Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 21.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Aii, ai, ai..  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 19:53



E, na kometkata mu iztriha glupostite tuka, ama toi hich ne se spira:

"Виж братле в DDS се ровя често, документирано е, че няколко астероиди са съм засякъл по тях, не ми е до извънземни днес, Бобо ти го е написал добре. Второ твърдиш, че си физик, та ако осъзнаеш колко глупости си казал горе……
Черна дупка в младо население, жива нобелова награда. Това няма как да стане разбираш ли, без да гледам каквито и да са плаки… "

Hahaha, smeh, astronom! Interesno, kakvo misli nashia genii za kvazari s z=6, dali v iadrata im niama cherna dupka ili misli che naselenieto im e veche "staro". Abee, Azis, kvo drugo da kaja..



Тема Re: Aii, ai, ai..нови [re: ES]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 20:00



В М42 има черна дупка така ли? астрономе....



Тема Re: Aii, ai, ai..нови [re: koмeтaтa]  
Авторkometata (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 20:15



Разбрах за пореден път колко имаш общо с астрономията Азис, щом под младо население разбираш галактика с z=6, сори не се светнах на твоя речник. Как да е , цитираш ме горе, та кажи ти в М42 има ли дупка?



Тема Re: Aii, ai, ai..нови [re: ES]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 20:34



Ай, ай!
Какво прави Янкулова, на какво ги е научила тия? Или пък Фратев е бил толкова пиян, че не е стигал до лекциите по Извънгалактична.



Тема Re: Aii, ai, ai..нови [re: kometata]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 20:37



>цитираш ме горе, та кажи ти в М42 има ли дупка?

Ima estestveno. Daje

. Spored vashia forum na negramotnicite i na psevdootkrivatelite.



Тема I apropo..нови [re: kometata]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 20:41



Cyg X-1 v koe syzvezdie se namira, vypros s povishena trudnost. I drug takyv vypros - kolko masivna zvezda e nujna za da se obrazuva cherna dupka, i kakvi sa tia zverzdi - mladi ili stari?

I drug pyt ne se izkazvai nepodgotven za neshta koito ne razbirash, dragi mi "otkrivateliu".



Тема haha, a tova sega go vidiah..нови [re: ES]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 20:47



>Виж братле в DDS се ровя често, документирано

Sa, choveka se rovi redovno v DDS, poneje negovata "observatoria" e dokumentirano registrirana po DDS, kato tyrgovsko drujestvo s cel lesna pechalba. Pechalba ot nekoi svryh-typ chalga-pevec, ako se vyrje. Ama toi mai ne se vyrza..





Тема Re: I apropo..нови [re: ES]  
Авторkometata (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 20:57



Cyg X-1 v koe syzvezdie se namira, vypros s povishena trudnost. I drug takyv vypros - kolko masivna zvezda e nujna za da se obrazuva cherna dupka, i kakvi sa tia zverzdi - mladi ili stari?

I drug pyt ne se izkazvai nepodgotven za neshta koito ne razbirash, dragi mi "otkrivateliu".

e i? Lebed, 10 маси i kakvo mladi li са? , vie narkomani li ste? В М42 няма как да има черна дупка. Нещо ще напишете ли по въпроса?

Ako obchash pishi mi samo ot edin nik ok. Znaesh mi adres, telefon i prochie, kato si shtial neshto da mi kazvash zapoviadaj....Az kato si pisha s niakoj toj ne e anonomen alkoholik.....
Янкулова е какво за нея





Тема Re: I apropo..нови [re: kometata]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:03



>e i? Lebed, 10 маси i kakvo mladi li са?

Mladi sa umreli, dragi mi glupako. I pisha samo pod edin nick, nepremenno povdigni vyprosa pred moderatorcheto da ti go raziasni v prav tekst.



Тема Re: I apropo..нови [re: kometata]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:04



Не защото пак само псувате ...пак не виждам да се говори за нещо? Аз примерно казвам, че в М42 не може да има черна дупка. Освен пак епитеи Азис и т.н чух, а ако може да има в М42 кажете да чуем, да научим...
Смешници…
.



