Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 29.09.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: eto i syvet ot meneнови [re: Majnata]  
Автор BLKnight (неЗАпознат)
Публикувано17.02.03 14:01



С пари и баба знае :))) 16" меаде и на мен ми харесва..
Прочел ли си

Тук го има и на (Ама е овирусено)
Текста е приятно/полезен. Виж го!
Относно окулярите - поръчал съм си вече два Ploessl Солигорски, като дойдат ако си от Софето ще има за тестове. Цените им са прилични...



Тема Re: eto i syvet ot meneнови [re: BLKnight]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 14:11



Ot kyde si gi poru4al 4e i na men mi trqbvat Plosl okulqri i leshta na Borlow



Тема Re: eto i syvet ot meneнови [re: Majnata]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 14:22



Е аз не видях някъде да пише, че този 3.5мм е Пльозл, но все пак не бих си дал парите, мнооого е съмнителен. Такива силни окуляри имат по-закривени повърхности, а тогава е по-трудно (и скъпо) да се коригират аберациите. Цената е много ниска за добър къс окуляр, струва ми се. Освен това късите окуляри имат и късо очно разстояние, гледането през него ще е некомфортно.



Тема Re: eto i syvet ot meneнови [re: Rado]  
Автор BLKnight (неЗАпознат)
Публикувано17.02.03 14:34



Вип Фототрейдинг
Търговеца им е Светослав Драгиев, svetoslav_dragiev@vipfototrading.com, телефон не помня... цените са 26$ за 9мм, 33$ за 25 мм, Барлоу 2х е 21$ или нещо такова, всичко на цол и четвърт. Аз си поръчах и фолио за слънчев филтър...
Само дето ще ги чакам сигурно 2 месеца да съберат доставка..

Я се изпорегистрирайте да не задръстваме клуба с офтопик и лични бележки...



Тема Re: Telescop za lubiteli evtin.нови [re: Majnata]  
Автор nikita (Хрушчов)
Публикувано25.02.03 20:22



И на мен ми беше голям мерак за телескоп.И ти казвам,че докато не си купиш не минава
Може би съветът ми е малко краен и не много удачен,но на почти всеки телескоп ще му се намерят кусури. Сега имаш толкова пари и искаш телескоп- ами вземи си! Ако пък можеш да изчакаш да посъбереш още парички за по-хубав....ама да знаеш, че винаги ще има по-хубав(освен ако не закупиш VLT)



Тема Re: Telescop za lubiteli evtin.нови [re: nikita]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано26.02.03 09:41



може би HST е по-добре от VLT? :-)


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.