Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 25.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема MODERATOR  
АвторKuman (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 18:21



Molq vseki koito jelae v tozi klub da ima moderator da si dade mnenieto?
6te e dobre da obsudim i koi da bude tozi moderator?



Тема Re: MODERATORнови [re: Kuman]  
АвторMig29 (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 20:08



PROTIV



Тема Protiv.нови [re: Mig29]  
Автор File99 (новак)
Публикувано22.10.01 20:32



Protiv .



Тема Re: MODERATORнови [re: Kuman]  
Автор stargazer (астро-маниак)
Публикувано22.10.01 22:46



Мислех, че темата е за тези, които искат модератор... Както и да е.
Предлагам Бобо.

Гледайте звездите...


Тема I az sym protivнови [re: Kuman]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 22:56



po princip, poveche ot vseki drug moje bi, obache inache kak da se opravime s ludite...



Тема Re: MODERATORнови [re: stargazer]  
Авторzvezdobroeca (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 08:08



Basta me ima edna prikaska i vse ia povtaria pred televisora, ama tia taka si pasva na kluba : Dokato madrite se namadruvat - ludite se naluduvat
taka che i as glasuvam ZA MODERATOR. Za Bobo ili Helpera(koito ot tiah ima vreme da se zanimava s tova)



Тема Az sym zaнови [re: zvezdobroeca]  
Автор(g)astronom (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 11:11



predlagam bobo



Тема Re: Az sym zaнови [re: (g)astronom]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 14:21



Включвам се и аз, понеже виждам че съм предложен за модератор.

Когато преди време се повдигна въпросът за модератор аз също не бях много склонен за такава намеса в клуба. Различието в мненията е добре дошло, понякога дребните заяждания са неизбежни, както и изпускането на парата. На всеки се случва. Мислех си, че всяко чудо е за три дни и скоро караниците и неприличният език ще затихнат. Но напротив, положението става все по-неприятно и все по-често си казвам, че май наистина има нужда от модератор. Някой клубари (няма да им казвам имената, само ще ги погледна:))) изглежда не могат сами да контролират емоциите си и не се съобразяват, че са в клуб, който се казва "Астрономия", дори и след като им е намекнато и казано по няколко пъти. Не горя от желание (точно аз) да съм модератор, това би ми докарало само неприятни емоции, но пък ми е много по-неприятно да слушам приказки, които вече и на пристанището не се чуват.

Това беше моето мнение, бих желал да чуя и аргументите на несъгласните за модератор. Само едно "Против" не е достатъчно.



Тема Re: ZA MODERATORнови [re: Kuman]  
Авторsofianec (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 16:40



As sam za MODERATOR.
Dobre che BOBO e saglasen.
Koga ste stane normalno v kluba?



Тема Re: Az sym zaнови [re: bobo]  
Автор Dakota (препроцесор)
Публикувано23.10.01 18:30



Няма ли да е добре все пак, който и да е модератор, да вземе да си регистрира ника, защото иначе няма как.

Математиката се състои от очевидни неща подредени по подходящ начин.


Тема Re: Az sym zaнови [re: Dakota]  
Автор stargazer (астро-маниак)
Публикувано23.10.01 19:25



Не само, че ще е добре, ами направо е задължително модераторът да е с регистриран ник. Иначе как ще се логва.... Пък и така всеки нерегистриран по всяко време може да му изземе властта

Гледайте звездите...


Тема Духът да чете !нови [re: Evil Spirit]  
Автор File99 (новак)
Публикувано23.10.01 23:03



Ти си против , защото си компенсираш липсата на креативна сила със заяждания с колегите ти . А честото споменаване на думата "луди" ме навежда да мисълта ,че или вашите не са в ред или ти самият си ненормален - никът ти достатъчно красноречиво и недвусмислено отразява болното ти параноизирано съзнание .



Тема Chakaite malko be..нови [re: Kuman]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 02:15



az kato povdignah vyprosa za moderator kyde me chuhte da kazvam bobo? Kazah Markishki, i to samo ako predloji smislena predizborna programa, za da vidime kak smiata da ni otryve ot klientite na psihiatriata. Az sym TVYRDO PROTIV bobo i vsiakakvi tam drugi. Zashtoto za da si moderator (direktor, prezident) triabva da pritejavash moralni kachestva za tova.



