Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 21.09.24 
Компютри и Интернет
   >> ASP
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ASP->Response.Redirect(PDF)нови  
Авторgrrrr (Нерегистриран)
Публикувано10.10.01 14:23



Problema: Kogato vikam ot ASP Response.Redirect("<link kam PDF file>") se pokazva napalno prazen ekran. Kogato napravia refresh fajla si se pokazva.
Ako napravia link kam fajla i klienta click-ne varhu nego vsichko e OK. Tova obache e nevazmozno v moja sluchaj zastoto PDF fajla se sazdava dinamichno. Izchistvah buferi i drugi hvatki ama pak ne stava niakakvi idei.



Тема Re: ASP->Response.Redirect(PDF)нови [re: grrrr]  
Автор Schultz (ignorant)
Публикувано11.10.01 10:42



Znam che moze da ne e tochno tova koeto tyrsih, no zashto ne probvash da pratish toja PDF direktno ot tvoja script - t.e. chetesh i posle

Response.BinaryWrite
?

--
What's worse - ignorance or indifference? Who knows? Who cares?

Тема Re: ASP->Response.Redirect(PDF)нови [re: Schultz]  
Авторgrrrr (Нерегистриран)
Публикувано11.10.01 11:14



Zastoto iziskva startiraneto na Arcrobat Reader naj malko. Ne sam siguren che s tova izobsto znam kakvo moga da postigna.
Problema e mnogo stranen pone za men zastoto kakto kazah kogato e PDF-a e v <a> </a> vsichko e OK.



Тема Re: ASP->Response.Redirect(PDF)нови [re: grrrr]  
Автор jamie (влюбен)
Публикувано11.10.01 15:58



Най-тъпия начин естествено е да използваш Acrobat Reader-ския ActiveX :-))))
Но мисля че би дал минимум странични ефекти. Все пак не съм пробвал твоите проблеми :)))

Love me tender...


Тема Re: ASP->Response.Redirect(PDF)нови [re: jamie]  
Авторgrrrr (Нерегистриран)
Публикувано14.10.01 00:54



Svetnaha me che ne sam samo az s takav problem. Baja narod e pisnal po toja povod. Reshenie za sega niama ;-( Raboti se po vaprosa ;-)



Тема Re: ASP->Response.Redirect(PDF)нови [re: grrrr]  
Автор dzver (чатер)
Публикувано14.10.01 11:33



izhitri li go veche?

ne e li vuzmojno bez response.redirect, ami s vrushtane na edin html v kojto ima js document.location='tvoja pdf' ili s meta refresh :-)



Тема ;-)нови [re: dzver]  
Авторgrrrr (Нерегистриран)
Публикувано14.10.01 22:08



Tova maj e edinstvennija nachin, kojto sam uspial da nameria. Makar i ne mnogo kulturen. Obache strannoto e che na niakoj browseri raboti na drugi ne. Klienti se oplakaha che pak se sluchva da ne vizdat PDF-a. Pochvam da si mislia che e ot versijata ili ot nastrojkite ;-)



Тема Re: ;-)нови [re: grrrr]  
Авторuser@+ (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 18:32



Ако използваш релационна база , се обръщай към този ПДФ като към ИМГ файл
,една папка в която ти се съхранява и една колона с пътя до нея и файла, а на <а /а>-<%...на колоната името и т.н.....



Тема Re: ;-)нови [re: user@+]  
Авторgrrrr (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 19:17



Za sazalenie fajla se generira tochno predi tova i izobsto niama DB. Daze sled 30min se iztriva, kato fajl stoto PDF-a ima navika da stava ogromen ;-)



Тема Re: ;-)нови [re: grrrr]  
Авторuser@+ (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 13:31



Ами това не променя много подхода .Нали се генерира някъде...
Посочи му пътя и тва е...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.