогава ще трябва да гадая. Предполагам, че имаш предвид Петков, Зорник и още няколко, които се държат така както ги описваш. Арогантно, смятат всяко мнение различно от тяхното за грешно, и се смятат за много умни, и още по-лошото смятат всички живели някога за по-глупави от тях.

Сега вече ме затапи - признавам

Не мога да ти възразя по никакъв начин без да си "изкривя душата".

Затова предлагам да спрем дотук.



Тема Re: Енергия на фотоннови [re: polu]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано27.11.12 20:19



Изглежда ме бъркаш с някого, аз книги не съм писал и не се и каня.

Но да бъркаше само тука...

Per warez ad scientiam


Тема Re: Енергия на фотоннови [re: Шпaгa]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано27.11.12 20:24



Не съм се опитвал да те затапвам, просто налучквам. Но преди да спрем, кажи само едно нещо. Ако някой започне да пише врели не кипели идеи, разминаващите се със всякаква логика и реалност, какво точно очакваш от останалите клубари? Да си кривят душата и да не казват нищо, само защото някои хора с идеи не могат да водят нормален разговор и темите се сговняват (с извинение) много бързо?



Тема Re: Енергия на фотоннови [re: Гepиcъм]  
Автор polu (идиот)
Публикувано27.11.12 20:36



Изглежда ме бъркаш с някого, аз книги не съм писал и не се и каня.

Човека дето питаше, питаше някак си сериозно (мисля че беше заход но не съм сигурен и не това е важно.) Но ти премълча въпроса. Беше доста отдавна.



Тема Re: Енергия на фотоннови [re: harish_chandra]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано27.11.12 20:45



"Ако някой започне да пише врели не кипели идеи, разминаващите се със всякаква логика и реалност, какво точно очакваш от останалите клубари?"

В такава ситуация очаквам от останалите клубари да възразят на този някой веднъж или най-много два пъти и когато той не разбере аргументите им, просто да спрат да му отговарят, а не да точат десетки или дори стотици постинги, в които само да му повтарят все едно и също, като същевременно и го обвиняват в невежество, несхватливост и прочие.

"Да си кривят душата и да не казват нищо, само защото някои хора с идеи не могат да водят нормален разговор и темите се сговняват (с извинение) много бързо?"

Темите се "сговняват" именно заради нескончаемата размяна на едни и същи кухи реплики, осеяни с лични квалификации. По-умният трябва да спре пръв, а тогава – като вече не получава дразнещи отговори – и онзи, дето дрънка врели не кипели също ще млъкне.



Тема Re: Енергия на фотоннови [re: polu]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано27.11.12 20:47



Аха, това че не съм мислел да пиша книга и не съм казал че не съм мислел, е някакво фатално конспиративно премълчаване? Странна логика...

Per warez ad scientiam


Тема Re: Енергия на фотоннови [re: Гepиcъм]  
Автор polu (идиот)
Публикувано27.11.12 21:02



Аха, това че не съм мислел да пиша книга и не съм казал че не съм мислел,
Не дали си мислел да напишеш. А,че вече си написал.
Може и статия да е било или нещо подобно. Знам ли? Извърташ някак си нещата.




Тема Re: Енергия на фотоннови [re: polu]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано27.11.12 21:06



Ясно, ясно. Извъртал съм, щото нещо не си бил в час...

Per warez ad scientiam


Тема Re: Светлината фотон или вълна llнови [re: polu]  
Автор Лoвeцът нa pиби (зомботрепач)
Публикувано27.11.12 21:18



Да не трябва, един до друг са плътно
Това не е липса на пространство , а намалено пространство между тях.
Не се движат планкените никога, те са средата за разпространение на светлината.
Няма как тогава да предават импуса на фотоните по този начин като са неподвижни , ти как си представяш предаването на импулс от неподвижно тяло , на друго подвижно ?




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.