Тема tvardo sam za Boboнови [re: Evil Spirit]  
Авторsofianec (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 07:50



Evil. kato te gledam parvo teb ste ogranichi MODERATORA! Kak ne moga pone v edno pismo sa pokagesh normalni mnenia-bes obidni podmiatania!
Marksihki sasto moge bi ste se sparvi, no mi se struva che BOBO e mnogo nekonflikten, korekten i prinicpen. Ste preceni tochno koia prikaska varvi v nashia klub, i koia e za drugi povodi na drigi mesta.
TVARDO SAM ZA BOBO!
Neka vidim kakvo ste kagat ostanalite ot Kluba.



Тема Re: MODERATORнови [re: Kuman]  
АвторMig29 (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 10:43



Koi e kazal, che ste ima moderator, ta pochnahte da go izbirate?
Absolutno protiv takova nesto kato moderator. Dori ako trjabva da tyrpim ludi kato File99.
Ima i po prosto reshenie - ne mu chetete glupostite i tolkova.
Nalichieto na moderato ste dovede samo do preminavane na slovesnite prestrelki v mrejovi takiva. Pone taka e pokazala praktikata. Mnogo skoro sled uchastieto na moderatora v edna takava toi veche njama da ima jelanie da e moderator. Osobeno ako razchita na ppp vryzka.
Otdelno, kolko ot vas sa syglasni da mu predostavjat dostyp do dannite za IP-tata si?
I treto otkyde nakyde njakoi ste ogranichava mnenijata na drugite, ako ste i vsichki ostanali da gi smjatat za "bokluk". Da ne govorim, che tazi v nauka, tochno takiva mnenija dosta chesto sa ja drypvali napred.
Sledvastata stypka v taja posoka izdigane na klada li ste e?!



Тема Re: MODERATORнови [re: Kuman]  
АвторXoнзиk (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 10:45



Както сега е модерно да се казва: необходим е нов "морал в клуба". За съжаление многократните покани, подсещания, призиви и тн.т. за едно по-културно общуване в клуба не доведоха до желания резултат. Въвеждането на модератор си е чиста проба цензура, но като че ли това се оказва едно необходимо зло. Демокрацията е хубаво нещо , но и при нея си има много строги правила, които трябва да се спазват доброволно или с употребата на "сила". При условие че се излиза, при това доста често, от рамките на добрия тон, или иначе казано автоконтрола не работи, остава другата не толкова демократична възможност, някой да се грижи за благоприличния тон в клуба. Аз работя в една фирма като конструктор и много често професионалните спорове стават доста нажежени, но дори и тогава в употреба влизат само професионални аргументи. Моето мнение е че епитети от сорта на .... се използват в случаите, когато не достигат или просто липсват нормални аргументи за водене на спор. Друга причина за поведението на някои доста агресивни учасници в дискусиите на клуба е и Интернет анонимността. За съжаление това дава допълнителна "сила" на една част от хората, които се вживяват прекалено много в роли, които може би нямат нищо общо с това, което всъщнот са в истинския живот. Въвеждането на модератор на клуба в крайна сметка ще ограничи посещаемостта на клуба, но според мен е по-важно не колко се пише, а какво се пише. Целта на един такъв клуб би трябвало да е всички учасници в него да се чувстват добре, тов разбирасе е колективна задача, или иначе казано всички трябва да се грижат за този конфорт. В случай че една част от хората не са склонни да се съобразяав с това ... си идваме пак на думата, един да цензуира съобщенията и да се грижи за климата в клуба. Наистина ще е много хубава да не се налага модератора да орязва изказванията, но за съжаления май още не сме дорасли за такъв вид общуване.



Тема Re: MODERATORнови [re: Mig29]  
Авторhelper (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 11:26



mrejovi prestrelki kakto ti gi narichash sa nevyzmozni predvid tova che 95% ot posetitelite sa anonimni bez registrirani nikove. Moderatora moze da vizda IP adresite na posetitelite, i kakvo ot tova. Siguren sym che pochti vsichki tuk sme na dial-up, a tam ip-tata sa dinamichni, a ne statichni. I vseki pyt kogato vlizash ip-to ti e razlichno. Firmite imat politika da ne predostavqt log archivite na edi koj si. Tova stava samo pri dostatychna prichina i na povereni lica. Taka che moderatora i da ti znae ip-to, nishto drugo ne mu e izvestno. Otnovo shte si si absolutno anonimen.



