Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:49 28.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Не на диктата!нови  
Авторperkov (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 23:24



Борко, престани с това триене на теми, това, че Веселка и Филип ти диктуват някакви неща, не означава, че трябва да ги правиш!



Тема Re: Не на диктата!нови [re: perkov]  
Авторperkov (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 23:32



А, забравих и Явор, пардон.



Тема Re: Не на диктата!нови [re: perkov]  
Автор bObbOМодератор (минаващ)
Публикувано30.09.06 00:00



Явно имаш някакви погрешни впечатления. Споменаваш и имена на хора, които не ми говорят нищо. Ако много искаш да видиш кои постинги са изрити - знаеш къде. Но клубът не е място за лични нападки и обиди... или мислиш обратното?



Тема Re: Не на диктата!нови [re: bObbO]  
Авторperkov (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 00:42



Горкия човек: намираш се в пълно самозаслепение, вероятно от високото албедо на Азис.

Странно е да твърдиш, че не познаваш "превратаджиите" Явор (Шопов, ментор на теб и на следващите), Веселка (Радева, "Мозъка") и Филип (Фратев, "откривател" на астероиди, главен оперативен работник).

Целта на преврата е, за тези, които не знаят: да се отстранят от БГ астрономията хората, които имат физическо образование, и на тяхно място да се сложат елтехници, чистачи и обикновени мошеници.

От къде знам всичко това - ами Фратев и Вригазов като се напият, ги говорят едниии....



Тема Re: Не на диктата!нови [re: perkov]  
АвторAstronom (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 13:01



Айде пак се почна. Много ми е интересно ти откъде толкова знаеш те какво говорят - да не би да си бил там.

Ако имаш лични дразги с някой се срещнете и се разберете като големи хора. Но тук да се оправят отношения като малки деца мисля, че е смешно. Сякаш не можете да си го кажете в очите и тук е безопасна трибуна.

Смешно е също и да се делите астрономите в България, сякаш сте много и сякаш ще постигнете кой знае колко или пък делите милиони евро. Ако не може да се разбирате като големи хора сключвайте си договори помежду си, за да не може после да се обвинявате.

Пък и ми е много интересно как ще стане "преврат" в БАН, като са на държавна издръжка и като се правят съвети при избор на когото и да е.

Но както и да е. Просто някаква лична неприязън и непоносимост е в основата на всичко това. Колкото по-рано свикнеш да приемаш чуждо мнение толкова по-добре.

А админа затова е админ, за да прави това, което сметне за добре. Като не ти изнася да си станал навреме админ или си направи собствен форум.

И айде по-полека, защото от излишни емоции и насъсквания никой няма полза, нито ще излезе нещо смислено.



Тема spoko, spoko..нови [re: perkov]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 14:27



Estestveno che ne poznava nikakvi "prevratajii" (Fartev, Varigyzov i pr.). Te obache ochevidno go poznavat:

"Кажи ми Бобо само едно пред всички тук, защо търпиш този простак ES????
Да ти кажа, хем те видях преди дни, но пак гледаш ако може да стане цирк.........няма да ти позволя това, не разваляй на Мишо почивката....е писна ми от ......къв е проблема. Тоя човек трябва да е банат, а не да вади цитати от тук..."

E, pravo e momchenceto "borko" da trie moite "obidi", ochevidno "простак" ne se kvalificira za takava. Ami kaji mi, i na tebe toia vampir (vidia snimkite, nali) taka da ti se zakani, ti niama li da me triesh? Tova "няма да ти позволя това" kato pojelanie li ti zvuchi?

Vprochem na mene mi e veselo, makar che ne znam da se smeia ili da placha. Dolnite citati sa si dostatychno krasnorechivi.

"Това едно, второ, говорим си днес пак и чувам , че в сайта не влизали от БАН, че кой е БАН ?? Веселка е официален наблюдател на БАН до колкото се сещам пише тук, че и нещо повече че, за кой говорим, за моите колеги алкохолици ли? То това е смешното. В всеки официален документ се вижда как една групица от хора, реално смазва по всички параграфи нещо такава институция… Разберете го бе хора, е сега ми се обажда Явор и вика (преподавател в СФ) сряда ела направи презентация."

i

"И щом една такава малка група от хора, че става по-силна от БАН, това значи много бе хора. "

To ot komentar niama nujda, ama niama kak de ne otbeleja:

"Веселка е официален наблюдател на БАН"
"моите колеги алкохолици"
"сега ми се обажда Явор"
"малка група от хора, че става по-силна от БАН"


smeh, smeh..



Aa, propusnah li da spomena che iztritoto mnenie e postnato v "fizika", a v nai-skoro vreme shte ima specialen sait, posveten na "prevratajiata" Fartev i "kolegite mu alkoholici". Tova mnenie syshto shte byde tam.



Тема Явор Шопов?нови [re: ES]  
АвторCalderone (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 16:49



Очевидно големият гуру на преврата е Явор Шопов

. Шопов е един от най-големите нещастници във Физически Факултет.

ES не виждам смисъл да правиш сайт за тези кретени. Така им правиш безплатна реклама!!!

Колкото по-малко внимание им се обръща, толкова по-добре.



Тема Re: Не на диктата!нови [re: Astronom]  
АвторCalderone (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 16:51



Нещастник, знам кои сте, и какво представялвате.

Боклуци сте, и боклуци ще си останете.



Тема Re: Не на диктата!нови [re: bObbO]  
АвторCalderone (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 16:56



Бобо, не превръщай клуба в място за изява на индивиди с криминална физиономия.



Тема Re: Не на диктата!нови [re: Calderone]  
Авторperkov (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 18:00



ES, можеш да ме потърсиш на id_kostov@abv.bg, мога да ти окажа подрепа за сайта, както със страховити, но истински истории за "превратаджиите", така и с техническа помощ. Разбира се, предполагам, че щом вече си почнал да правиш сайт си достатъчно наясно с това, но все пак.

>Много ми е интересно ти откъде толкова знаеш те какво говорят - да не би да си бил там.

Да. t=лято'2005, x=Белите брези. С гръм и мълнии пристига Филип Фратев и обръжението му. Започва се с изявяване на големите претенции, на работи и глупости, както и как тази нощ ще открият я астероид, я свръхнова. Започва наблюдение...дотогава нямах представа какво е Фратев, но тогава разбрах. След бурна научна дейност (Филип показва телескоп и CCD...всички цъкат с език, търсят се супернови в една галактика) се започва щуро наблюдение с...ракиени бутилки. До сутринта Фратев и Вригазов така се натряскват, че започват да говорят: "Те, сега, старците си тръгнаха(Р*** и Б****), ние ще вземем властта, сега е момента, ние можещите млади..".

За репутацията на Явор Шопов няма какво да говоря...гонен от всякъде, плагиат, и т.н.

>"Веселка е официален наблюдател на БАН"

Нямам думи. Веселка е човек без професионално астрономическо образование.

> че кой е БАН ??

БАН = Българска академия на науките. Могат да се намерят поне 5-6 души с повече от 100 рецензирани статии. (За разлика от г-н Фратев, който също изглежда има статии, но освен тези в които е 53-ти съавтор, докладва за минали събития - статии, които не подлежат на рецензия).

>Пък и ми е много интересно как ще стане "преврат" в БАН

Преврат в БАН, разбира се, няма да стане. Но когато един човек дрънка глупости в медиите става леко опасно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.