Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 26.05.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема От модераторанови  
Автор bObbOМодератор (непознат )
Публикувано29.10.01 12:48



Само два дни не съм бил в клуба, време за което е настъпила пълна бъркотия. Горко му на този, който е влязъл да прочете нещо ново на тема астрономия... Модераторска намеса е крайно наложителна, не мислите ли? Ами, честито ви модератор.

Като гледам има много постинги, на които да се уча.



Тема Re: От модераторанови [re: bObbO]  
АвторXoзиk (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 13:15



Успех!!! Наистина, достатъчно работа са ти създали. Аз бях потресен, шашнат, ... и първото нещо, което ми дойде наум е поне част от темите които са по-астрономически да ги избутам преди дуела, все пак да има нещо астрономическо на 1-ва страница. Честно казано ме досрамя че съм л. астроном, като отворих форума.



Както се вижда няма да си безработен;). Още веднъж успех.



Тема Re: От модераторанови [re: bObbO]  
Автор zhreca (ArchMage)
Публикувано29.10.01 13:21



Rano e da si chestitim. No vse pak uspeh Bobbo iskreno se nadjavam neshtata v kluba da utalozhat i da stanem edin prijaten za poseshtenija i chetene forum, v koito vlizame s udovolstvie... Tova mnogo zavisi i ot teb. POzhelavam ti leka rabota.

Ged


Тема Re: От модераторанови [re: bObbO]  
АвторMig29 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 13:34



Mi chestito. Kat nachalo mojesh da zabranish IP-tata nas File99, tova ste naistina dobro uprajnenie.



Тема Re: Za moderatoraнови [re: bObbO]  
АвторKuman (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 14:58



Chestito i ot mene. Radvam se 4e se opravi taq rabota s moderatora za6toto zapo4vashe da mi pisva ot tozi klub. Uspeh bobo!



Тема :))))))нови [re: bObbO]  
Автор Astronoma_ (Venci)
Публикувано29.10.01 16:07



:))))))))
:))))))))
:))))))))




Тема Моята цел е постигната [re: bObbO]  
Автор File99 (минаващ)
Публикувано29.10.01 16:35



Моята цел е постигната - вече Evil Spirit няма избор - или ще се държи уважително към Вас , или ще бъде изритан от модератора .



Тема Re: От модераторанови [re: bObbO]  
Автор stargazer (астро-маниак)
Публикувано29.10.01 18:34



Бобче, честито! Ти си знаеш... :))

Гледайте звездите...


Тема Re: От модераторанови [re: zhreca]  
Автор bObbOМодератор (непознат )
Публикувано29.10.01 18:37



Точно затова се реших да стана модератор, надявам се нещата да се успокоят. Засега не мисля да забранявам никого, старато ще оставя на доживяване.

Мога да предложа нещо - давайте мнения за това какво не бихте искали да четете в този клуб - своеобразни правила за клуба.



Тема Re: От модераторанови [re: bObbO]  
Автор stargazer (астро-маниак)
Публикувано29.10.01 18:41



Аз лично най-малко бих искала да чета обидни обръщения!

Гледайте звездите...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.