Тема Re: MODERATORнови [re: helper]  
АвторMig29 (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 11:34



Dokolko sa nevyzmojni mojesh da pitash Evil Spirit. V sluchaja problem ste ima moderatora, tyj kato toi ste e online, koeto avtomatiochno go postavja v pozicja za drop, ako ne mi haresva nesto, naprimer. Izobsto ne mi puka za anonimnostta, zastoto taka ili inache ako mi trjabva az sam moga da si ja osigurja za razlika ot 95% ot t .nar. useri s dial up i dynamic IPs. Dokolko firmite predostavjat kakvoto i da bilo e vypros na drug razgovor. Obiknoveno ako cha tolkova ti dotrjbva ne e nikak trudno da go namerish.
No tova izobsto ne e osnovnoto. Osnovnoto e, che bseki opit za kontrol na misleneto vodi neizbejno do tova nikoi da ne misli i ottam do diktat pod naj razlichni formi.
A moderatora koi ste ko kontrolira?!!



Тема Re: MODERATORнови [re: Mig29]  
Автор stargazer (астро-маниак)
Публикувано24.10.01 11:38



Никой не е казал, че модератор ще има! Но като гледам повечето са ЗА модератор и в крайна сметка, койте не е съгласен, ще трябва да се примири.
А дали ще е Бобо или някой друг...

Гледайте звездите...


Тема Re: MODERATORнови [re: stargazer]  
АвторMig29 (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 11:42



Zasto li mi zaprilichva na bolshevizym?!!



Тема Пак за лудия Зъл Духнови [re: Evil Spirit]  
Автор File99 (новак)
Публикувано24.10.01 13:52



Отново повторям ,че честото споменаване на думи като "луд" и "психиатрия" ме навеждат на мисълта че Evil Spirit всъщност споделя психическите си проблеми тук ,избивайки компексите си за малоценност върху хора във форума , които не могат да го видят лице в лице - значи Evil Spirit е освен психично болен и страхливец . Най-малкото той може да говори и пише за морални качества , а по въпроса за предизборните програми - те са глупаците като него .



Тема Ajde stiga weche...!нови [re: Xoнзиk]  
АвторMarkishky (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 16:45



...ne Vi li pisna be hora! Edno moshtno sredstwo srestu smutitelite na reda e prosto kato ne im se obrysta wnimanie - togawa te sami ste se otegchat i ste prestanat. Az predlagam wseki s kakwoto moze /i ako iska razbira se/ da prawi neto i da komentirame tuka, pyk to drugoto ste si doide ot samosebe si. Az kato nqmam ideq koqto da si struwa da se publikuwa tuka, prosto 4eta i si mylcha i tolkoz! Kojto iska da pita nesto - da pita. Kojto pyk moze d otgowori - da otgowori! To towa e smisyla na kluba /spored men/.
Я, аз съм имал и кирилица...
Понякога ми се струва че караниците тук се разиграват защото просто няма друго какво да се каже, пък обикновено свадите винаги са атрактивни! Пък ако стягате някого за модератор - предварително го съжалявам, аз не бих се хванал даже и да ми плащат.



Тема Vij kakvo be..нови [re: Markishky]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 18:43



niama ne iskam shtom Partiata ti e vyzlojila neshto

Inache shtom ne iska momcheto - niama da ima moderator i tochka. Dori samo edin da e tvyrdo protiv (kato Mig29). Pyk naistina, moje i da go iztyrpime psihoto - e she ni zaplashva malko s kalashnici ama neise...



Тема Re: Vij kakvo be..нови [re: Evil Spirit]  
Автор stargazer (астро-маниак)
Публикувано24.10.01 19:00



Проблема не е само в "психото", а е много по-отрано...

Гледайте звездите...


Тема ???нови [re: Evil Spirit]  
Автор File99 (новак)
Публикувано24.10.01 19:20



Da ama ty zaguby slovesnia dvuboi , a i da iskash ty ne mojesh da me izritash , zashtoto ne razpolagash i s 1% ot moiat resurs . Sega moje da se govory az da te izritam ot tuk nai-malcoto za obshtoto blago i ne me karay da demonstriram moshnosty tuk , zashtoto tvoite pisania shte stanat ABSURD ! Haide seg apone si smeny idiotskia nik i se vurni kato dobro momje nastroen za konstructivna rabota v foruma .



