Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 30.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нова теория : тъмната енергия не съществува !нови [re: Герисъм]  
Автор PИБAPЯT (Психопат)
Публикувано15.05.12 17:48



Отговорил съм вече , парадоксът си е парадокс и мърдане няма , ама на крив светът му е крив





Тема Re: Нова теория : тъмната енергия не съществува !нови [re: PИБAPЯT]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано15.05.12 18:02



Аз те питах конкретен прост въпрос. Ти се скри в миша дупка, и се оправдаваш с някакви видения за парадокси



Способен ли си да отговаряш на прости въпроси, или само до тук ти се изчерпват познанията?

Човек е 80% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

Тема Re: Нова теория : тъмната енергия не съществува !нови [re: HeaндepтaлeцaДжo]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано15.05.12 18:05



Според антирелативистите, всички изводи, до които е стигнал Айнщайн ( а и не само той, Лоренц, Поанкаре и другите като тях къде ги слагаме )
са абсурдни, понеже ги четат по диагоналната система и вместо да се опитат да ги разберат, съчиняват нови "теории".


Да, "анти" са срещу всички и всичко, което е неразбираемо за тях. Добре че нямат власт - иначе почти цялата физика щяха да заличат, обявявайки я за абсурдна





Тема Re: Нова теория : тъмната енергия не съществува !нови [re: Шпaгa]  
Автор B0081 ()
Публикувано15.05.12 18:37



Да, "анти" са срещу всички и всичко, което е неразбираемо за тях.



Редактирано от B0081 на 15.05.12 18:38.



Тема Re: Здравей!нови [re: B0081]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано15.05.12 18:56



Ооо, БОО, страхотно се радвам, че се появи

Напоследък се чудех къде си, как си... Даже точно днес проверих кога за последен път си влизал във форумите на БГ наука и видях, че е било чак на 2 януари.

Надявам се, че си добре! И че отсъствието ти е било просто защото си решил да не се "зарибяваш" повече с разните... безполезни в повечето случаи спорове.




Тема Re: Здравей!нови [re: Шпaгa]  
Автор B0081 ()
Публикувано15.05.12 19:44



Благодаря, добре съм.



Аз не съм писал скоро. Но ми беше интересно , какво пишите във форума. Така че съм в час, така да се каже.

А как да се направят споровете полезни ? И кой може да ги направи ?

Markup

Тема Re: Нова теория : тъмната енергия не съществува !нови [re: Герисъм]  
Автор PИБAPЯT (Психопат)
Публикувано15.05.12 19:46



Хо Хо ти само повтаряш едно и също криел съм се в миша дупка


Писна ми да ти отговарям едно и също парадокс има ама зомбовете не го проумяват щото са зомбирани



Тема Re: Нова теория : тъмната енергия не съществува !нови [re: PИБAPЯT]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано15.05.12 19:48



Значи не щеш да си изясниш има ли парадокс, като изслушаш аргументи, а си чул глас в главата си че имало парадокс и всичко ти се е изяснило? Ми що не каза отначало бе?



Човек е 80% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

Тема Re: Нова теория : тъмната енергия не съществува !нови [re: Герисъм]  
Автор PИБAPЯT (Психопат)
Публикувано16.05.12 07:32



Аз съм си го изяснил има или не парадокс , там е работата че ти не можеш да си изясниш въобще що е това то парадокс , ама се пънеш само като муле на баир .





Тема Re: Нова теория : тъмната енергия не съществува !нови [re: PИБAPЯT]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано16.05.12 07:58



Не си си изяснил, а си си втълпил. Огромна разлика.

Ако отговориш на въпроса дето ти го зададох, може да ти се размърдат мозъчните клетки в правилната посока

Стига да си способен да отговориш, че както почна да клинчиш...

Човек е 80% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.