Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 17.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Още ми е чудно...нови  
АвторNuke (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 21:31



Абе хора що не се регистрирате в новия форум?!?!




Предлаганите възможности са просто на светлинни години от този форум



Тема Re: Още ми е чудно...нови [re: Nuke]  
Авторss (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 22:04



ами нямаше кой да ни го покаже...



Тема a trebe liнови [re: Nuke]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 01:08



?



Тема Re: Още ми е чудно...нови [re: Nuke]  
Авторxoнзиk (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 09:42



E добре де, регистрирахме се. Какво странно и лошо има една част от хората да не им трябват толкова много екстри ... ходи си човечеца из дира и гледа !!! ха, Аетрономия! и се сети нещо да попита ... Що му трабва регистрация?



Тема да не ти е чудно толкованови [re: Nuke]  
Авторacтpoнoм (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 03:44



щото ми писна на хуя от регистрации. искам да си пиша анонимен - без да се регистрирвам на всяка страница в интернет.



Тема Re: Още ми е чудно...нови [re: Nuke]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано26.02.07 15:09



Първо централизацията в clubs.dir.bg е много по-висока отколкото където и да било другаде. Тук са регистрирани може би повече от 60 000 потребитиля с най-разностранни интереси. Второ регистрацията на въпросният сайт starrydreams е отблъскващо подробна. За такива малки и незначителни форуми трябва и незначителна регистрация.



Тема Re: Още ми е чудно...нови [re: FileO99]  
АвторБaxyp (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 14:26



Маааааааааааааалииииииииии...
Nuke - Ти направо им разгони фамилията!
Че как си представяш такива титани на мисълта да се регистрират в "жалкия" starrydreams...
Това им е под достойнството...
:D



Тема Re: Още ми е чудно...нови [re: FileO99]  
Автор Mapиo ()
Публикувано01.03.07 17:36



Не, че искам да защитавам форума на starrydreams, но тъй като съм регистриран там и мнението, че е малък и незначителен го приемам като лична обида, ме кара да взема отношение.

1. Относно централизацията и многобройността в дира:

Защо не отвориш клуб космонавтика, за да видиш как хилядите потребители са го оХакали? Там има всичко друго, но не и теми за космонавтика (така беше последния път, когато влизах там, не вярвам да се е променило нещо, а и не ми се проверява). Предполагам, че това не е единствения клуб в такова състояние. А и аз, ако се интересувам от астрономия, отивам във форум за астрономия, а не в хоремаг, където ще се лутам в различните клубове.
Там си има администратор и модератори, които според мен добре си вършат работата (и те са хора, и те бъркат понякога) и не позволяват препълването на форума със спам или недобронамерени нападки.

2. Относно незначителността

Във форума на starrydreams на ден се постват по около 10-20 нови и полезни мнения (не помня колко са потребителите), докато в клуб "Астрономия" на многохилядния дир. толкова се събират за седмица, а понякога и за месец.

3. Относно регистрацията

Регистриран съм там доста отдавна и не мога да си спомня през какви стъпки се минаваше за регистрация, но мен лично май не ме затрудни. Искам да отбележа, че това се прави еднократно, а не всеки път, когато искаш да даваш мнение, освен ако не те санкционират по някави причини. А и най-хубавото е, че мненията не са анонимни.



Тема Re: Още ми е чудно... [re: Mapиo]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 20:20



>Във форума на starrydreams на ден се постват по около 10-20 нови и полезни мнения

Eto 2 "polezni mnenia":

Искам да споделя, че ми е много болно от следното нещо.
В дир бг има поредна тема, да кажем за мен. Съвсем културно писах до Бобо, културно беше да ми се отговори, но го разбирам от една страна. Но, моля кажете ми вие как бихте реагирали ако за N-ти път ви обясняват, че сте били министър на финансите в Замбия и сте причинил инфлация там. Смисъл нещата които се говорят там са от този сорт, това е видно и не мога да разбера какви лични проблеми имам да разрешавам Бобо? Ти си модератор на този клуб и според мен е коректно, когато някой си реши да напише за Пламен например неща, които са пълна обида, видимо нямат общо с реалността, това да не се допуска.
Някой ще се съгласи ли с мен, че не необходимо да присъства епитета „е…майката” за да е видно, че това е обида


I otgovora:

Комета, няколко пъти сме говорили с теб по тази тема. С тези хора в дира е трудно да се разбере човек, колкото и да трие и заключва темите. Резултатът е никакъв, напротив - става още по-зле. Затова се опитвам да балансирам между единия и другия лагер, старая се да не се нахвърлям направо на крайните мерки. Тези теми няма да спрат. Най-добре е да не им се отговаря. Знам, че написаното те засяга, на мен също ми е неприятно, сигурно и на други клубари. ОК, ще махна темата, само не знам какъв ще е резултата..



Znachi taka, obidili sme go, "golemia otkrivatel".. i temata estestveno beshe iztrita. Vprochem az ne sym mu vinoven che e negramoten i che vsichkite mu "otkritia" sa kiorfisheci - ako se chuvstva obiden si e negov problem, a ne moi i na ostanalite.
A vie kato si haresvate vashia forum, kakvo pravite tuka? I oshte poveche iskam da znam kakvo pravi tuka neshtasnia paliacho bobo, koito ochevidno niama akyl za 2 st. da preceni sam kakvo da napravi, a triabva postoianno da mu kazvat. I tochno toia alkoholiziran cirkajia vzel da slusha..



Тема Re: Марионови [re: Mapиo]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано01.03.07 21:03



"Защо не отвориш клуб космонавтика, за да видиш как хилядите потребители са го оХакали? Там има всичко друго, но не и теми за космонавтика (така беше последния път, когато влизах там, не вярвам да се е променило нещо, а и не ми се проверява). Предполагам, че това не е единствения клуб в такова състояние. А и аз, ако се интересувам от астрономия, отивам във форум за астрономия, а не в хоремаг, където ще се лутам в различните клубове.
Там си има администратор и модератори, които според мен добре си вършат работата (и те са хора, и те бъркат понякога) и не позволяват препълването на форума със спам или недобронамерени нападки."


Не знам за Космонавтика, аз пиша по принцип в Авиация и получих точно тази изключително ценна информация, която търся години наред. В специализиран авиационен форум едва ли някои изобщо щеше да ми обърне внимание, защото в дир.бг всеки се прави на велик, влизат всякакви хора и съответно значително по-лесно се добива свръхценна техническа информация. Колкото до клуб Астрономия на дир.бг е интересно да се прочетат мнения/отговори на постинги на хора с всякаква степен на квалификация. Също и на тях да им се отговори и да се напътят когато имат нужда от това.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.