Тема Re: I apropo..нови [re: ES]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:07



Mladi sa umreli....
е сигурно

схванал си иронията ми ...Не знам глупако защо ми го пишеш като в М42 не вярваям да откриеш нещо старо малумник



Тема to taka ne se uchi..нови [re: koмeтaтa]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:09



"Само едно ще ти кажа. Още ми бодът ръцете, докато държахме ония ден с Апостол 2л бутилка с ракия. Браво Бобо ето така се градът нещата давай само така.
Я вземи само изпиши тези символи отдолу да видиш, колко яко пием всъщност и се замисли името Звездно общество как щеше да е известно на вън, ако не пиехме с Апостол по 2л ракия… "



Тема Re: haha, a tova sega go vidiah..нови [re: ES]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:11



Под какъв номер (IAU) са всъщност DDS плаките? Кой ги правил? Знаеш ли нещо , аз не знам та да взема да питам





Тема aide, pochna da fyflish..нови [re: koмeтaтa]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:11



Nishto ne se razbira, 2 litra ne ti li stignaha, eii priznavam te za ALKOHOLIK, s glavni bukvi.



Тема Re: to taka ne se uchi..нови [re: ES]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:13



Що бе ти не можеш ли да пиеш ракия, да не те засягам нещо?





Тема aa, seti se..нови [re: koмeтaтa]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:14



.. che pyrvo trebva da pitash, a togava da prikazvash.. DDS plakite sa v tyrgovskia zakon, imat nomerata na alineite.



Тема Re: aide, pochna da fyflish..нови [re: ES]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:15



Може да се преместим да си пишем другаде. Аз мога в Биология, Медицина ти къде?
А понеже викаш за 2 л ракия, да отидем некъде..май имаше в дир





Тема Re: to taka ne se uchi..нови [re: koмeтaтa]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:16



Ne, prosto 2 litra she mi doidat malko mnojko. Are, che neshto mi omryzna toia chat. A ti tichai da se oplachesh na molia-drugarkata bobo kak sym te obidil.



Тема Re: aa, seti se..нови [re: ES]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:18



che pyrvo trebva da pitash, a togava da prikazvash.. che pyrvo trebva da pitash, a togava da prikazvash.. DDS plakite sa v tyrgovskia zakon, imat nomerata na alineite. plakite sa v tyrgovskia zakon, imat nomerata na alineite.

Хумор ли е това?


Питах те коя обсерватория е правила тези плаки, да си чувал пък за DDS 2 , изобщо ще кажеш ли нещо на тема астрономия,,,,,,ХАХАХАХАХ



Тема Re: to taka ne se uchi..нови [re: ES]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:21



не не ти е омръзнал, просто не разбираш и не можеш да гопвориш, е нали ме искаш сега съм ти на крак, а д поговорим, само че те моля да не е за "тъговския закон"

Схващаш ли че си неграмотен и луд?



Тема ei, lele, leleee..нови [re: koмeтaтa]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:21



.. i link ti pratih be negramotnik! Ne e DDS, a DSS, be urud! Off, lele, lelee..



Тема Re: ei, lele, leleee..нови [re: ES]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:26



Е какво ти на чата не можеш май да издържиш. Писал съм DDS, да бе истинското име е Digital Sky Survey ama tova iasno, ovsen da kajesh che e sbyrkano imeto neshto drugo mojesh li? Kakvo se krie zad tova ime, kolko godini e bil tozi proekt i za kakvo , neshto mojesh li da ni dadesh ifo?
Ne. Kato ne mojesh bratle, biagaj v klub kulturizam i tam govori. Tuk ne stavash. Ako ne ti e interesna tazi tema daj druga. Ot kakvo razbirash e to se vijda che pishem na minutata, ajde de myj?



