Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 28.09.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема бинокълл  
АвторCacaka (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 23:52



Искам да ви попитам бинокълът конус 20х60 колко струва и добър ли е кривоглед ли е?Трябва ми бинокъл до 100 лева макс затва питам.



Тема Re: бинокъллнови [re: Cacaka]  
Авторй (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 14:46



да?! не?!.....де...



Тема Re: бинокъллнови [re: Cacaka]  
Автор15x7O (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 06:48



Аз мисля да дам малко по изчерпателен отговор от предният участник..


ДА, бинокълът 20х60 на Конус Е Кривоглед и изобщо не си заслужава парите, цената тук във Варна беше 80-90 лв. някъде, не си спомням точно, но ако искаш мога да ти дам координатите на магазина., и аз се бях насочил към нещо такова но след обстойно четене тук във форумите се оказа че е по-добре да дам още 50-60 лв и да си взема нещо наистина Качествено и то е Целестрон Скаймастър 15х70, който ще е наличен в София на 15 май за цена от 190 лв. а тук във Варна Цената е 156 лв. по курса на долара за деня когато го платих 1.28 (сега даже ще ти излезе още по евтинко). Сам прецени кое ще си вземеш и да почерпиш после..



Тема Re: бинокъллнови [re: Cacaka]  
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано08.05.08 17:41



Конуса е пълен боклук. По-добре Целестрон 15х70.



Тема Re: бинокъллнови [re: Cacaka]  
Автор psyromantic (in your room)
Публикувано27.05.08 11:17




Редактирано от psyromantic на 27.05.08 11:19.



Тема Re: бинокъллнови [re: Cacaka]  
Автор dameto (непознат )
Публикувано31.05.08 19:09



Ми конус са добри не са кривогледи.Купи си го.



Тема Re: бинокъллнови [re: 15x7O]  
Автор liana_winter (непознат)
Публикувано08.07.08 15:05



да попитам дали може да напишеш за кой магазин във Варна става въпрос, защото отдавна мислех да си взема, но май нищо не разбирам по този въпрос.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.