Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 11.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема АМА И УСТА ИМАШ!нови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано13.10.11 18:02





цитат:

"НЕ МЕ ЗАНИМАВАЙ С ОБЩИ ЛАФОВЕ НА КИЛОГРАМ!"

Ти що ни занимаваш с безсмислени лафове на тонове?
край на цитата.


Ама и уста имаш!.. като арменско знаме .. плат два на два метра и на него нарисувана уста четири на четири метра !..(извинявам се на братята Арменци.. те са готини хора ама вица е такъв )..





Тема Re: И АЗ ПРЕДСКАЗАХ РУХВАНЕТО НА ГЛУПОТЕВИНАТА!нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор geri® (циник)
Публикувано13.10.11 18:14



Нищо не си предсказал. Постоянството на скоростта на светлината не е опровергано от колайдера

Пак сънуваш сънища. И се опитваш да отклониш темата за аберацията дето се видя всичката ти простотия на куп

Менделеев е предсказал количествено теглата на нови елементи, докато ти качествено си затънал в блатото на глупотевините си. Много качествено даже.



Тема Re: АМА И УСТА ИМАШ!нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор geri® (циник)
Публикувано13.10.11 18:15




И ми върши добра работа.



Тема ЖИВЕЕМ В ОТНОСИТЕЛЕН СВЯТ!нови [re: Aтилea]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано13.10.11 18:27





цитат:

Нищо не си отзел от лекциите дето ти изнесох!.. Ма води си записки бе чиляк!..

Само ще ти напомня тази поговорка:

На бодлива крава Господ рога не дава.

Изобщо не е случайно, че нямаш студенти и не изнасяш лекции. За изнасяне на лекции си трябва ценз и последователност.
край на цитата.


Права си че немам ценз .. до трето отделение едва сколасах да изкарам и даскаличката ми се примоли горкинката : Пети.. жив бъди какиното , .. но недей да ме вкарваш преждевременно в гроба..не ме подлудявай с тия твоите откачени полети на мисълта .. по добре иди в балкана и вземи една стадо вакли овчици да ги пасеш.. ем млекце ще си имаш .. ем на чист възух ше живееш .. ем на горска трева и цъфнали липи ще ти мирише ..
Посвлушах я какичката.. оти беше готина отвсякъде .. и кракът и стигаше до под сливиците стигаше.. и кръшна една такава да не ти разправям .. апа очите и като светкавици стрелкаха та чак сърцето ми пронизваха .. Макар и да бях още малечък таман бях почнал да се заглеждам по какичките .. И понеже беше готина мацка я послушах.. Отидох у балкана и си взех едно стадо вакли овчици да го паса.. И млекцето ми млекце .. и миризмата на цъфнал люляк ми миризма .. и славеи ми пеят .. и звездите в балкана нощно време са ей такива големи!.. В добавка и интернет си имам откакто ми подариха за 80 годишния ми юбилей лаптоп.. Само дето ценз си немам .. това ми е голямата мъка ..И тъй като през живота си не успях да сложа никаква представка пред името си .. нито д-р.. нито професор .. нито академик .. нито доцент даже .. ше взема да ида някой ден до Божи гроб , че да ми турат барем едно хаджи пред името та тугива вече да ми викате вместо бай Петко хаджи Петко



Тема СМАЧКА ВИ ФАСОНА КОЛАЙДЕРЧЕТО!нови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано13.10.11 18:44





цитат:

Нищо не си предсказал. Постоянството на скоростта на светлината не е опровергано от колайдера Пак сънуваш сънища. И се опитваш да отклониш темата за аберацията дето се видя всичката ти простотия на куп
край на цитата.


Смачка ви фасона колайдерчето брато.. Зарезил станахте!.. Ма ти маани това ми звчера подочух че сеги изчаквали да се потвърдят резултатите от друго колайдерче и тугиз щели да съберат всите релативисти и да ги сварят на саяпун.. Кофти работа брато .. сапуна ше мирише на зомбита..вместо да се измие чиляк още повече ше се омирише на зомби..





цитат:

Менделеев е предсказал количествено теглата на нови елементи, докато ти качествено си затънал в блатото на глупотевините си. Много качествено даже.
край на цитата.


Много качественно си предсказах аз рухването на глупотевината .. само дето ше варят зомбитата на сапун не можах да предогарая..



Тема ГЕРИ ЗЛАТОУСТнови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано13.10.11 18:47





цитат:

"АМА И УСТА ИМАШ! "


И ми върши добра работа.
край на цитата.


Ше трябва да ти викаме Гери-златоуст ..





Тема Re: СМАЧКА ВИ ФАСОНА КОЛАЙДЕРЧЕТО!нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор geri® (циник)
Публикувано13.10.11 18:48



Ти пак бълнуваш нещо :) Почини си малко, толкова халюцинации ще те повредят съвсем.



Тема КАТО ВЗЕМАТ ДА ВИ ТОВАРЯТ НА КАМИОНЕТКИ ..нови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано13.10.11 19:29





цитат:
Ти пак бълнуваш нещо :) Почини си малко, толкова халюцинации ще те повредят съвсем.

край на цитата.


Като вземат да товарят зомбитата на камионетки да ги карат в газовите камери тугиз ше видим кой бълнува..





Тема Re: ЖИВЕЕМ В ОТНОСИТЕЛЕН СВЯТ!нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор Aтилea (член)
Публикувано13.10.11 19:32



Ето на, за писател ставаш, за художник ставаш, ама как си станал инженер?

Впрочем какъв вид инженер си?



Тема Re: КАТО ВЗЕМАТ ДА ВИ ТОВАРЯТ НА КАМИОНЕТКИ ..нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор geri® (циник)
Публикувано13.10.11 19:42



"Като вземат да товарят зомбитата на камионетки да ги карат в газовите камери тугиз ше видим кой бълнува.."

Пак мечтиийййй, нищо реално не излиза от тебе :(




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.