Тема Re: Aii, ai, ai..нови [re: ES]  
Авторkometata (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:33



Сега разбра ли драги ми, че ти не можеш да говориш с мен за астрономия и каквото и да е. Това за Азис и си до там, а каквото и да подхванем тук, в физика биология медицина ще си гола вода ....
ако не си го разбрал дай да продължим.
Например си казал "Драги ми Тютумовец за Пламен" а ти какъв си, някога хващал ли си телескоп? Докажи го!!!!!!!!
Какви стати имаш и къде докажи го!!!!!
Какво ти е името кажи го, освен че си гей не виждам от какво да се притесняваш





Тема Re: ei, lele, leleee..нови [re: ES]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:36



Къв ти линк ще ми пратиш бе и кога си ми пратил. Аз за това мога да ти говоря с часове , а ти си дотук. Е това ме дразни в теб, че като станеш безпомощен просто лъжеш.....това ти си нищо



Тема Re: ei, lele, leleee..нови [re: koмeтaтa]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:37



to e iasno ot kakvo razbiram "na minutata" - vij po-gore pisanoto za "DDS". A ti aide begai v iztrezvitelnoto, che veche se trevojat za tebe. I drug pyt da znaesh zashto imam protiv da se izkazvash v publichnoto prostranstvo za astronomia. Daje i DDS ne znaesh kakvo e, eh lele, leleee.. tz tz..



Тема Re: ei, lele, leleee..нови [re: koмeтaтa]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:53



Klikni

i posle klikni na linka. Sled tova gledai v diasno.

Eii, i gi uchish na neshto, i pak te psuvat...

PS. Tvoeto priatelche bobeto pak banna ip-to mi ot sterilnia vi forum, sigurno ima zashto. Dali obache she ima efekt, hahaha , neshtasntnici.



Тема Re: ei, lele, leleee..нови [re: ES]  
Авторkometata (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 22:06



Eii, i gi uchish na neshto, i pak te psuvat...

Na kakvo si me nauchil be pedal?
Az ne vidiah da napishesh daje oboznachwenieto M42 za koeto e temata?
Kakvo byrkam , a kaji de, tamyn shte pokajesh kakyv sym....a kaji de , ama nishto ne kazvash kakvo da geldam v diqsno be lajnar?



Тема Re: Aii, ai, ai..нови [re: kometata]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 22:22



Азисе, пак си почнал несвързано да бръщолевиш.
Ако все пак някак си завършил ФзФ, да знаеш, че си срам за астрономията и е по-добре да не изтъкваш тоя факт, че на всички им излиза лошо име от такива неграмотници като тебе.



Тема Re: Aii, ai, ai..нови [re: x3m]  
Авторkometata (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 22:27



Първо съм от Говедарци и нищо не съм завършвал. Веднага питам защо лошо име излиза??

Кажи не фраза , а кажи защо, за това, че като напишеш Zvezdno Obshtestvo Observatory се знае по цял свят или за какво?
Ти какво направи да се чуе БГ нещо питам и искам точен отговор лайнар.
Ето аз давам ADS, ok те били луди, Шкодров бил луд всички май са луди освен вас.
Въпроса ми е ви е от:
1) Какво разбирате
2) какво и къде сте направили.

Абе лайнар нали знаеш като изпишеш в ADS от катедрата хората за какво иде реч, я кажи кой си ти?



Тема bravo, bobo, bravo...нови [re: kometata]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 22:29



samo da pitam - ne moje li vsichkite idioti da se iznesete v vashia si klub, i poveche tuka da ne vi vijdame po nikakyv povod. Osobeno ne kato moderatori. I az tyrjestveno obeshtavam che niama poveche da cheta i da citiram prostotiite vi.



Тема Re: Aii, ai, ai..нови [re: kometata]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 22:32



>Първо съм от Говедарци и нищо не съм завършвал

Oof, znaeh si che si seltik. Vtoro si znaeh che si i nezavyrshil/negramoten.
Oof, lele, lelee



Тема Re: Aii, ai, ai..нови [re: kometata]  
Авторkometata (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 22:36



Ей ще ви разбия мижитурки, е сега влизам и по списък в Катедра астрономия и БАН малки тела изкарвам какво има в ADS
Луди ще ви направя ей, боклуци сте пълни.....е секунда само





Тема Re: Aii, ai, ai..нови [re: kometata]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 22:42



"Първо съм от Говедарци и нищо не съм завършвал. Веднага питам защо лошо име излиза??"

