Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:17 24.06.24 
Природни науки
   >> Астрономия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нещо странно  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано05.06.01 14:55



В неделя вечер (по тъмно) се загледах в нещичко, което беше в далечината на нощното небе и светеше непрекъснато и се движеше. Може да е било както самолет, така и сателит, ама най странното беше, че докато пресичах улицата и погледнах там кадето беше "това нещо" и него го нямаше... Наистина ми се видя странно... Не е нужно да ми отговаряте...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Нещо страннонови [re: KlD]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано06.06.01 18:12



Ти просто си споделяш..и аз съм имал подобно изживяване.Всъшност знаеш ли,че понякога падат и болкуци от космични апарати и совалки..така,че не е нещо страшно.А понякога се отразява и стъклата на самолетите които летят около 4000-9000 м.
Здрвей хлапе.......

............тишина....................


Тема Re: Нещо страннонови [re: Дyx]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано07.06.01 14:55



Здравей Дух, не ми преличаше на боклук обаче, по вероятно да е било самолет или нещо подобно, но нещото което ми направи много голямо впечатление беше, че изчезна за няма и 10 секунди, а беше в средата на небето и е изключено да ми се е скрило от поглед... А и нямаше облаци... Нов вид, телепортация?!

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Нещо страннонови [re: KlD]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано07.06.01 18:16



Може..кой знае....нов вид телемертацияпарапсилацияиндикация.

............тишина....................


Тема Re: Нещо страннонови [re: Дyx]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано08.06.01 07:39



Извинявай, но все се каня да те питам... Какво следва след "тишината" ? Нещо конкретно?

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Нещо страннонови [re: KlD]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано08.06.01 10:59



След тишината е божественото съзнание(или БОГ).
Всичко е прах и от прах идва и си отива.Само осъзнатите неща на този свят имат стойност.Само доброто сърце може да докосне границата след прахта.

............тишина....................


Тема Re: Нещо страннонови [re: Дyx]  
АвторMapkишkи (Нерегистриран)
Публикувано08.06.01 11:33



Намесвам се само за припомня няколко различни начина по които някои наричат прахта: В Библията това е калта например, от която е направен Адам, а Карл Сейгън нарича прахта "звездна материя" - това определено ми харесва:))) Звучи по-авторитетно някак:)) Той казва просто "Ние сме направени от звездна материя" /2-ра серия на "Космос"/.



Тема Re: Нещо страннонови [re: Mapkишkи]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано08.06.01 17:38



Da prav si i e tochno taka.S pomoshta obache na neshto koeto oshte ne sme razbrali kakvo e......

............тишина....................


Тема Karl Sagonнови [re: Mapkишkи]  
Авторcorso (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 08:30



...tyrsq "Kosmos" ot mnogo vreme, kyde moga da q namerq? blagodarq predvaritelno...



Тема Re: Karl Sagonнови [re: corso]  
АвторVlVALDl (Нерегистриран)
Публикувано28.07.01 10:34



i az 6te se namesja 6toto temata e interesna.za'Kosmos'ne sum 4uval i ne znam kude da go nameri6. a za drugoto spored men nie sme proizljazli blagodarenie na edna velika sila za kojato ne ni e dadeno da znaem mnogo.mojebi sled smurta si vseki 6te razbere za kakvo stava duma no za sega???????????????????!

sega znaem 4e ima BOG i toi e ve4en!!!


BYE!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.