Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:49 29.05.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: АЗ ДОБРЕ ГО КАЗАХ АМА ТИ НЕ ВДЯНАнови [re: Петко Марков Петков]  
Автор geri® (циник)
Публикувано11.10.11 18:27



Аз какво питам, ти какво отговаряш. Ама така си е, от заглявушен смислен отговор не чакам :)



Тема ШМЕНДИ КАПЕЛИ!нови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано11.10.11 18:43





цитат:
Не ми трябва сбъркана Уикипедия, аз мога сам да си изведа формулките за аберацията. И това е разликата между нас. Ти твърдиш неща дето не можеш да докажеш, и ти се струват верни поради някаква екстрасенщина, дето те е обсебила, докато аз мога да докажа каквото твърдя.

край на цитата.


Да де .. можеш да докажеш всичко чрез "Шменди капели" .. ЛТ и фокус-мокус - препаратус!..





цитат:

Ти до ноктите на пръстите на краката ми не си дорасъл, колкото и да се пуйчиш тука
край на цитата.


Да бе .. не съм дорасъл до скороста спрямо СВЕТИЯ ДУХ и до смахнатите ЛТ..



цитат:

А преди да се бориш с Айнщайн, добре е да се информираш как класическата физика обяснява същият ефект. И да се замислиш ти къде си пъхаш гагата, след като само с мъгляви и голи твърдения разполагаш, че нещо трябвало да стане, без никакво обяснение.
край на цитата.


Нека първо КлФ и СТО обяснят аберацията от движението на двойните звезди и тугиз ше говорим..



Тема НА СПОРЕД ПИТАНЕТО И ОТГОВОРЪТ..нови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано11.10.11 18:47





цитат:

АЗ ДОБРЕ ГО КАЗАХ АМА ТИ НЕ ВДЯНА

Аз какво питам, ти какво отговаряш. Ама така си е, от заглявушен смислен отговор не чакам :)
край на цитата.


Каквото ди питсл- тсково ти е отговорено.. Питай пак..





Тема Re: ШМЕНДИ КАПЕЛИ!нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор geri® (циник)
Публикувано11.10.11 18:56



"Да де .. можеш да докажеш всичко чрез "Шменди капели" .. ЛТ и фокус-мокус - препаратус!.."

Все е нещо, пред нищото което ти "можеш"




"Да бе .. не съм дорасъл до скороста спрямо СВЕТИЯ ДУХ и до смахнатите ЛТ.."

Ти до много по-основни неща не си дорасъл, няма начин да оцени състоянието си.


"Нека първо КлФ и СТО обяснят аберацията от движението на двойните звезди и тугиз ше говорим.."

Те са го обяснили. А ти - не. Усещаш ли как си прецакан?



Тема Re: НА СПОРЕД ПИТАНЕТО И ОТГОВОРЪТ..нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор geri® (циник)
Публикувано11.10.11 19:01



"Каквото ди питсл- тсково ти е отговорено"

Явно на тоя език не ти се отдава разбирането :) Вземи си речник.



Тема Re: НА СПОРЕД ПИТАНЕТО И ОТГОВОРЪТ..нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано11.10.11 19:12



Здравей, Петков!

Аз преди доста време те питах как ХСВ обяснява ефектът на Шапиро, а напоследък и Гери ти зададе подобен въпрос. Би ли отговорил вече





Тема Re: НА СПОРЕД ПИТАНЕТО И ОТГОВОРЪТ..нови [re: Шпaгa]  
Автор geri® (циник)
Публикувано11.10.11 19:35



Въпросът трябва да е не "как" а "колко". На "как" Петков няма отговор, освен "некакви мътни съображения" на база екстрасензорни усещания какво трябвало да се мести и спрямо какво :) Физиката иска чисълца за да има обяснение на каквото и да било. Аз си го представям как отговаря Петков на такива въпроси от типа на "как" - разперва ръце над маса осветена с приглушена лампа, притваря очи за да се съсредоточи към отвъдното, опъва първо пръстите на едната ръка, разклаща после пръстите на другата, леко поклаща ръцете за да усети астралната ситуация, поема въздух за едно "оммммм", за да смаже малко канала по който тече информацията свише, и почва да разказва врели некипели какво му е снесъл акаша. Тея приказки с тонове без смисъл, дето досега ги излива тук под форма на някакви "отговори" могат да дойдат само по такъв канал



Щото от мътните отговори на "как" не става ясно дали изобщо има обяснение, демек дали резултатът от обяснението може да се наблюдава, а не е например нулев, поради грешка в информационния канал с астрала :) Не е достатъчно само да се каже че гравитацията забавяла светлината. Трябва да се каже и с колко, щото всеки палячо може да се изтъпани с такива твърдения. Без "колко" не може да се отличи тъпакът от нещо по-сериозно.



Тема Re: НА СПОРЕД ПИТАНЕТО И ОТГОВОРЪТ..нови [re: geri®]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано11.10.11 19:49



Въпросът трябва да е не "как" а "колко".

Напълно си прав. Но както вече знаем, на въпроси, свързани с "колко", Петков никога не отговаря. Прекалено горд е, за да се занимава с такива дребнавости





Тема Re: Акаша и каша...нови [re: geri®]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано11.10.11 20:11



Аз си го представям как отговаря Петков на такива въпроси от типа на "как" - разперва ръце над маса осветена с приглушена лампа, притваря очи за да се съсредоточи към отвъдното, опъва първо пръстите на едната ръка, разклаща после пръстите на другата, леко поклаща ръцете за да усети астралната ситуация, поема въздух за едно "оммммм", за да смаже малко канала по който тече информацията свише, и почва да разказва врели некипели какво му е снесъл акаша. Тея приказки с тонове без смисъл, дето досега ги излива тук под форма на някакви "отговори" могат да дойдат само по такъв канал



Ами комуникира човекът с висшите космически сили, но ние като не сме дорасли да го разберем, стоим си тук в низините...

Впрочем сега позачетох и "дебатите" в , където недоумението на хората също се е ширнало - осеяно с въпросителни знаци. И разбира се, Светия дух редовно наминава и там



Тема Re: Акаша и каша...нови [re: Шпaгa]  
Автор geri® (циник)
Публикувано11.10.11 20:38



Не знам, не ми го побира ума при толкова много литература и разяснения на съвсем разбираемо ниво, какво трябва да му се е случило на човек та да се излага с такива тъпи въпроси за аберацията. Явно Светият дух е затъмнил съзнанието му, за да се изпълни Провидението :) Права си, до голяма каша е довел акаша...

Редактирано от geri® на 11.10.11 20:49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.