Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 14.06.24 
Компютри и Интернет
   >> ASP
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ASP.NET - pomagajte  
АвторPitasht (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 01:31



Poluchih free web space ot host poddyrzhasht asp .net. Kato vljazoh s ftp-to v moja account tam veche imashe zaredeni default.aspx i web.config failove. Na web stranicata se vizhdashe Hello World. Probvah se da uploadna drugi fajlove, taka che vremenno prehvyrlih tezi dva fajla na desktopa mi. Kato prikljuchih, iztrih vsichki moi fajlove i uploadnah dvata faila na mjastoto im. Syobshtenito Hello World veche ne se vizhda, izliza samo error page, kojato ne podskazva nishto Kakvo stava, pomagajte...



Тема Re: ASP.NET - pomagajteнови [re: Pitasht]  
Автор Topбaлaн (любопитко)
Публикувано21.11.02 00:30



дай линк да видим де......
има милион и една причини?



Тема Problema e v Web.CONFIG faila ti.нови [re: Pitasht]  
Автор Long Runner (непознат )
Публикувано22.11.02 01:45



Prichinite moje da sa mnoog, oiknoveno e v chastta za <authentication>. Drypni si tozi asp.net web.config editor

http://hunterstone.com/WCEPurchase.aspx

i proceheti vnimatelno dokumentaciata za web.config.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.