Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:36 25.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Подемната сила на летящите чиниинови [re: Шпara_]  
Автор geri® (циник)
Публикувано26.01.11 12:45



Връзката е съвсем индиректна, в случая чрез факта че полето е причина за движение около центъра му. Но при всяко друго въртене в това поле никаква връзка няма. Докато в случая обратното се опитва да внушава писанието на Джордън.



Тема !!!-аз си имам стил, и така ще бъде-!нови [re: Шпara_]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано26.01.11 14:21





цитат:
И един страничен въпрос:
Петков, наистина ли си въобразяваш, че постингите ти са дотолкова значими, та да си заслужават многото удивителни, с които кичиш заглавията им?


край на цитата.


Ще ти обясня .. Аз си имах стил .. пишех си заглавията със главни букви и това беше моят стил .. Стил ала бай Петков . Но откакто един модератор от яд карашик почва да ми редактира заглавията с малки букви реших да си сменя стилът по който да ме познават .. Сега ако си забелязала цялото заглавие е написано само с малки букви :) И е заградено отпред и отзад с една рамка от удивителни .. Така моите заглавия се превърнаха отново в стилни и всеки още като види заглавието ще разбере че тука е писал бай Петков ..Готин ход нали ?.. Това може би даразни модераторите още повече но трябва да пренапишат форумните правила в които за се забранява писането на заглавия само с малки букви и почващи и свършващи с удивителен.. Готино нали ?.. Като издадат такъв правилник тугиз ще си измисля нов стил (ще си слагам да речем двуеточия в началото и края на заглавието и тогава ще трябва да забранят писането на заглавия в които има двуеточие.. )


цитат:

Аргументи са ви давани неведнъж. Но на вас не ви стигат силиците да водите достоен спор и затова или вдигате разни кухи лозунги, или сипете вулгаризми. А най-изтърканият ви номер е този - да се нацупите като някакви госпожици: "Ах, сбогом!" и прочие.
край на цитата.


Ако имаш впредвид темата за доплеровия ефект там единственните аргументи бяха заключването на темата а през останалото време опонентите ми бъкел не можаха да кажат.. :)
А нали се сещаш че като се счупи СТО във променлив ДЕ в комплект със С=конст то цялата глупотевина СТО се ащисва.. :) Ащисва се щото не могат да съгласуват практически наличния доплеров ефект при светлината със С=конст , това е много кофти за глупотевината СТО!.. :) За да обяснят ДЕ при светлината трябва да се поклонят пред вълновата теория за светлината , ама то вълна без среда си е като налъм на който му липсват дървената част и каишката.. :)

Редактирано от Петко Марков Петков на 26.01.11 14:27.



Тема Re: !!!-аз си имам стил, и така ще бъде-!нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано26.01.11 16:40



Всяка теория, дори и най-гениалната, си има определени граници на приложимост. Иначе се превръща в религия или ТЕОРИЯ ЗА ВСИЧКО СЪЩЕСТВУВАЩО.



Тема Re: !!!-аз си имам стил, и така ще бъде-!нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано26.01.11 17:01



:))))))) Петков, ми така кажи, че го правиш на инат с цел да предизвикаш модераторите.



Тема Re: !!!-аз си имам стил, и така ще бъде-!нови [re: harish_chandra]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано26.01.11 18:42



То като гледам накрая тука ще си пусна темата за която спорихме с гери, че за там, според теб май не е достойна.Виж как умря клубът ти... От много стриктност.



Тема Re: !!!-аз си имам стил, и така ще бъде-!нови [re: Military_MinD]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано26.01.11 18:56



Пускай я.

Онзи клуб не е мой. И е по-добре моментно затишие вместо лавина от безсмислици (нямам предвид твойте постове).



Тема Re: !!!-аз си имам стил, и така ще бъде-!нови [re: harish_chandra]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано26.01.11 19:13



Ще я пусна.
Имам предвид че ти отговаряш за него. В този смисъл е твой. Така е по-добре, да.
Незнам колко са смислени моите постове, но това, че не е добре оформена темата в случая не мисля, че е критерии за изтриване, защото преди това точно този въпрос доста го разисквахме в друга тема...



Тема !!!-цар без царство -!нови [re: harish_chandra]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано26.01.11 21:44





цитат:

:))))))) Петков, ми така кажи, че го правиш на инат с цел да предизвикаш модераторите.
край на цитата.


Не си схванал брато!.. Не аз се старая да предизвикам модераторите .. някой модератори имат фикс идеята да ме въдворяват.. А аз брато никого не съм обидил пръв . Не е обида да се присмея на глупотевината СТО и на зомбираните айнщанистчета.. Това мое поведение обаче кара зомбираните да изализат от нерви и да почват да водят луда война със мен .. Е, при това положение аз се стрямя дая им върна буберангът по достоен начин .. Дори да ме баннат аз си имам с какво да се занимавам .. Художник съм , заставам пред статива и творя изкуство .. А като ми омръзне да живописвам се отморявам със правене на видеоклипове за надеждата която умира последна .. Ето такива :



Мислиш ли , че един такъв човек като мен би скучал когато го баннат ?.. :)

Да речем че и в тоя клуб ни прокудят . Ми тогава вкупом отиваме в клуб философия на дир-бегето .. готин клуб и нема никакъв модератор .. И друг път сме го правили и вие също сте идвали след нас .. идвали сте там дето е купонът.. :) Ей го на , чувам вече гласове дето клуб физика е хванал паяжини .. Кофти е така брато .. Почнеш да заключваш теми и да банваш клубарите и клубът хваща впоследствие паяжини .. модераторът се оказва цар без царство.. :)

Редактирано от Петко Марков Петков на 26.01.11 22:00.



Тема Re: Подемната сила на летящите чиниинови [re: bObbO]  
Автор st_jordan ()
Публикувано27.01.11 02:23



Господин Боббо, моля, не заключвайте темата. Тъй като бях осъден от някои хора, имам право на последни думи.



Тема Re: Подемната сила на летящите чиниинови [re: st_jordan]  
Автор ribarqt_ (либерален)
Публикувано27.01.11 17:58



Приятелю не си отивай , заради хора които не разбират постингите ти или се опитват да ги опровергаят.
Нали затуй в края на краищата са форумите, за да има най различни становища , мнения , критики ,И.Тн , не бива да го вземаш толкова навътре! и аз се възмущавам понякога от проява на некоректност от страна на модераторите , но вече свикнах да си премълчавам.

Много желая да продължим по темата за антигравитацията , колкото и нетолерирана да е тя , от страна на модераторите или пък на участниците във форума.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.