Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 23.09.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: I apropo..нови [re: ES]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:07



Mladi sa umreli....
е сигурно

схванал си иронията ми ...Не знам глупако защо ми го пишеш като в М42 не вярваям да откриеш нещо старо малумник



Тема to taka ne se uchi..нови [re: koмeтaтa]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:09



"Само едно ще ти кажа. Още ми бодът ръцете, докато държахме ония ден с Апостол 2л бутилка с ракия. Браво Бобо ето така се градът нещата давай само така.
Я вземи само изпиши тези символи отдолу да видиш, колко яко пием всъщност и се замисли името Звездно общество как щеше да е известно на вън, ако не пиехме с Апостол по 2л ракия… "



Тема Re: haha, a tova sega go vidiah..нови [re: ES]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:11



Под какъв номер (IAU) са всъщност DDS плаките? Кой ги правил? Знаеш ли нещо , аз не знам та да взема да питам





Тема aide, pochna da fyflish..нови [re: koмeтaтa]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:11



Nishto ne se razbira, 2 litra ne ti li stignaha, eii priznavam te za ALKOHOLIK, s glavni bukvi.



Тема Re: to taka ne se uchi..нови [re: ES]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:13



Що бе ти не можеш ли да пиеш ракия, да не те засягам нещо?





Тема aa, seti se..нови [re: koмeтaтa]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:14



.. che pyrvo trebva da pitash, a togava da prikazvash.. DDS plakite sa v tyrgovskia zakon, imat nomerata na alineite.



Тема Re: aide, pochna da fyflish..нови [re: ES]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:15



Може да се преместим да си пишем другаде. Аз мога в Биология, Медицина ти къде?
А понеже викаш за 2 л ракия, да отидем некъде..май имаше в дир





Тема Re: to taka ne se uchi..нови [re: koмeтaтa]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:16



Ne, prosto 2 litra she mi doidat malko mnojko. Are, che neshto mi omryzna toia chat. A ti tichai da se oplachesh na molia-drugarkata bobo kak sym te obidil.



Тема Re: aa, seti se..нови [re: ES]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:18



che pyrvo trebva da pitash, a togava da prikazvash.. che pyrvo trebva da pitash, a togava da prikazvash.. DDS plakite sa v tyrgovskia zakon, imat nomerata na alineite. plakite sa v tyrgovskia zakon, imat nomerata na alineite.

Хумор ли е това?


Питах те коя обсерватория е правила тези плаки, да си чувал пък за DDS 2 , изобщо ще кажеш ли нещо на тема астрономия,,,,,,ХАХАХАХАХ



Тема Re: to taka ne se uchi..нови [re: ES]  
Авторkoмeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 21:21



не не ти е омръзнал, просто не разбираш и не можеш да гопвориш, е нали ме искаш сега съм ти на крак, а д поговорим, само че те моля да не е за "тъговския закон"

Схващаш ли че си неграмотен и луд?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.