Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 25.04.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Тема Вярно или не?нови  
Автор skydriver (казанлъшкия)
Публикувано20.02.10 06:51



Представям ви един цитат от статия за "разшифрованите"предсказания на Нострадамус.Разшифровчикът е някой си Лазарев-руски учен инжинер9работил върху ракетна защита и т.н.Ако не се лъжа това "пророчество е приписвано и на баба Ванга:2. През 2056-2058 г. няколко вулкана ще изхвърлят в атмосферата парче от повърхността на Земята с тегло 1,5-2 млрд. тона. То ще прелети през Северния полюс на височина 450-750 км и 7 денонощия след изхвърлянето му ще падне в Южна Европа. Преди падането (около 700-1000 км) парчето ще се раздели на три части. Едната част ще падне в Бискайския залив, втората - във Франция (град Нарбон) и третата - в Италия (Рим). В резултат на удара Великият Рим и Ватикана ще загинат. Цунами ще потопи Великобритания, Ирландия и източните крайбрежия на САЩ и Канада. Ще настъпи поредният Всемирен потоп.

Интересува ме не пророчеството,а чисто физичното обяснение на тази 7 дневна орбита на тая скала.Отличниците по орбити имате думата.На мен лично ми се струва адски ненаучно.



Тема Re: Вярно или не?нови [re: skydriver]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано20.02.10 07:10



Какъв обем би трябвало да има тази скаличка?Няма как да бъде изхвърлена в орбита.Единствения начин да изхвърли такава маса чрез изригване е на прах,както Кракатау например..



Тема Re: Вярно или не? [re: Military_MinD]  
Автор skydriver (казанлъшкия)
Публикувано20.02.10 14:09



Това наистина ми мирише на безсмислица




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.