Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 05.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема ЧИНИ ТИ СЕ !нови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано13.10.11 15:09





цитат:
Няма стига - Стокс е размазал идеята ти още преди да се родиш. И с никакви плачове няма да можеш да промениш този факт. Всякакви безмозъчни и неаргументирани приказки по тоя въпрос само показват до каква ниска клоунада си паднал.

край на цитата.


Чини ти се!.. Но на мен не ми пука какво на теб ти се чини че Стокс еди какво си..





Тема МНОГО СМЕШНО!..:)нови [re: harish_chandra]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано13.10.11 15:13





цитат:

..скоростите са оносителни както са относителни и местата на събитията , пътищата .. траекториите .. наклоните и там каквото още.. "

...дължините на пръчките, показанията на часовнисите, и какво ли още не...
край на цитата.


Наистина смешна хипорбелизация си измислил.. Разсмя ме!..





Тема Re: ЧИНИ ТИ СЕ !нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор geri® (циник)
Публикувано13.10.11 15:15



Знам, на тебе не ти пука и колко са ти тъпи измислиците. На кой ли му пука това всъщност?

Важното е че това пенкявене демонстрира колко си жалък.



Тема А МЕНДЕЛЕЕВ? .. ТОЙ ПА КАВИ НАБЛЮДЕНИЯ Е ПРАВИЛ?нови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано13.10.11 15:21





цитат:

Галилей е извършил наблюдение, а не е предрекъл величината на въртенето. Той не е създал теория за каквото ти нещастно драпаш.
край на цитата.


А Менделеев , той с какъв телескоп е сапикясал таблицата си ?..Ами Дарвин ?..





цитат:

"Мен не ме интересува дали една наука е трудна или е лесна .. важното е да е вярна!.. "

Тя ще е вярна когато предсказва верно наблюдението. А твоята боза нищо не предсказва. Има-няма аберация не е предсказание на научна теория. Предсказание е - колко е аберацията, с какъв знак е. Останалото са импотентни напъни на мозъка
край на цитата.


Не така .. Ще е погрешна ако опитът я опровергава , ако не се корелира с опитните резултати.. Ъхъ!..

П.С.: Сега малко почивка .. отивам на вилата да си нахраня кучетата и котките и да си разбъркам джибрите .. След 2-3 часа ще съм отново в интернет !..

Редактирано от Петко Марков Петков на 13.10.11 15:23.



Тема НЕ МЕ ЗАНИМАВАЙ С ОБЩИ ЛАФОВЕ НА КИЛОГРАМ!нови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано13.10.11 15:26





цитат:
Знам, на тебе не ти пука и колко са ти тъпи измислиците. На кой ли му пука това всъщност? Важното е че това пенкявене демонстрира колко си жалък.

край на цитата.


Не ме занимавай с обо лафове щото са ми изгладняли кучетата бе !.. Ти от глад не разбираш ли ?..



Тема Re: А МЕНДЕЛЕЕВ? .. ТОЙ ПА КАВИ НАБЛЮДЕНИЯ Е ПРАВИЛ?нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор geri® (циник)
Публикувано13.10.11 15:29



Менделеев е обобщил експериментални данни и е предсказал нови - нещо, за което ти само може да сънуваш.



Тема Re: НЕ МЕ ЗАНИМАВАЙ С ОБЩИ ЛАФОВЕ НА КИЛОГРАМ!нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор geri® (циник)
Публикувано13.10.11 15:30



"НЕ МЕ ЗАНИМАВАЙ С ОБЩИ ЛАФОВЕ НА КИЛОГРАМ!"

Ти що ни занимаваш с безсмислени лафове на тонове?



Тема Re: ПРЕХОДЪТ ПРАВИ СУМАТА НА СКОРОСТИнови [re: Петко Марков Петков]  
Автор Aтилea (член)
Публикувано13.10.11 16:25



Нищо не си отзел от лекциите дето ти изнесох!.. Ма води си записки бе чиляк!..

Само ще ти напомня тази поговорка:

На бодлива крава Господ рога не дава.

Изобщо не е случайно, че нямаш студенти и не изнасяш лекции. За изнасяне на лекции си трябва ценз и последователност.

Извинявай, ама има ли едно понятие поне, по което ти да си съгласен с Гери, или с мен, или с някой друг. Като нямаме общ език и общи понятия, какъв е смисълът от спора?



Тема Re: ПРЕХОДЪТ ПРАВИ СУМАТА НА СКОРОСТИнови [re: Aтилea]  
Автор geri® (циник)
Публикувано13.10.11 16:28



СЦелта на спора е да си изтупа от прахта смачканото си самочувствие, като поне на думи се изкарва нещо което не е на практика :)



Тема И АЗ ПРЕДСКАЗАХ РУХВАНЕТО НА ГЛУПОТЕВИНАТА!нови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано13.10.11 17:58





цитат:
А МЕНДЕЛЕЕВ? .. ТОЙ ПА КАВИ НАБЛЮДЕНИЯ Е ПРАВИЛ?

Менделеев е обобщил експериментални данни и е предсказал нови - нещо, за което ти само може да сънуваш.

край на цитата.


Ми и аз като бай Менделеев.. обобщих експерименталните данни и предсказах рухването на глупотевината .. Ей го на !.. колайдерчето потвърди предсказанията на бай Петков .. Ъхъ!..






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.