Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 24.05.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Aii, ai, ai..нови  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 19:53



E, na kometkata mu iztriha glupostite tuka, ama toi hich ne se spira:

"Виж братле в DDS се ровя често, документирано е, че няколко астероиди са съм засякъл по тях, не ми е до извънземни днес, Бобо ти го е написал добре. Второ твърдиш, че си физик, та ако осъзнаеш колко глупости си казал горе……
Черна дупка в младо население, жива нобелова награда. Това няма как да стане разбираш ли, без да гледам каквито и да са плаки… "

Hahaha, smeh, astronom! Interesno, kakvo misli nashia genii za kvazari s z=6, dali v iadrata im niama cherna dupka ili misli che naselenieto im e veche "staro". Abee, Azis, kvo drugo da kaja..



Тема Re: Aii, ai, ai..нови [re: ES]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 20:00



В М42 има черна дупка така ли? астрономе....



Тема Re: Aii, ai, ai..нови [re: koмeтaтa]  
Авторkometata (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 20:15



Разбрах за пореден път колко имаш общо с астрономията Азис, щом под младо население разбираш галактика с z=6, сори не се светнах на твоя речник. Как да е , цитираш ме горе, та кажи ти в М42 има ли дупка?



Тема Re: Aii, ai, ai..нови [re: ES]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 20:34



Ай, ай!
Какво прави Янкулова, на какво ги е научила тия? Или пък Фратев е бил толкова пиян, че не е стигал до лекциите по Извънгалактична.



Тема Re: Aii, ai, ai..нови [re: kometata]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 20:37



>цитираш ме горе, та кажи ти в М42 има ли дупка?

Ima estestveno. Daje

. Spored vashia forum na negramotnicite i na psevdootkrivatelite.



Тема I apropo.. [re: kometata]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 20:41



Cyg X-1 v koe syzvezdie se namira, vypros s povishena trudnost. I drug takyv vypros - kolko masivna zvezda e nujna za da se obrazuva cherna dupka, i kakvi sa tia zverzdi - mladi ili stari?

I drug pyt ne se izkazvai nepodgotven za neshta koito ne razbirash, dragi mi "otkrivateliu".



Тема haha, a tova sega go vidiah..нови [re: ES]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 20:47



>Виж братле в DDS се ровя често, документирано

Sa, choveka se rovi redovno v DDS, poneje negovata "observatoria" e dokumentirano registrirana po DDS, kato tyrgovsko drujestvo s cel lesna pechalba. Pechalba ot nekoi svryh-typ chalga-pevec, ako se vyrje. Ama toi mai ne se vyrza..





Тема Re: I apropo..нови [re: ES]  
Авторkometata (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 20:57



Cyg X-1 v koe syzvezdie se namira, vypros s povishena trudnost. I drug takyv vypros - kolko masivna zvezda e nujna za da se obrazuva cherna dupka, i kakvi sa tia zverzdi - mladi ili stari?

I drug pyt ne se izkazvai nepodgotven za neshta koito ne razbirash, dragi mi "otkrivateliu".

e i? Lebed, 10 маси i kakvo mladi li са? , vie narkomani li ste? В М42 няма как да има черна дупка. Нещо ще напишете ли по въпроса?

Ako obchash pishi mi samo ot edin nik ok. Znaesh mi adres, telefon i prochie, kato si shtial neshto da mi kazvash zapoviadaj....Az kato si pisha s niakoj toj ne e anonomen alkoholik.....
Янкулова е какво за нея





Тема Re: I apropo..нови [re: kometata]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:03



>e i? Lebed, 10 маси i kakvo mladi li са?

Mladi sa umreli, dragi mi glupako. I pisha samo pod edin nick, nepremenno povdigni vyprosa pred moderatorcheto da ti go raziasni v prav tekst.



Тема Re: I apropo..нови [re: kometata]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:04



Не защото пак само псувате ...пак не виждам да се говори за нещо? Аз примерно казвам, че в М42 не може да има черна дупка. Освен пак епитеи Азис и т.н чух, а ако може да има в М42 кажете да чуем, да научим...
Смешници…
.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.