Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:16 20.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: vprochem..нови [re: Muhal]  
АвторAstronom (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 11:05



Mersi mnogo. Uspeh i na tebe!



Тема Re: vprochem..нови [re: Astronom]  
Автор Contestatio ()
Публикувано17.08.06 14:24



Сега вече имам и конкретен въпрос - каква би трябвало да е конфигурацията на 1 телескоп, за да мога да виждам планетите, по възможност всичките и всички съзвездия?



Тема Re: vprochem..нови [re: Contestatio]  
АвторAstronomBG (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 09:34



Vij tuk:





Тема Re: vprochem..нови [re: AstronomBG]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 12:31



Ееех, ех Contestatio....И ти си тръгнал с телескоп съзвездия да гледаш....Знаеш ли с колко неща трябва да се запознаеш и да научиш ей така за бегла представа, докато стигнеш до момента на избора и покупката на телескоп ? Не всичко се разбира с питане в Интернет - има и книжки ;) Навъдиха се едни мераклии-паралии, готови да дадат по 1000 кинта, ей така за нещо преди да разберат какво е то и за какво се използва. Ваша си работа....



Тема Re: vprochem..нови [re: Contestatio]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 13:40



Contestatio, ти все пак прочети ли сайтовете от първият отговор горе?



Тема Re: vprochem..нови [re: Muhal]  
Авторg19 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 10:23



Конус и Целестрон се правят на едно и също място, по един и същи начин,
просто лепенките са им различни. Не казвам, че конус са добри, но евтините
модели на Целестрон (Скай Уочър) и сие са същата стока.





Тема Re: vprochem..нови [re: g19]  
АвторAstronomBG (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 11:56



Незнам защо смятате, че в Китай има само една фабрика за телескопи - аз поне знам 10. А съм сигурен, че евтините модели телескопи на Целестрон са по-добри от тези на Конус. Да не говорим, че във всеки модел на Целестрон, независимо за колко пари е - дори в този за 90лв, има софтуер, който дефакто излиза безплатен. Защо Конус не предлагат и те софтъер, като се правят на едно и също място? Ще ти кажа защо - защото Целестрон поръчват много голямо количесто телескопи за производство в една факрика, и затова когато купуват материалите на едро, дори качествените им материали излизат на добри, да не кажа на ниски цени. И затова дори могат и софтуер да сложат. А защо поръчват много - защото за парите, за които го купуваш, качеството му е много добро. А оттам имат и много продажби. С всеки нов продукт на Целестрон, който продавам, се убеждавам все почеве.

Ти да си видял на световни изложения в САЩ Конус на участват - не си, защото не са популярни в САЩ заради качестото си. И това не е само мое мнение. Да не говорим, че напоследък видях още едно доказателство за това.

Айде до скоро



Тема Re: vprochem..нови [re: AstronomBG]  
Автор Neptunec (непознат )
Публикувано06.06.09 13:42



Awe hora az mno haresvam da se zanimavam s cqlata taq rabota planeti zvezdi otdavna si gi razglejdam pra si eksperimenti s 1 binokul ama 1dinstvenoto deto moga vida gore dolo po dobre e lunata ^^' i re6ih da potursa da si kupa nqkoi goredolo dobur binokul nataknah se na va6ata tema

i pro4etoh si4ki otidoh na saitovete i si haresah e tozi http://www.astronom-bg.com/oscommerce/catalog/product_info.php/cPath/1_29_102/products_id/100

Moje li da mi kajete stava li ili nestava 4e ve4e tolkvoa ne6ta 4etoh za optikite 4e nemoga da go usmisla ;( Az sam nqkade na 17 godini i silno si me vle4e tazi nasoka !I da mi kajete tozi za kakvo e po doabr planetarno gledane ili za zvezdi i dr takiva kosmi4eski obekti :? :) Blagodarq predwaritelno :)



Тема Re: vprochem..нови [re: Neptunec]  
Автор bObbOМодератор (понякога bobo)
Публикувано07.06.09 16:24



Този става за закачалка до леглото ти. Цели се в нещо 500-600 лева поне.

И как можа да я изровиш тая тема от преди сто години?!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.