Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 25.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Alo moderatora ..нови [re: Evil Spirit]  
Автор bObbOМодератор (непознат )
Публикувано25.01.02 12:53



Ами тази тема ще си стои там, най-отгоре заради такива като теб. Не ти ли омръзна да се заяждаш със всеки и със всичко!



Тема Защо изтри моята тема?нови [re: bObbO]  
АвторБyби (Нерегистриран)
Публикувано16.02.02 08:30



Ало, модератора,

Би ли ми обяснил защо изтри моята тема за дванайсетата планета и сайта

? Аз търсех само компетентно мнение по въпроса.

Някой ти нареди да го направиш или ти се уплаши?

Ако отговориш на въпроса ми, няма да ти се разсърдя, че си го направил.

Имай, обаче предвид, че изместването на полюсите е глобален въпрос, който засяга човешката цивилизация и да се скрива проблема е необяснима за мен реакция.

Наскоро по този въпрос (през изтичащата седмица) се появи съобщение в новините на Дир-а, че Южният полюс се е изместил с 200км, без да се уточнява за колко време е станало това.

Като се поразрових из Руския Интернет на тема "сдвиг полюсов" се оказа, че Южният полюс всъщност се е изместил не с 200, а с цели 900 км, считано от 1885 година от когато се следи местоположението му, и скоростта на това изместване се увеличава всяка година с 3км.

Интересни работи стават по света и да стоим настрани от тях е лошо за самите нас. Тъй че не си позволявай да изтриваш постинги по тази тема, защото клубът само ще загуби от това и в него ще останат само несериозните посетители. Освен ако това не е целта ти.



Тема В клуба трябва да има ЯСНИ правила!нови [re: bObbO]  
АвторБyби (Нерегистриран)
Публикувано16.02.02 08:33



Ало, модератора,

В клуба трябва да има ЯСНИ правила, а не "своеобразни", определени само от теб по неясни принципи.

Ако, разбира се, имаш желанието да има сериозни дискусии...



Тема Извинявам су ня модераторанови [re: Бyби]  
АвторБyби (Нерегистриран)
Публикувано16.02.02 08:55



Извинявам се на модератора за горния постинг. Или очилата ми са слаби, или той е истински бързак.



Тема Буби,нови [re: Бyби]  
Автор bObbOМодератор (непознат )
Публикувано16.02.02 21:53



Ти, Буби, не си ли виждал/а какво пише отзад на камионите - "Неуверен не изпреварвай"? Просто си отваряй по-добре очите (или си почисти очилата), помни темите, които пускаш, чети внимателно отговорите и не търси под вола теле.

От ден-два виждаме името ти тук и вече прави впечатление, че започваш с конфронтация. Много повече неща ще научиш, и много повече хора ще ти отговарят, ако се държиш нормално. А и така клубът ще остане приятно място.

А какви са според теб ясните правила. Вероятно имаш нещо предвид?



Тема за ЯСНИ правила.нови [re: Бyби]  
АвторXoнзиk (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 10:19



По принцип мълчанието е знак на съгласие, но все пак - за да не стават грешки ... за правилата, тях ги има и са доста детайлни. Да си кажа честно, ако Бобо не беше съобщил за това, че са променяни - изобщо нямаше да разбера. Явно че за доста хора, не само от клуба важи правилото - в момента, в който се напомни че има правила и те трябва да се спазват, започва едно несъгласие, едни протести ... Какво стана след въвежданета на модератор - вече има един човек, който си прави труда да въвежда ред и да систематизира правилата. А когато някой е против и не е съгласен, нека предлажи колко и какви да са правилата. "Аз съм против" по принцип ?!?!?! Ами това си е чиста проба чесане на езици.



Тема Re: Клуб "Астрономия"нови [re: bObbO]  
Авторxl-man (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 06:34



Много честно с ръка на сърцето съжалявам, че публикувах IP adress в темата си![izchervqvam se((((((((( Грешката се дължи на това, че не прочетох правилата! Аз по принцип съм за тях, но еуфорията в която се намирах ме накара да избързам! Наистина се извинявам на всички и на теб! Сега вече съм прочел "правилника за движение" тук и няма да допускам други фалове, обещавам!)) Вярно, че не видях някъде да пише признат грях е половин, но все пак!



Тема Re: Клуб "Астрономия"нови [re: bObbO]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано29.07.02 17:54



Много хубави правила.Трябваше във всички клубове да влязат подобни(но индивидуализма си казва думата)
С уважение от един стар почитател на астрономията.



Тема Бобо,нови [re: bObbO]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано11.10.02 13:30



защо не поизтриеш малко мненията тук... ;)



Тема Re: Бобо,нови [re: KlD]  
Автор BekY (edna ot vsi4ki)
Публикувано12.10.02 08:40



Според мен това че Бобо изтърпя толкова глупави забележки и им отговори толкова спокойно показва че си е идеалният модератор :) Правилата не се разли4ават много от общите правила за клубовете в dir.bg и са си съвсем справедливи- не мисля че ограничават по някакъв начин свободният начин на общуване , като в това време биха го поддържали на що годе цивилизовано ниво :)) Чесно да си призная и аз не съм свикнала да пиша на кирилица , обаче идеята много ми допада и не виждам зашто толкова се впрягат вси4ки за глупости , а не впрегнат изобретателността си за да завържем някоя готина дискусийка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.