Тема A zashto ne na nacional-socializumнови [re: Mig29]  
Автор File99 (новак)
Публикувано24.10.01 19:21



A zashto ne na nacional-socializum ? Sega ot politica li razbirash ?



Тема Aaa, imash predvid ..нови [re: stargazer]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 03:55



zhreca i helpera - spokoino, az gi vkarah v pravia pyt i te veche ne syzdavat problemi ... . Pyk i samo zaradi tiah cial moderator da pravime...



Тема golemiat problem si ti Evil...нови [re: Evil Spirit]  
Авторsofianec (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 08:15



Ti si nai-golemiat problem v tosi klub. Ot teb tragvat vsichki nepriatni situacii i nisto konstruktivno i polezno ne sme videli.
Greca i Helpera sledavt nai-pravilnata taktika- da ne ti obrastat vnimanie.
Ti i bes tova drugo ne zaslugavash.
Problem ne sa i drugomislestite liubiteli na NLO. Kogato s tiah se razgovaria normalno niama problemi. Nikoi ne nasilva niakogo da e saglasen s tiah. No triabva da se uvagava vskiako mnenie. Ako ne ni haresva temata NLO-niama da ia komentrirame. No da chetem tapite saiagdania, sapochvani vinagi ot teb - Evila, ne e ososbeno priatno.
Loshoto e che ti ne uvagavash nikogo v tosi klub. Dage horata,bes koito tois klub e bespolezen(Bobo, Greca, helpera).Povedenie kato tvoeto obiknoveno imat hora, koito nai-veche sebe si ne uvagavat.
Taka che, prosto se skrii niakde mnogo daleche, nameri si drug klub ili prosto malchi!
GLASUVAM ZA MODERATOR - ZA BOBO!!!



Тема Re: golemiat problem si ti Evil...нови [re: sofianec]  
АвторMig29 (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 09:59



Maj i ti si problem.



Тема _нови [re: Evil Spirit]  
Автор(g)astronom (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 11:03



>zhreca i helpera - spokoino, az gi vkarah v pravia pyt i te veche ne syzdavat problemi

Аве, дееба, ти не се спираш ве олигофрен. Те хората умишлено спряха да ти отговарят, а ти какви изводи си правиш. Е т'ва не е ли болен разум питам??? Ама то ти си толкова деформиран психично, че можем да те удостоим с титлата "Черната овца на клуба".

Мразим лудите комплексари.



Тема Re: MODERATORнови [re: Mig29]  
Авторhelper (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 11:05



ami ti vizdash kogato nqma kontrol kakvo stava.



Тема Re: Chakaite malko be..нови [re: Evil Spirit]  
Автор bObbO (непознат )
Публикувано25.10.01 11:53



Както съм го написал и по-горе не се натискам да съм модератор. Може и Маркишки да е, нямам нищо против. Или някой друг.

Малко не ми стана ясно за това какви морални качества имам или нямам. Някои от клубарите ме познават или лично или чрез кореспонденция, те могат да кажат. Все си мислех, че спазвам добрия тон дори и в споровете, независимо от анонимността на интернет. Явно не съм успял. И понеже ти, Evil Spirit, си "TVYRDO PROTIV bobo", бих искал да разбера защо, за да мога да си взема бележка. Иначе ще звучи като това по-долу.

Mig29 пита "otkyde nakyde njakoi ste ogranichava mnenijata na drugite, ako ste i vsichki ostanali da gi smjatat za "bokluk". Da ne govorim, che tazi v nauka, tochno takiva mnenija dosta chesto sa ja drypvali napred." Бих го попитал - тези мнения ли:

