Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:38 09.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Търпениенови [re: KlD]  
Автор TRl ()
Публикувано12.10.02 11:05



Може би триенето трябва да започне от първата видима лъжа - снимката, която излиза след всеки твой постинг. Не ми е приятно да я гледам всеки път, но какво да правя - съобразявам се с общоприетите представи за търпимост.

Но щом ти искаш, то "нека триенето да започне сега".

Шегувам се, разбира се.
Използвам случая да благодаря за търпението на модератора. Не го казвам за да правя "четка", казвам го, защото е истина.


Редактирано от TRl на 12.10.02 11:24.



Тема Ох, не!нови [re: BekY]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано14.10.02 13:23



Имах предвид в тази тема ТУК! Не в клуба... просто тук има мнения, от преди много време, които вече не са актуални... но както и да е...



Тема Приятелю,нови [re: TRl]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано14.10.02 13:32



имаш нужда от психоаналитик... ако непознаваш такъв или незнаеш към кого да се насочиш, мога да ти препоръчам няколко... все хвалени от такива като теб...


End of discussion...



Тема Imam edno predlojenieнови [re: bObbO]  
Автор BloodeR (луда глава)
Публикувано25.10.02 03:12



Zdrasti bobo,
ta eto mi go predlojenieto. Tuka vseki pishti i reve, che temite mu bili iztriti i nam si tam kakvo oshte. Ta, zashto vmesto da triesh temi, da ne poizchakvash malko, da se ponatrupat malko "pinizi" i da q zakliuchih bez da triesh kakvoto i da e bilo. Taka nqma da ima nedovolni, hem temite shte sa si tam i vseki shte moje da se im se naslajdava, ako pojelae daje moje da si gi printne i da gi sloji v ramka, hem nqma da se naliva oshte maslo v ogynq. Zakliuchvash bez kakvito i da e bilo obqsneniq i prochie. Ako nqkoi iska da si prodylji temata, shte si otvori nova. Ne znam dali ima nqkakvi pravila za svalqne na moderator, no, ako ima podobni neshta, predpolagam, che shte ima nqkakvo glasuvane i, ako sybere poveche ot polovinata votove ili de da znam i az tam kakvo, se pravi kakvoto shte se pravi. Na tiq koito ne im haresva da hodqt da se oplakvat tam. Vse pak, ideqta e da mu e gotino i da se igrae po svirkata na bulshinstvoto. Sega veche koq strana e to i koq vodi v momnta, si e drug vypros (ama to si se vijda).
Ami tova e. Ako neshto ne ti haresa v predlojenieto, go iztrii (to si e samo kym tebe, drugite ne gi gree). Pyk i da ti haresa, pak go iztrii :)

"До скъсване и четвърт назад..."


Тема Бло,нови [re: BloodeR]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано25.10.02 08:09



недоволни и недоеб**и винаги ще има, каквото и да се прави. Тези неща са достатъчно дълго обсъждани и си има както предимства, така и недостатъци. А прости хора винаги ще се намерят, да кажат че другите са по-прости от тях :)

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Imam edno predlojenieнови [re: BloodeR]  
Автор bObbOМодератор (новак)
Публикувано26.10.02 14:14



Tuka vseki pishti i reve, che temite mu bili iztriti i nam si tam kakvo oshte. Ta, zashto vmesto da triesh temi, da ne poizchakvash malko, da se ponatrupat malko "pinizi" i da q zakliuchih bez da triesh kakvoto i da e bilo.
Щом някой е изпищял, то е имало причина. И това, чудно защо, почти винаги са все едни и същи хора. Въздържам се да се намесвам при възникващите дребни дразги, така да ги наречем, изчаквам сами да затихнат, но понякога се налага. Нали целта е тук да се пише за астрономия, за другото си има други клубове. Считам, че изчистването на темите от буклука е по-добрият вариант, в сравнение със заключването. Ами ако някой иска да напише нещо смислено?

Taka nqma da ima nedovolni, hem temite shte sa si tam i vseki shte moje da se im se naslajdava, ako pojelae daje moje da si gi printne i da gi sloji v ramka, hem nqma da se naliva oshte maslo v ogynq. Zakliuchvash bez kakvito i da e bilo obqsneniq i prochie.
Недоволните едва ли ще свършат, а темите, в които е трито всеки и винаги може да ги види и да им се порадва на адреса, посочен в заглавния постинг. Сложил съм ги там и за друго - всеки, който иска може да сравни какво е изтрито и да протестира конкретно защо това или онова е изтрито. Мисля, че сред изтритото няма нещо, за което читящите в клуба биха съжалявали, че не са прочели.

Ako nqkoi iska da si prodylji temata, shte si otvori nova.
Когато вече има отворена тема с дадена тематика защо е нужно да се отваря нова?

Ne znam dali ima nqkakvi pravila za svalqne na moderator, no, ako ima podobni neshta, predpolagam, che shte ima nqkakvo glasuvane i, ako sybere poveche ot polovinata votove ili de da znam i az tam kakvo, se pravi kakvoto shte se pravi. Na tiq koito ne im haresva da hodqt da se oplakvat tam.
Всеки който има причина може да пусне анкета, каквото кажат гласуващите - това е. По такъв начин беше решено да има модератор, по такъв начин беше и избран. Все пак, мисля, че дори самото присъствие на модератор допринася, донякъде, за относителното спокойствие в клуба.

Vse pak, ideqta e da mu e gotino i da se igrae po svirkata na bulshinstvoto. Sega veche koq strana e to i koq vodi v momnta, si e drug vypros (ama to si se vijda).
Това нещо не го схванах много-много, но мисля, че болшинството е ясно какво иска.

Ami tova e. Ako neshto ne ti haresa v predlojenieto, go iztrii (to si e samo kym tebe, drugite ne gi gree). Pyk i da ti haresa, pak go iztrii :)
Що пък да го трия, нали тази тема е за това.



Тема Като сме почнали с предложенията...нови [re: bObbO]  
Автор Phoenix ()
Публикувано27.10.02 19:21



В някой от другите клубове видях нещо което не е лоша идея според мен, а именно т.нар. "Свободна зона" - това е тема която не се модерира (не се трие, не се заключва и т.н.) та всеки да пише там каквото му е на душата. При наличието на такава тема правилата могат да се прилагат по-строго в останалите теми, а нея да я чете всеки на свой собствен риск. Как мислите?



Тема Re: Imam edno predlojenieнови [re: bObbO]  
Автор BloodeR (луда глава)
Публикувано27.10.02 22:57



Izvinqvam se za dumana, no se chustvam kato prepikan...

"До скъсване и четвърт назад..."


Тема Свободна зонанови [re: Phoenix]  
Автор bObbOМодератор (новак)
Публикувано27.10.02 23:39



Това предложение има някакъв смисъл, но как точно се действа? Пускаме тема, пишем, след време темата отива на втора страница и постепенно я забравяме. Друг вариант е да си закачи най-отгоре, така ще е винаги пред погледа ни, но ми се струва, че тема с точно такова съдържание не е за тази превилегия. Не съм виждал такива теми, може ли да подскажеш някой клуб.

Phoenix, ако искаш може да пуснеш такова предложение с отделна тема, пък к'вото кажат клубарите.



Тема Хм,нови [re: BloodeR]  
Автор bObbOМодератор (новак)
Публикувано27.10.02 23:44



Това как да го разбираме?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.