Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> ASP
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Sorry, ama sam mnogo presen i pitam...  
Автор Kalin_M (I'll be back!)
Публикувано15.09.02 17:41



kakva stoinost trebe da se podava na Access baza za AutoIncrement?
Kato mu dam prazen string data type missmatch ili ne6to takova.
Ako opitam da propusna poleto mi dava error in INSERT INTO statement (tova mi go dava vinagi kato opitam da vkaram ne6ta v pove4e ot 2 poleta - za6to?)
10x.

Y-e-e-e-a-a-a-h...


Тема Re: Sorry, ama sam mnogo presen i pitam...нови [re: Kalin_M]  
Автор DB2 (освидетелстван)
Публикувано16.09.02 02:57



НИЩО
Верно си пресен ама поне можеш да четеш надявам се. Не знам как още не са те отстреляли за този въпрос.
И последно един съвет. Преди да питаш където и да било вземи поразрови малко в документацията може пък да и да не се наложи да питаш.

I haven't lost my mind, I have it backed up somewhere on tape.


Тема Re: Sorry, ama sam mnogo presen i pitam...нови [re: Kalin_M]  
Автор PecheniaМодератор (нема лабаво ;-)
Публикувано17.09.02 12:27



Добре да да турнеш текста на INSERT-a, както и полетата на базата, и ще видим отде изгрява слънцето... Колкото за квалификации "пресен","недозрял" и прочее, пускай ги покрай ушите си. Никой не се е родил научен, и няма нищо срамно да се пита. Както и няма програмист, който да знае всичко... Но пък има много, които може и да са страхотни специалисти, но пък им липсват първите 7 години...

чети и дишай по-леко


Тема Ami eto q zaqvkata...нови [re: Pechenia]  
Автор Kalin_M (I'll be back!)
Публикувано22.09.02 22:42



db.Execute( "INSERT INTO posts(author, subject, text) VALUES('" + f.uname.value + "', '" + f.subject.value + "', '" + f.text.value + "')" ) ;

zna4i osven gornite poleta imam o6te id(AutoIncrement, Primary) i date(Date), nikoe ot poletata pone vremenno ne e zadaljitelno. Zaqvkata minava bez problem kogato insertvam v koe da e ot poletata, no ako iskam da e v pove4e ot 2 poleta dava Syntax Error - ve4e si mislq 4e e nqkva boza na Jet driver-a, 6tot ina4e ne vijdam kvo moje da e...
Mersi predvaritelno :)

Y-e-e-e-a-a-a-h...

Редактирано от Kalin_M на 22.09.02 22:45.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.