Хaхаха, да исках да те покажа колко си зле, не бих го направил по-добре. Сега кажи, че си го писал това трезвен




"Абе лайнар нали знаеш като изпишеш в ADS от катедрата хората за какво иде реч, я кажи кой си ти?"

Та кого викаш от катедрата да напиша в ADS ? Примерно Голев - 60 резултата за 1980 - 2006г. Някой друг да те интересува?





Тема Re: Aii, ai, ai..нови [re: x3m]  
Авторлyнoxoд (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 23:19



Голев
Поредна лъжа бе лайнар, че той няма статия от 1999 , това са конференции....
http://adsabs.harvard.edu/cgi-bin/nph-abs_connect?db_key=AST&db_key=PRE&qform=AST&sim_query=YES&ned_query=YES&aut_logic=OR&obj_logic=OR&author=Golev%0D%0A&object=&start_mon=&start_year=&end_mon=&end_year=&ttl_logic=OR&title=&txt_logic=OR&text=&nr_to_return=100&start_nr=1&jou_pick=ALL&ref_stems=&data_and=ALL&group_and=ALL&start_entry_day=&start_entry_mon=&start_entry_year=&end_entry_day=&end_entry_mon=&end_entry_year=&min_score=&sort=SCORE&data_type=SHORT&aut_syn=YES&ttl_syn=YES&txt_syn=YES&aut_wt=1.0&obj_wt=1.0&ttl_wt=0.3&txt_wt=3.0&aut_wgt=YES&obj_wgt=YES&ttl_wgt=YES&txt_wgt=YES&ttl_sco=YES&txt_sco=YES&version=1

Та почваме катедрата:
П. Недялков (доцен) добър приятел но...:
37
http://adsabs.harvard.edu/cgi-bin/nph-abs_connect?db_key=AST&db_key=PRE&qform=AST&sim_query=YES&ned_query=YES&aut_logic=OR&obj_logic=OR&author=Nedialkov%0D%0A&object=&start_mon=&start_year=&end_mon=&end_year=&ttl_logic=OR&title=&txt_logic=OR&text=&nr_to_return=100&start_nr=1&jou_pick=ALL&ref_stems=&data_and=ALL&group_and=ALL&start_entry_day=&start_entry_mon=&start_entry_year=&end_entry_day=&end_entry_mon=&end_entry_year=&min_score=&sort=SCORE&data_type=SHORT&aut_syn=YES&ttl_syn=YES&txt_syn=YES&aut_wt=1.0&obj_wt=1.0&ttl_wt=0.3&txt_wt=3.0&aut_wgt=YES&obj_wgt=YES&ttl_wgt=YES&txt_wgt=YES&ttl_sco=YES&txt_sco=YES&version=1
Та покрай него да коментирам ли Ovcharov и т.н супер ...
Кънчев:
6....доцент в ВАК даже.....
http://adsabs.harvard.edu/cgi-bin/nph-abs_connect?db_key=AST&db_key=PRE&qform=AST&sim_query=YES&ned_query=YES&aut_logic=OR&obj_logic=OR&author=Kynchev%0D%0A&object=&start_mon=&start_year=&end_mon=&end_year=&ttl_logic=OR&title=&txt_logic=OR&text=&nr_to_return=100&start_nr=1&jou_pick=ALL&ref_stems=&data_and=ALL&group_and=ALL&start_entry_day=&start_entry_mon=&start_entry_year=&end_entry_day=&end_entry_mon=&end_entry_year=&min_score=&sort=SCORE&data_type=SHORT&aut_syn=YES&ttl_syn=YES&txt_syn=YES&aut_wt=1.0&obj_wt=1.0&ttl_wt=0.3&txt_wt=3.0&aut_wgt=YES&obj_wgt=YES&ttl_wgt=YES&txt_wgt=YES&ttl_sco=YES&txt_sco=YES&version=1
Иванов:
да продължавам ли?

Сега на ясно ли сте за какво и срещу какво съм се борил. Борил съм се да правиш нещо, а не някой да те вземе и да ти напише статиите......

Боклуци....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.