Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:06 17.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Пак за лудия Зъл Духнови [re: Evil Spirit]  
Автор File99 (новак)
Публикувано24.10.01 13:52



Отново повторям ,че честото споменаване на думи като "луд" и "психиатрия" ме навеждат на мисълта че Evil Spirit всъщност споделя психическите си проблеми тук ,избивайки компексите си за малоценност върху хора във форума , които не могат да го видят лице в лице - значи Evil Spirit е освен психично болен и страхливец . Най-малкото той може да говори и пише за морални качества , а по въпроса за предизборните програми - те са глупаците като него .



Тема Ajde stiga weche...!нови [re: Xoнзиk]  
АвторMarkishky (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 16:45



...ne Vi li pisna be hora! Edno moshtno sredstwo srestu smutitelite na reda e prosto kato ne im se obrysta wnimanie - togawa te sami ste se otegchat i ste prestanat. Az predlagam wseki s kakwoto moze /i ako iska razbira se/ da prawi neto i da komentirame tuka, pyk to drugoto ste si doide ot samosebe si. Az kato nqmam ideq koqto da si struwa da se publikuwa tuka, prosto 4eta i si mylcha i tolkoz! Kojto iska da pita nesto - da pita. Kojto pyk moze d otgowori - da otgowori! To towa e smisyla na kluba /spored men/.
Я, аз съм имал и кирилица...
Понякога ми се струва че караниците тук се разиграват защото просто няма друго какво да се каже, пък обикновено свадите винаги са атрактивни! Пък ако стягате някого за модератор - предварително го съжалявам, аз не бих се хванал даже и да ми плащат.



Тема Vij kakvo be..нови [re: Markishky]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 18:43



niama ne iskam shtom Partiata ti e vyzlojila neshto

Inache shtom ne iska momcheto - niama da ima moderator i tochka. Dori samo edin da e tvyrdo protiv (kato Mig29). Pyk naistina, moje i da go iztyrpime psihoto - e she ni zaplashva malko s kalashnici ama neise...



Тема Re: Vij kakvo be..нови [re: Evil Spirit]  
Автор stargazer (астро-маниак)
Публикувано24.10.01 19:00



Проблема не е само в "психото", а е много по-отрано...

Гледайте звездите...


Тема ???нови [re: Evil Spirit]  
Автор File99 (новак)
Публикувано24.10.01 19:20



Da ama ty zaguby slovesnia dvuboi , a i da iskash ty ne mojesh da me izritash , zashtoto ne razpolagash i s 1% ot moiat resurs . Sega moje da se govory az da te izritam ot tuk nai-malcoto za obshtoto blago i ne me karay da demonstriram moshnosty tuk , zashtoto tvoite pisania shte stanat ABSURD ! Haide seg apone si smeny idiotskia nik i se vurni kato dobro momje nastroen za konstructivna rabota v foruma .



Тема A zashto ne na nacional-socializumнови [re: Mig29]  
Автор File99 (новак)
Публикувано24.10.01 19:21



A zashto ne na nacional-socializum ? Sega ot politica li razbirash ?



Тема Aaa, imash predvid ..нови [re: stargazer]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 03:55



zhreca i helpera - spokoino, az gi vkarah v pravia pyt i te veche ne syzdavat problemi ... . Pyk i samo zaradi tiah cial moderator da pravime...



Тема golemiat problem si ti Evil...нови [re: Evil Spirit]  
Авторsofianec (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 08:15



Ti si nai-golemiat problem v tosi klub. Ot teb tragvat vsichki nepriatni situacii i nisto konstruktivno i polezno ne sme videli.
Greca i Helpera sledavt nai-pravilnata taktika- da ne ti obrastat vnimanie.
Ti i bes tova drugo ne zaslugavash.
Problem ne sa i drugomislestite liubiteli na NLO. Kogato s tiah se razgovaria normalno niama problemi. Nikoi ne nasilva niakogo da e saglasen s tiah. No triabva da se uvagava vskiako mnenie. Ako ne ni haresva temata NLO-niama da ia komentrirame. No da chetem tapite saiagdania, sapochvani vinagi ot teb - Evila, ne e ososbeno priatno.
Loshoto e che ti ne uvagavash nikogo v tosi klub. Dage horata,bes koito tois klub e bespolezen(Bobo, Greca, helpera).Povedenie kato tvoeto obiknoveno imat hora, koito nai-veche sebe si ne uvagavat.
Taka che, prosto se skrii niakde mnogo daleche, nameri si drug klub ili prosto malchi!
GLASUVAM ZA MODERATOR - ZA BOBO!!!



Тема Re: golemiat problem si ti Evil...нови [re: sofianec]  
АвторMig29 (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 09:59



Maj i ti si problem.



Тема _нови [re: Evil Spirit]  
Автор(g)astronom (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 11:03



>zhreca i helpera - spokoino, az gi vkarah v pravia pyt i te veche ne syzdavat problemi

Аве, дееба, ти не се спираш ве олигофрен. Те хората умишлено спряха да ти отговарят, а ти какви изводи си правиш. Е т'ва не е ли болен разум питам??? Ама то ти си толкова деформиран психично, че можем да те удостоим с титлата "Черната овца на клуба".

Мразим лудите комплексари.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.