Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 29.05.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема МОГА ДА ГО ДОКАЖА !нови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано15.10.11 21:04





цитат:

"МИ ОБЯСНИ ТОГАВА "

Защо аз да правя анализи? Ти твърдиш погрешни твърдения, ти трябва и да си ги доказваш.
край на цитата.


На мен не ми е проблем да го докажа защото в моето доказателство времето и растоянията не се влияят от движението а всяка скорост в т.ч. и скороста на светлината е относителна и зависи от изборът на отправна система .. Не си ли убеден че няма какво да ме узори в доказателството при тези обстоятелства?..





Тема Re: МОГА ДА ГО ДОКАЖА !нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор geri® (циник)
Публикувано15.10.11 21:07



Докажи го де.

Да ти напомня - твърдиш нещо за СТО, Доказателства със средствата на класическата физика не са доказателства според СТО



Май не ти стиска да доказваш каквото и да е, а само да плямпаш безсмислени измислици.



Тема НЕ КОМУНИКИРАШ БРАТО!нови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано15.10.11 21:49





цитат:

"Ей богу не вдявам какво имаш впредвид под накланяне и изправяне .."

Прочети отговора ми пак:

Именно. И тази сума изисква телескопа да се надига вместо да се накланя, както е за аберацията "
край на цитата.


Не знам какво искаш да кажеш с това издигане и накланяне , но за не боксуваме повече поради липса на комуникативност ти предлагам чертеж . Разгледай го и кажи какво не ти е бир таман..





Тема И НЕ СИ ПОМИСЛЯМ ЗА СКОРОСТ СПЯМО СВЕТИЯ ДУХнови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано15.10.11 22:07





цитат:

"МОГА ДА ГО ДОКАЖА ! "

Докажи го де.

Да ти напомня - твърдиш нещо за СТО, Доказателства със средствата на класическата физика не са доказателства според СТО

Май не ти стиска да доказваш каквото и да е, а само да плямпаш безсмислени измислици.
край на цитата.


Как ти хрумна че трябва да доказвам че няма Бог от позициите на библията ?.. Ти като как си представяш аз да приема да доказвам каквото и да било от позиции в които се баучи за скорост на светлината спрямо СВЕТИЯ ДУХ ?.. Даже и в гроба ще се преобърна ако чуя че имало скорост на светлината спрямо СВЕТИЯ ДУХ!..Ъхъ !



Тема Re: Браво за чертежа!!!нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор ribarqt_ (чудат)
Публикувано15.10.11 22:10



Сега става от ясно по ясно





Тема ДАНО И ГЕРИ ДА Е СХВАНАЛ ТОЯ ПЪТ!нови [re: ribarqt_]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано15.10.11 22:26





цитат:
Браво за чертежа!!!

Сега става от ясно по ясно

край на цитата.



Малко набързо го направих чертежа , но мисля че е ясно как се прилагат ГТ в случая със Сферите на Влияние сподвижни със формиращите ги макротела .. Дано и Гери тоя път да е зацепил "от къде ще дойде водата на тоя баир" ..





Тема Re: Поздравления за чертежът!нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор ribarqt_ (чудат)
Публикувано15.10.11 22:35



Поздравлявам те с клип на австралийската певица Кейли Миноуг





Тема БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЗДРАВЛЕНИЯТА..нови [re: ribarqt_]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано15.10.11 22:47





цитат:
Поздравлявам те с клип на австралийската певица Кейли Миноуг

край на цитата.


На релативистите им гори огън на главата а ние тука си слушаме музика ..





Тема Re: Поздрав и до всички релативисти!!!нови [re: geri®]  
Автор ribarqt_ (чудат)
Публикувано15.10.11 23:19



Поздравлявам и всички релативисти , те не са ми врагове , със страхотната Кейли Миноооог






Тема УМРЯЛО КУЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ РИТАнови [re: ribarqt_]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано15.10.11 23:24





цитат:
Поздрав и до всички релативисти!!!

Поздравлявам и всички релативисти , те не са ми врагове , със страхотната Кейли Миноооог
KyiieMinogue - Love at First sigh-high qualitu

край на цитата.


А така !.. умряло куче няма да ритаме !.. Те сега са в траур и ние трябва да сме състрадателни и да им съчувстваме..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.