- "Lekuvai se momche... i to ne s aspirini ami s neshto po-seriozno i kato lekarstvo i kato terapia. Mnogo li te biha po glavata v kazarmata? Niama strashno she se opravish .. moje bi.";
- "Слушай какво болен параноик такъв, не ме карай да те измета от този форум ...";
- "Твоето се лекува с ток и студена вода, геноцида е напълно морално оправдан по отношение на субекти като теб.";
- "Хайде сега чупката оттук и повече да не съм те видял в обявите ви, че ще ти призлее.";
- "...там стрелях по такива самонадеяни селяндури като теб...";
- "Хайде сега чупката оттук, нещастен, некомпетентет сатанизиран пубертет с комплексирана психика и болен мозък!";
- "Защото Evil Spirit е една комплексирана, сатанизирана и некомпетентна натура, представляваща не субект а обект...";
- "...че или вашите не са в ред или ти самият си ненормален...";
- "...но повярвай че след един шамар...";
- "Glavata i inatyt ti sa trvyrdi kato chepelarski granit vtora upotreba.";
- "...neuspeli i kompleksirani izhvyrleni ot astronomicheskata obshnost hahovci...";
- "Ah ti kopele!";
- "...sha vzemesh da si udarish gyza w tavana be evile";
- "...значи Evil Spirit е освен психично болен и страхливец.";
- "Аве, дееба, ти не се спираш ве олигофрен.";

Не ви ли писна? Мисля, че никой няма да има против такива "мнения" да бъдат изтрити, дори и самите им автори. Само за протокола - извадките не са подредени по някакъв признак, само мога да кажа, че има и още.

Не съм съгласен и с теорията "като не ти харесва не го чети". Влизам в този клуб да прочета нещо за астрономията, пък била тя и любителска. Да попитам или да отговоря ако мога. За това влизат и повечето клубари. И без друго написаното не е много по количество, поне качеството да е сносно.
Жалко е, но Маркишки май пак е прав, че "караниците тук се разиграват защото просто няма друго какво да се каже". Често чета в два подобни руски клуба - техните занимания не са така далечни, като тези на западняците, а и руският е по-лесен:)) Дали ще достигнем някога тяхното ниво, така ми се иска...



Тема Re: Chakaite malko be..нови [re: bObbO]  
АвторMig29 (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 12:00



OK, pravete kakvoto znete. Ako njakoi dyrji da se vjivjava v roljata na cenzur - kysmet.



Тема vkaran v pytja...нови [re: Mig29]  
Автор zhreca (ArchMage)
Публикувано25.10.01 12:26



syzhaljavam i molja za izvinenie, Mig, che te izpolzvam otnovo za posrednik v razgovora mi s Evil...
Niokj dosega ne e uspjal da me vkara v pravija pyt... pytja po kojto vyrvja si e moj, lykatushi, vie se, no vse pak tvyrdo prodyzlhava v dalechinata... Mnogo malko sa horata, koito biha mogli da promenjat s neshto posokata mu... I Evila sys sigurnost ne e ot tjah. Syzhaljavam go za neopravdanoto mu samochuvstvie.. az taka i ne mozhah da razbera kakvi tochno sa mu nauchnite postizhenija... (a za ljubitelskite mu e jasno che njama). Eto zashto bih go pomolil da ne spomenava moja nick v takyv kontekst.
Po vyprosa za moderatora... veche mnogo malko me vylnuva, zashtoto pochti ne postvam v cluba... No principno sym po-skoro za. Koj shte byde me vylnuva syshto tolkova malko... no vse pak mozhe bobo...
have a nice day...

Ged


Тема Re: Ами за това си говорим ...нови [re: bObbO]  
АвторXoнзиk (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 13:10



Ако горната извадка не се среща в съобщенията, ами тогава въобще няма и да става дума за модератор! Не знам какви възможности има модератора, но ако има може да изтрива или по-добре да заменя пеперливите изрази с "на-на, на-на", ще се реши проблема или най-малкото ще е по-забавно за четене.



Тема Re: Ами за това си говорим ...нови [re: Xoнзиk]  
Автор stargazer (астро-маниак)
Публикувано25.10.01 13:25



Да, определено функциите на един модератор са точно такива - според собствената си преценка трие, променя и т.н. мнения, дори и цели теми.

Гледайте звездите...


Тема Nai-golemiat problem sym az..нови [re: Kuman]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 17:30



kakto biaha liubezni da me osvetliat niakoi. Tova razbira se e chudesno - tova sym iskal vinagi, a i tova ne e pyrvia klub kydeto az sym "nai-golemia problem". Vsyshtnost problema e che i da si izberete moderator pak niama da reshite "problema". Poneje problema e v tova che az prosto vi kazvam istinata, a na mnogo hora istinata prosto ne im haresva. Verno, moje ne sym mnogo delikatem na momenti, no mi se shte da vidia moderatora koito shte trie mnenia zaradi lipsa na delikatnost.

