Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 17.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Dragi Ciklofrene,нови [re: File99]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 20:01



za da osveja zatormozenoto ti syznanie postvam pak tova koeto ti "citirash"

"PS. Bydi po-tochen v opisanie na nabliudenia na kakvoto i da bilo, i ako moje bez interpretacii, poneje inache mnogo skoro shte sreshtnesh prismeh i sarkazym, nai-malkoto ot moia strana. Napravo ne razbiram kak ne sym pochnal oshte..."

Kyde tuk vidia "da ne te pochvam"? Dori i smisyla ne e takyv. A tova beshe edno mnogo razumno preduprejdenie, v koeto ti ako se beshe vslushal niamashe izobshto da stignesh do konflikt s mene.



Тема Въпрос на тълкуваненови [re: Evil Spirit]  
Автор File99 (новак)
Публикувано25.10.01 21:22



Да , така беше , обаче гореизложеният текст може да бъде тълкуван по много различни начини - граматически , смислов , логически , юридически , психологически и така въз основа на предварителните данни от твоето агресивно поведение тук , аз разтълкувах напълно правилно "не съм те почнал още" като заплаха за осмиване .
Сега ти вредиш на проекта ми , какво да напиша в доклада за клуб Астрономия в ДИР БГ - за зли духове в мрежата ли ? Разбрах че имам сериозни пропуски в телеметрията , които биха могли да оспорят константните величини , на които се опирах досега и ,че неизясняването им подстава под съмнение авторитета на проекта и автентичността на наблюденията ми .



Тема Ne znam za kakvo govorish..нови [re: File99]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 21:55



samo znam che si opasen lud za vryzvane....




Тема Ми как ще знаеш като си луд ?нови [re: Evil Spirit]  
Автор File99 (новак)
Публикувано25.10.01 22:01



По същество циклофренията представлява рязка и безпричинна промяна на настроенията от една крайност - в друга . И като че ли Evil Spirit е медицински пример в това отношение - само вижте колко противоречия има в неговите писания .



Тема Mi da e bobo !!!нови [re: Kuman]  
Автор Astronoma_ (непознат )
Публикувано26.10.01 08:15



Dobre , spored men e dobre moderator da stane bobo ili Marki6ky ???
Vie kak mislite ? ? ?

Vsi4ki hora umirat , no ne vsi4ki jiveqt !!!



Тема Abe mai po hubavo da si ostanem bez moderator ???нови [re: Kuman]  
Автор Astronoma_ (непознат )
Публикувано26.10.01 08:18



Neznam ama sqka6 e po hubavo bez moderator ? ? ?
Abe i sys i bez ... ???



Тема Mnogo mi haresa izvadkata ti..нови [re: bObbO]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано26.10.01 09:40



v neia imashe samo 2 moi mnenia, pred pyrvoto ot koito absoliutno zastavam izcialo - choveka naistina triabva da se lekuva - a ako vie ne mislite taka to i vie triabva da se lekuvate.. Vtoroto mi mnenie beshe otpraveno kym Mig29, absoliutno v ramkite na shegata, no nego po obiasnimi prichini ne iskam da komentiram

Vsichko drugo sa ili iziavlenia na "psihoto" osnovno po moi adres ili na helpera i tem podobnite nemu (pak po moi adres). Vidiahte li znachi zaradi kogo e nujen moderator - resp. koi sa istinskite problemi na kluba?

Po otnoshenie na moralnite kachestva - vidial sym Markishki da proiaviava takiva - ne sym vidial bobo - te tvyrdia che vtoria gi niama. Prosto shcitam che po-dobre e Markishki da e moderator (ako izobshto ima takyv), makar che e nai-dobre da sym az shtoto ne sym siguren che vie she se sparvite s psihoto

A za ruskite klubove - ami prav si - v BG ima 5 astronoma deto pishat po klubove i 5 nachinaeshti na syvsem osnovno nivo - kakyv klub ochakvash (psihoto ne se broi). Vse pak rusia e ok 20 pyti po-goliama ot BG a horata tam hich ne sa po-typi.



Тема Re: MODERATORнови [re: Kuman]  
АвторMig29 (Нерегистриран)
Публикувано26.10.01 10:38



Dobre stom ste ima moderator, neka da e Evil Spirit :)) az sym ZA.



Тема Re: vkaran v pytja...нови [re: zhreca]  
Авторhelper (Нерегистриран)
Публикувано26.10.01 16:18



zhreca ne moga da razbera vyobshtre kakvo oshte se zanimavash s nego? az veche vyobshte sprqh da se vylnuvam i ne mi puka. kakto vizdash i az veche pisha vse po-malko. Ostavqj go da se izzivqva kato velik um i ne mu obryshtaj vnimanie.

Pozdravi



Тема abe tuka sum za purvi put, vse pak :)нови [re: Kuman]  
АвторBo4ko_3d (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 20:26



Zdr!
Neka Bobo da e moderarora, ako se re6i da ima...

go go go!

4ao!

Bo4ko_3d
Vij kluba 3D, @lex_m!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.