Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:08 26.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: светлината няма теглонови [re: Aтилea]  
Автор min4o mihailov (тъпак)
Публикувано03.11.11 15:53



не съм намерил такива данни.

п.c. ако и ти не намериш довечера, ще трябва да видя твойта черна дупка с моя телескоп.





Тема Re: Питаненови [re: min4o mihailov]  
Автор dedo_minu (старо куче)
Публикувано03.11.11 16:07



Ако искаш да убедиш някого в нещо - карай по-меко и по-вежливо


Нали знаеш законите на Нютон -

1. В една затворена система (клуб) всяки клубар запазва равномерното си правилинейно движение (четене-писане), докато не се приложи външна попръжня.

2. Постоянно прилаганата сила на попържане води до ускорение на масата на нервозността на клубара....

3. всяко псувателно действие има равно по сила и противоположно псувателно противодействие[got mi e]


А иначе тоя Dowdye май ми раздразни любопитството с някои пасажи в сайта си и се колебая дали да ни си купя книгата му. Дразни ме че не ползва формулата на Поанкаре за лоренцовите трансформации, която е по-обща.... Наскоро от нета бях изровил едни неща писани от Валтер Риц - но не ми бяхоа така интересни......



Тема Re: светлината няма теглонови [re: croesus]  
Автор min4o mihailov (тъпак)
Публикувано03.11.11 16:14



там ти е грешката, че и през ум не ти минава че ТО е грешна. така наука не прави, така се прави религия, релативизма е религия, а айнщаин е бог. грешки в ТО дал бог (айнщаин). това е огромна тема и не е за тук. ще ти дам само един пример - парадокса на времето в СТО, колосална глупост, как я приемат хората е цяло чудо, което само бог (айнщаин) знае. и разбира се, безгрешен е само бог - айнщаин.

говори по темата тук, покажи снимка на светлинна гравитационна леща около слънцето, много проста задача за релативизма.



Тема Re: Питаненови [re: dedo_minu]  
Автор min4o mihailov (тъпак)
Публикувано03.11.11 16:24



бай полуадаш, ти направо разцепи водата с тези закони.
благодаря ти за съветите, но няма друг начин, релативиста е същество което е обратното на умно, а се мисли за гении и дори бог.
а този доуди не е идиот, както се мъчат да го изкарат някои тука.



Тема Re: светлината няма теглонови [re: min4o mihailov]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано03.11.11 16:52



Машалла!
Поне да има някаква полза от малоумната ти тема



М+З=ВЛ


Тема Re: светлината няма теглонови [re: min4o mihailov]  
Автор Aтилea (ентусиаст)
Публикувано03.11.11 16:55



ако и ТИ не намериш довечера...

Довечера ще е облачно



Какво стана, довчера ми говореше на "вие" и на "госпожо"?



Тема ТОВА ШЕ СИ ГО ЗАПИША!нови [re: dedo_minu]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано03.11.11 18:11





цитат:
Ако искаш да убедиш някого в нещо - карай по-меко и по-вежливо
Нали знаеш законите на Нютон -

1. В една затворена система (клуб) всяки клубар запазва равномерното си правилинейно движение (четене-писане), докато не се приложи външна попръжня.

2. Постоянно прилаганата сила на попържане води до ускорение на масата на нервозността на клубара....

3. всяко псувателно действие има равно по сила и противоположно псувателно противодействие



край на цитата.


Това ще си го запиша!.. готино е !



Тема Re: светлината няма теглонови [re: Aтилea]  
Автор min4o mihailov (тъпак)
Публикувано03.11.11 18:14



говоря ти на ти, защото си една бъдеща антирелативистка, другарка. проблемът е че аз съм извън българия и не мога да ти покажа моят телескоп, а той е с голямо увеличение.



интересно ми е какво ще кажеш, когато не намериш снимка на слънчева леща в интернет.



Тема Re: светлината няма теглонови [re: min4o mihailov]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано03.11.11 18:17



Ох, добре че ти знаеш как се прави наука.



Тема ТРЯБВАШЕ ДА МУ КАЖЕШ ЗА НЕГОВАТА ЧЕРНА ДУПКА [re: Aтилea]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано03.11.11 18:17





цитат:

ако и ТИ не намериш довечера...

Довечера ще е облачно

Какво стана, довчера ми говореше на "вие" и на "госпожо"?
край на цитата.


Абе тактично си го казала ама можеше и друго яче .. Можеше да кажеш да навре телескопчето си в собственната си черна дупка.. така щеше да има повече виц!.. (Майтапя се разбира се!)..


Редактирано от Петко Марков Петков на 03.11.11 18:52.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.