Povtariam oshte vednyj - az ne sym zapochval karanica s nikogo i ne sym zapochval da obijdam nikogo (syveta da se lekuvat tia koito naistina se nujdaiat ot tova ne moje da se smiata za obida) - i tova moje da se proveri ot vsichko koeto sym pisal dosega.

S drugi dumi az mai sym nai-podhodiash za moderator ...




Тема Evil Spirit е лъжец !нови [re: Evil Spirit]  
Автор File99 (новак)
Публикувано25.10.01 19:06



Ти си лъжец ! Написа "да не те почвам" - точно както кварталните хулигани заплашваха по улиците в същия просташки стил на тупалкаджии "да не те почвам" - малко преди да си събират зъбите по асфалта в следствие на неправомерните си действия .
Освен че си лъжец , Evil Spirit ти си и наглец - само колективното мнение на всички участници в клуба може да определи кой ще е Модератор , а дали такъв ще бъде назначен зависи от съответният компетентен орган - в случая ДИР БГ . Мнозинството по право винаги определя правилата на играта , а не грубата сила - при това в твое лице напълно лишена от интелект . В случая мнозинството в лицето на останалите участници има суверенното си право да изисква слагането на Модератор , въз основа на резултата от проведеният вот , а хората които бяха против в т.ч. и аз и ти са принудени да се съобразят , следвайки принципите на равнопоставеността и демокрацията .



Тема Yyy takovata ...нови [re: File99]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 19:41



Syglasen sym che sym lyjec i za nishto na sveta ne bih iskal da ti protivorecha, syglasen sym s vischko koeto kazvash, vzimai si redovno lekarstvata i vsichko shte byde nared. Nedei da skachash pak v baseina predi da go napylniat i to s glavata nadolu!

A pytiom bi li mi kazal kyde kazah "da ne te pochvam" che neshto mi se gubi iz polezrenieto, a i pametta mi izneveriava naposledyk.

Mislia da postna niakoi ot tvoite izkazvania v klub "medicina" za da mi kajat tochnata ti diagnoza, nadiavam se da ne mi se syrdish. Tova e za da vidiat ostanalite che az nikoga ne lyja i vinagi sym prav kogato tvyrdia neshto.



Тема Този човек е вреден за наукатанови [re: Evil Spirit]  
Автор File99 (новак)
Публикувано25.10.01 19:50



С просташкият и арогантен тон този субект е вреден за науката , още в първата ми обява написа "да не те почвам" със сарказъм най-малко от негова страна - това може да се провери ! И пак повтарям ,че честото споменаване на думи свързани с лудост издават тежко обремената и страдаща от безброй комплекси за малоценност психика на Evil Spirit . Тук пиша главно за да видя пропуските и слабостите си , а не да бъда оплюван като луд от луд , прост и елементарен субект . Още той написа "Добре , променям си мнението" - а сега продължава - това какво е - двуличие или шизофрения ? Господинчо , вие нямате достатъчно интелект да водите умствен двубой с мен , по-добре се откажете докато е време , превъзхождам ви както количествено , така и качествено - но вие очевидно сте лишен от обективно реално мислене , изглежда зли духове тормозят детското съзнание - това вашето не се лекува въобще , на вас ви трябва католически свещенник и клада !



Тема Dragi Ciklofrene,нови [re: File99]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 20:01



za da osveja zatormozenoto ti syznanie postvam pak tova koeto ti "citirash"

"PS. Bydi po-tochen v opisanie na nabliudenia na kakvoto i da bilo, i ako moje bez interpretacii, poneje inache mnogo skoro shte sreshtnesh prismeh i sarkazym, nai-malkoto ot moia strana. Napravo ne razbiram kak ne sym pochnal oshte..."

Kyde tuk vidia "da ne te pochvam"? Dori i smisyla ne e takyv. A tova beshe edno mnogo razumno preduprejdenie, v koeto ti ako se beshe vslushal niamashe izobshto da stignesh do konflikt s mene.



