Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 26.05.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За модератора  
Автор bObbOМодератор (член)
Публикувано30.08.07 22:29



Ако някой иска да направи предложение за махане или сменяне на модератора да го направи както трябва, а не като идиот. А дотогава идиотията и обидите няма да се толерират в този клуб.



Тема Re: За модераторанови [re: bObbO]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 22:36



За какво да се маха, за някакви самозабравили се деца дето си мислят, че всичко им е позволено?
Е Файла даже каза, другите също, точка. Петре си има форум да си пише там шизофрениите...



Тема ili moje bi shte se tolerirat..нови [re: bObbO]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 11:07



Tova tolerira li se: "Петре си има форум да си пише там шизофрениите..."
Ochevidno da.

Az napravih syvsem argumentirano predlojenie zashto moderatora triabva da se maha, pri tova v niakolko tochki, a moderatora go iztri. Pitam az koi e tuka idiota!? I pitam dali "идиотията и обидите" ne idvat na 90% ot staridrisliovcite, koito dori ne vijdam kakvo tyrsiat tuka.



Тема Re: ili moje bi shte se tolerirat..нови [re: ES]  
Автор bObbOМодератор (член)
Публикувано31.08.07 19:19



ES, вярно е, че твоето предложение и "аргументи" заминаха заедно с цялата тема, сам знаеш, че щеше да бъде изтрита. Можеш да ги пуснеш пак... всъщност ето ги:

"Az otdavna kazvam che triabva da se smeni moderatora, ama koi da chue.
Argumenti:

1. Veche 6 godini toi e moderator, da se pensionira tuka li iska?

2. Syvmestiava syshtata dlyjnost v konkurentni forumi, koeto e nedopustimo.

3. Miarka se tuka do 1 pyt sedmichno, kolkoto da iztrie nelicepriatnite mu temi

4. Zloupotrebiava s pravata si, kato razprostraniava IP-tata na horata i gi izpolzva za svoi lichni /koristni/ celi.

5. Vmesto da e bezpristrasten, toi vinagi vzima strana v vyzniknalite sporove, i to stranata na priatelchetata mu, razpraviaiki se brutalno s opomnentite im, koeto, kato moderator e nai-malkoto nedostoino.

Vyobshte toia bobo e edin dosta gnusen malyk plujek, obida za kluba i e kraino vreme niakoi da pishe do administratorite."


Ето. Само не знам кое от тях ще свърши работа... ама лаф да става, нали. А всеки може да види изтритите теми - какво и защо е изтрито.



Тема Re: ili moje bi shte se tolerirat.. [re: bObbO]  
Авторroko baroko (Нерегистриран)
Публикувано01.09.07 02:30



Нормално е добрият модератор да модерира мненията на всички и да отсъжда с един аршин.

Отдавна не се бях вясвал тук, но така като гледам и двете страни са минали границите на добрия тон и според това което виждам, повече се толерира една от двете групи...

Жалко е че спор въобще има, но явно това е положението - хората са на различни мения - съвсем нормално. Модераторът обаче трябва да реже крилата на всички които минават добрия тон, не само на тези чиято теза смята за погрешна...

Иначе този форум ще продължава да губи от стойността си и все повече ще затъва в блатото, откъдето измъкване няма. А то е дълбоко, тинята е лепкава и гадна и в крайна сметка си мисля, че на хората не им е приятно да четат дребнави дрязги и пиянски изстъпления на тема "Аз съм по-велик от теб" - е, поне аз си мисля така.

Останете си със здраве и дано след година когато отново вляза, нещата да са се оправили.



Тема Re: ili moje bi shte se tolerirat.. [re: roko baroko]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано01.09.07 16:14



Докато хора като Петърчо пишат - злобеят в този форум няма шанс нивото му да се вдигне. И се чудя колко ли безочлив трябва да е човека който пуска теми относно смяната на модератора? Та Бобо даже е прекалено толерантен към всичката помия която се лее тук от Петърчо срещу старидриймс, Фратев и.т.н.



Тема Re: ili moje bi shte se tolerirat..нови [re: Rado]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано01.09.07 16:30



>Бобо даже е прекалено толерантен към всичката помия която се лее тук от Петърчо срещу старидриймс

A kyde pishe che ne triabva da se "lee pomia" shreshtu staridrims? Toia klub da ne e podotdel na staridrims? Moderatora na TOIA KLUB, toia klub li shte zashtitava i mnenieto na horata v nego ili niakakyv staridrims?
A sreshtu fratev nikoi nishto niamashe da pishe, ako toi ne beshe takyv lyjec i hvaliprycko. Ako tvyrdi che e otkril neshto - da vidia imeto mu v spisyka s otkrivatelite. Ako go niama tam po niakakva prichina - da si trae. Otkritiata v astronomiata se priznavat samo po 1 nachin - sled publikacia v avtoritento spisanie + mnojestvo citirania.

A za smianata na moderatora - gore sym pusnal niakolko tochki zashto triabva da se mahne, otgovori na tiah vmesto da tvyrdish che sym "безочлив ".
Ako ti ostane vreme mejdu koncertite na Sasho Roman i Sofi Marinova.



Тема Re: ili moje bi shte se tolerirat..нови [re: ES]  
Автор bObbOМодератор (член)
Публикувано01.09.07 23:15



roko baroko, не знам какво си видял с едно влизане от "отдавна", но ако беше влизал по-често сигурно щеше друго да мислиш.

ES, може ли аз да отговоря:

>>1. Veche 6 godini toi e moderator, da se pensionira tuka li iska?
Ти да не си агент на НОИ?

>>2. Syvmestiava syshtata dlyjnost v konkurentni forumi, koeto e nedopustimo.
"A kyde pishe" че не може? (Цитирам теб)

>>3. Miarka se tuka do 1 pyt sedmichno, kolkoto da iztrie nelicepriatnite mu temi
Жалко, че се налага. Тия теми май са приятни само на теб и още двама-трима. Посочи ми кое съм изтрил без причина.

>>4. Zloupotrebiava s pravata si, kato razprostraniava IP-tata na horata i gi izpolzva za svoi lichni /koristni/ celi.
Къде ги разпространява и кои са користните ми цели? Аз мога да кажа твоите - да копираш неща от друг форум тук с цел да обиждаш хората, пишещи там (користна цел).

>>5. Vmesto da e bezpristrasten, toi vinagi vzima strana v vyzniknalite sporove, i to stranata na priatelchetata mu, razpraviaiki se brutalno s opomnentite im, koeto, kato moderator e nai-malkoto nedostoino.
Брутално, в смисъл трие обидите и псувните ли?

>>Vyobshte toia bobo e edin dosta gnusen malyk plujek, obida za kluba i e kraino vreme niakoi da pishe do administratorite.
Ами ти си инициатора (и една от причините да има модератор тук), ти пиши. Всъщност администраторите са информирани. Сещаш ли се за отговорът им?



Тема Радо, нещастник такъв [re: Rado]  
АвторCalderone (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 05:11



Това не е формът на Фратев. А Бобо заслужава единствено KICK OFF с комбиниран бан, така че повече да не се мерне в този форум.



Тема Re: Радо, нещастник такъв [re: Calderone]  
Авторminius (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 13:19



Calderone, ti li si tova studentche deto ne moje da si vzeme TOEFLa?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.