Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 02.07.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Скандалнонови  
АвторAлмykaнтapaт (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 11:09



Бобо, Фратев е поставил в публичното пространство въпроса "Защо сме сложили нискоморалин хора в ръководството на катедра Астрономия" и следва в публичното пространство да даде разяснения как точно е установил ниския им морал и от каква морална висота говори той.

Филипе, изтрезня ли?



Тема Re: Скандалнонови [re: Aлмykaнтapaт]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 18:46



Aлмykaнтapaт, защо не го попита Фратев там, където го е написал?



Тема mi mnogo iasno, beнови [re: bobo]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 21:34



poneje i toi kato mene e bannat, poneje e neudoben. ?? A? She mi kajesh che toi ne e bannat? Emi zashto togava az sym bannat?

Ne mi otgovariai, shte otgovariash na administratorite, za koi li pyt..



Тема Ами да, ясно енови [re: ES]  
АвторAлмykaнтapaт (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 22:18



Да, ES е прав:



Е, Филипчо, ще ми отговориш ли на въпроса, или не можеш да спиш от страх, че от катедрата са разбрали за глупостите ти?



Тема Re: Ами да, ясно енови [re: Aлмykaнтapaт]  
Автор bObbOМодератор (член)
Публикувано01.05.07 19:00



Aлмykaнтapaт, не те знам откъде и как пишеш тук, но недей заблуждава хората, че си забранен да пишеш в другия форум.

Ако си баннат ще кажеш ли как си прочел другия форум и си пуснал темата "Е, не! Е, просто е не!"? Или някой услужливо ти даде картинката?



Тема Re: Ами да, ясно е [re: bObbO]  
АвторCalderone (Нерегистриран)
Публикувано01.05.07 19:12



"Ако си баннат ще кажеш ли как си прочел другия форум и си пуснал темата "Е, не! Е, просто е не!"?"

Не че ме интересува, какво пише в другия форум. Но би ли дал линк, към въпросната тема.
Аз не видях подобна тема в другия форум.

п.п. Много ми допада наименованието "другия форум". Напълно му подхожда





Тема Re: Ами да, ясно енови [re: Calderone]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано01.05.07 19:53



Прочел е в другия форум (човека се интересува), а е пуснал тук, щом трябва да се уточни това.



Тема e, tova, shto za argument e..нови [re: bObbO]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано01.05.07 22:24



Izliza, che choveka e bil "bannat" oshte predi da reshi da vi citira. Ot edna strana - pravilno, boicite na tihia front ne spiat, ot druga - loshoo, losho. Poneje boicite ot drugia tih front, syshto ne spiat. "mang дай някакъв телефон за връзка." - tova otkyde mislish che sym go izkopiral? I ne e "mang", a "mangal" i adresa e Stolipinovo, uluca "Kosharnik" N14



Tor, the mighty, Tor the brave..



Тема Re: Като сме почнали да се цитираме...нови [re: ES]  
АвторAлмykaнтapaт (Нерегистриран)
Публикувано01.05.07 23:33



Бобо, щом съм баннат от едно от местата, на които ползвам компютър, значи не съм желан във вашия форум и нямам желание да пиша.

Така и така се отбих тук, и като бях почнал да говоря за Google Scholar и за това как там се индексират статиите от всички списания. Нека да погледнем record-a на Филип Фратев през програмата Publish or Perish, която анализира резултатите от Google. Пействам основните данни, вкл. g-index и h-index. Най-важен в научните среди изглежда g-index, който е дефиниран като общият брой статии, които получават g² цитирания. За пълна информация си изтеглете програмата.

"F. Fratev: phy",
Papers:8,
Years:3,
Cites/year:0.00,
Cites/author:0.00,
Papers/author:1.40,
Authors/paper:5.75/6.0/6,
h-index:0,
g-index:0,

Който иска да види другите, да си намери програмата (безплатна и лесна за използване)



Тема Re: Ами да, ясно енови [re: bobo]  
АвторCalderone (Нерегистриран)
Публикувано01.05.07 23:52



Извинявай, обаче на мен тоя номер не ми го прави.

Аз самия имах бан към Дир.бг преди време. Беше ми позволено да чета, но не и да пиша и отговарям на мнения. Обаче, понеже използвам различни компютри, с различни IP, аз продължавах да си пиша в Дир-а, без никви проблеми, въпреки че бях баннат.

Във вашия форум, мога да влезна като "Guest" и да чета всичко, което е писал Фратев, без да ми е необходима регистрация, дори и да съм баннат.

Всички форуми работят по един и същ начин.

И понеже стана въпрос за Фратев. Какъв е проблема, вместо да използева цели два форума за собствени цели, да си направи един собствен личен блог, в който да си покаже откритията и публикациите на публично достояние?

Обаче, явно на този дръвник не му стиска да го направи. Не му стиска, защото знае, че никой свестен астроном, няма да му посети блог-а.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.