Тема Въпрос на тълкуваненови [re: Evil Spirit]  
Автор File99 (новак)
Публикувано25.10.01 21:22



Да , така беше , обаче гореизложеният текст може да бъде тълкуван по много различни начини - граматически , смислов , логически , юридически , психологически и така въз основа на предварителните данни от твоето агресивно поведение тук , аз разтълкувах напълно правилно "не съм те почнал още" като заплаха за осмиване .
Сега ти вредиш на проекта ми , какво да напиша в доклада за клуб Астрономия в ДИР БГ - за зли духове в мрежата ли ? Разбрах че имам сериозни пропуски в телеметрията , които биха могли да оспорят константните величини , на които се опирах досега и ,че неизясняването им подстава под съмнение авторитета на проекта и автентичността на наблюденията ми .



Тема Ne znam za kakvo govorish..нови [re: File99]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 21:55



samo znam che si opasen lud za vryzvane....




Тема Ми как ще знаеш като си луд ?нови [re: Evil Spirit]  
Автор File99 (новак)
Публикувано25.10.01 22:01



По същество циклофренията представлява рязка и безпричинна промяна на настроенията от една крайност - в друга . И като че ли Evil Spirit е медицински пример в това отношение - само вижте колко противоречия има в неговите писания .



Тема Mi da e bobo !!!нови [re: Kuman]  
Автор Astronoma_ (непознат )
Публикувано26.10.01 08:15



Dobre , spored men e dobre moderator da stane bobo ili Marki6ky ???
Vie kak mislite ? ? ?

Vsi4ki hora umirat , no ne vsi4ki jiveqt !!!



Тема Abe mai po hubavo da si ostanem bez moderator ???нови [re: Kuman]  
Автор Astronoma_ (непознат )
Публикувано26.10.01 08:18



Neznam ama sqka6 e po hubavo bez moderator ? ? ?
Abe i sys i bez ... ???



Тема Mnogo mi haresa izvadkata ti..нови [re: bObbO]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано26.10.01 09:40



v neia imashe samo 2 moi mnenia, pred pyrvoto ot koito absoliutno zastavam izcialo - choveka naistina triabva da se lekuva - a ako vie ne mislite taka to i vie triabva da se lekuvate.. Vtoroto mi mnenie beshe otpraveno kym Mig29, absoliutno v ramkite na shegata, no nego po obiasnimi prichini ne iskam da komentiram

Vsichko drugo sa ili iziavlenia na "psihoto" osnovno po moi adres ili na helpera i tem podobnite nemu (pak po moi adres). Vidiahte li znachi zaradi kogo e nujen moderator - resp. koi sa istinskite problemi na kluba?

Po otnoshenie na moralnite kachestva - vidial sym Markishki da proiaviava takiva - ne sym vidial bobo - te tvyrdia che vtoria gi niama. Prosto shcitam che po-dobre e Markishki da e moderator (ako izobshto ima takyv), makar che e nai-dobre da sym az shtoto ne sym siguren che vie she se sparvite s psihoto

A za ruskite klubove - ami prav si - v BG ima 5 astronoma deto pishat po klubove i 5 nachinaeshti na syvsem osnovno nivo - kakyv klub ochakvash (psihoto ne se broi). Vse pak rusia e ok 20 pyti po-goliama ot BG a horata tam hich ne sa po-typi.



Тема Re: MODERATORнови [re: Kuman]  
АвторMig29 (Нерегистриран)
Публикувано26.10.01 10:38



Dobre stom ste ima moderator, neka da e Evil Spirit :)) az sym ZA.



Тема Re: vkaran v pytja...нови [re: zhreca]  
Авторhelper (Нерегистриран)
Публикувано26.10.01 16:18



zhreca ne moga da razbera vyobshtre kakvo oshte se zanimavash s nego? az veche vyobshte sprqh da se vylnuvam i ne mi puka. kakto vizdash i az veche pisha vse po-malko. Ostavqj go da se izzivqva kato velik um i ne mu obryshtaj vnimanie.

Pozdravi



Тема abe tuka sum za purvi put, vse pak :)нови [re: Kuman]  
АвторBo4ko_3d (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 20:26



Zdr!
Neka Bobo da e moderarora, ako se re6i da ima...

go go go!

4ao!

Bo4ko_3d
Vij kluba 3D, @lex_m!



Тема Re: MODERATORнови [re: Kuman]  
АвторBo4ko_3d (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 21:32



Bo4ko_3d dava glasa si za Kuman!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.