Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 30.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Тема Нов астро-сайтнови  
АвторNuke (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 21:50



Бих искал да представя на всички своя сайт. Той е временно качен на bol.bg - http://free.bol.bg/nightsky/ , а в най-скоро време трябва да проработи и следния домейн http://www.nightsky.bol.bg. Надявам се да чуя мнения както за самия сайт (съдържание, дизайн и т.н), така и за достъпността, бързината и други аспекти свързани с хостинга.



Тема Re: Нов астро-сайтнови [re: Nuke]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 00:06



Добре е Не съм го гледал подробно, но това, което ми направи впечатление сега:
- навигацията е малко тромава - постоянно трябва да се ходи напред-назад
- не виждам причина страниците да са с фиксирана широчина (над 800пкс)
- в някои страници има пренесени редове с enter, при различна резолюция редовете не се запълват до края

Повече после

ПП За този сайт ли казваш, че си превел Nine planets?



Тема The nine planets tour [re: bobo]  
АвторNuke (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 09:26



Ами в раздел Слънчева система всичко е от The nine planets tour. Почти целия е преведен.



Тема Re: Нов астро-сайтнови [re: bobo]  
АвторNuke (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 09:34



Фиксираната дължина ще я оправя. Просто тя остана от едни други времена, но както и да е. До довечера ще е наред. Навигацията и според мен куца, но когато го мислих сайта я направих така, а ако сега реша да я променям бая работа се отваря, но ако имате конкретни идеи - слушам. Бих бил благодарен ако бобо даде някои от страниците с незапълнени редове: просто нямам вузможност да огледам целия сайт на 800х600.



Тема Интересно:)нови [re: Nuke]  
Автор stargazer (астро-маниак)
Публикувано27.03.04 10:15



Темите в сайта ти са много хубави. Браво
Дизайна - малко семпъл ми се вижда... а може и тва да е целта? Повече си падам по шарении:)

Скоростта - добра е при мен, като изключим оня рекламен банер - много е досаден:)




Тема Re: Интересно:)нови [re: stargazer]  
АвторNuke (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 10:38



Целта наистина беше прост дизайн, но навигацията пострада . Иначе банера ако не го затваряш всеки път си остава минимизиран и не дразни чак толкова много.



Тема Да разлаем кучетата...нови [re: Nuke]  
Автор Phoenix (ГоривенМатериал)
Публикувано27.03.04 12:17



Я гледай ти, не съм бил само аз в грешка... цитат от сайта: "Метиса и Адрастея са под радиуса за синхронна орбита и под лимита на Роше." ;)



Тема Re: Нов астро-сайтнови [re: Nuke]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано28.03.04 00:10



От тези които погледнах - в

са незапълнени редовете



Тема Re: Нов астро-сайтнови [re: bobo]  
АвторKAП (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 11:48



Много ми хареса сайта. Като че ли точно такъв информативен сайт няма в българския нет, така че си има ниша. :)) Може би ще се и допълва. Рубриките за мен са интересни.

Можеш да сложиш повече линкове към отделните теми. Харесах "свалките". Успех нататък.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.