Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:07 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> ASP
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема No such interface supported  
Автор dzver (чатер)
Публикувано08.10.01 17:29



Zdravejte,

Pri opit da install-na com obekt, pisan ot kolega, ASP mi dade tozi error pri create-vane na object... obektyt mi e imageresize.imgresize, greshkata e
pri

set x=createObject("imageresize.imgresize")
Error: No such interface supported

kogato byrkah string-a "imageresize.imgresize" mi vrushtashe error Invalid ProgID, koeto mi naviava misyl che greshkata e drugade.

Imate li ideia kak da go preodoleja?

blagodaria,
dzver



Тема Re: No such interface supportedнови [re: dzver]  
Авторgrrrrr (Нерегистриран)
Публикувано08.10.01 22:35



Siguren li si che e instaliran?
Tova naj lesno moze da go proverish ako otvorish registry-to i tam potarsish "imageresize.imgresize" ako go niama sas sigurnost ne e instaliran ili moze bi izobsoto ne stava za polzvane ot VBSctipt. Za da stava za polzvane e nuzno da e Automation obekt.



Тема Blagodariaнови [re: grrrrr]  
Автор dzver (чатер)
Публикувано09.10.01 15:16



oh, che e instaliran instaliran e, obache iavno ne stava za polzvane ot vbscript;-(
ostavih kolegata da si bluska glavata.



Тема Re: Blagodariaнови [re: dzver]  
Авторgrrrr (Нерегистриран)
Публикувано09.10.01 16:49



Za da stava za polzvane ot VBScript/JScript triabva da poddarza IDispatch interface. Koeto ste reche che triabva da ravoti s VARIANT struktura za opisanie na parametrite i rezultatite. Osven tova instancia na obekta triabva da moze da se sazdade chrez <Ime na DLL.Ime na Class>. Ako tova ne e napraveno ti izobsto niama da mozes da sazdadesh obekt stoto niama da vizdash interface. Tova e info za C++. Ne znam kak e na VB ama ne viarvam da e mnogo po razlichno.



Тема На VBнови [re: grrrr]  
Автор jamie (влюбен)
Публикувано10.10.01 09:53



Трябва да е създаден като ActiveX DLL.

Love me tender...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.