Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:36 15.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: ДО МОДЕРАТОРА bObbO ! [re: Lenor]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано08.08.11 17:10



Виж до къде е стигнал клуба. Ти какво предлагаш, да стане този клуб за простотии, пък на който не му харесва да ходи другаде!



Тема ПРЕДЛАГА ДА СЕ ПОУЗАПТИТЕ.. [re: harish_chandra]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано08.08.11 17:27





цитат:

Ти какво предлагаш, да стане този клуб за простотии, пък на който не му харесва да ходи другаде!
край на цитата.


Предлага да се узаптите и след като попиляхте клуб физика да не попилявате и клуб астрономия .. Вие с Гери сте тук не за да дебатирате .. подобни теми има и в клуб философия , но вас там ви нема.. Оти така ?.. Ами оти там нема модератор и тролските ви номера ще са без последствие, никой няма да ви обърне внимание даже.. Ъхъ!..
Узаптете се бре !.. Стига с тоя яд-карашик и стига с тази злоба !.. Дайте по по същество и всичко ще си е наред.. Ъхъ!..





Тема Re: ПРЕДЛАГА ДА СЕ ПОУЗАПТИТЕ.. [re: Петко Марков Петков]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано08.08.11 17:29



Петков, виж какво прави рибаря, кой му е виновен на него? Кажи с ръка на сърцето, намираш ли поведението на рибаря за приемливо?



Тема Re: ПРЕДЛАГА ДА СЕ ПОУЗАПТИТЕ.. [re: harish_chandra]  
Автор ribarqt_ (мекосърдечен)
Публикувано08.08.11 17:41



А герчо какво прави , ако си забелязал той започна първи със троленето аз защо да му отстъпвам или пък на този пикльо милитуру минд. Но слагам край на тези идиотщини , не искам да ставам идиот заради идиотите.



Тема ГЕРИ Е ВИНОВЕН ЧЕ ТРОЛИ.. [re: harish_chandra]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано08.08.11 17:43





цитат:

Петков, виж какво прави рибаря, кой му е виновен на него? Кажи с ръка на сърцето, намираш ли поведението на рибаря за приемливо?
край на цитата.


Гери е виновен че дразни рибаря и рибаря му откликва разбира се.. Какво е това гериевото "Айле -хоп" на всеки постинг .. явно си го дири .. и каквото го дири си го и намира.. Ъхъ!

Мен ако ме питаш аз лично не съм привърженик на грубия и злобен тон в дебата .. Обичам хитрия и разведряващ хумор , но мразя злобата .. Тя никога не е носила градивност в дебата а само го е опорочавала.. Нека Гери малко поспре да дразни Рибаря и нека Рибаря поспре малко да нагрубява Гери .. нека разговорът се премести в по същественна плоскост и дебатите ще спечелят от това..

Редактирано от Петко Марков Петков на 08.08.11 17:48.



Тема Re: ПРЕДЛАГА ДА СЕ ПОУЗАПТИТЕ.. [re: ribarqt_]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано08.08.11 17:47



ахаха ревеш като ущипан май ?

доволен съм Айде много ти бай, като си слагаш край на простотиите.



Тема Re: ГЕРИ Е ВИНОВЕН ЧЕ ТРОЛИ.. [re: Петко Марков Петков]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано08.08.11 17:51



Хубаво, но те питам конкретно за поведението на рибаря, смяташ ли че е приемливо?



Тема Re: ГЕРИ Е ВИНОВЕН ЧЕ ТРОЛИ.. [re: Петко Марков Петков]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано08.08.11 17:51



Еми да баннат гери и вие с рибаря да си прайте монолог.





Тема ПРИКАНВАМ ВСИЧКИ КЛУБАРИ КЪМ ПО СПОКОЕН ТОН [re: Military_MinD]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано08.08.11 17:52





цитат:

ахаха ревеш като ущипан май ? доволен съм Айде много ти бай, като си слагаш край на простотиите.
край на цитата.


ПРИКАНВАМ ВСИЧКИ КЛУБАРИ КЪМ ПО СПОКОЕН ТОН..От това всички ще спечелим!..



Тема ПОВЕДЕНИЕТО НА РИБАРЯ Е ПРЕДИЗВИКАНО! [re: harish_chandra]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано08.08.11 17:55





цитат:

Хубаво, но те питам конкретно за поведението на рибаря, смяташ ли че е приемливо?
край на цитата.


Ще ти отговоря философски :

Поведението на Гери е причината а поведението на Рибаря е следствието .. Защо смяташ че е нужно да бием камъкът щото си тежи на мястото ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.