Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 22.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Попитай Георги Първанов
*Кратък преглед

Тема Хайде да... си помогнем!нови  
АвторИвaнчo (Нерегистриран)
Публикувано06.12.01 17:58



Уважаеми господин Първанов,
Потърсих среща с Вас , но Вашите колеги от Позитано ме отчаяха - програмата Ви била твърде напрегната :-(

При Вашето обръщение по случай изборната победа ми хареса възрожденския дух в смисъла "Да помогнем на България и на нас самите" "Богатий -с парите, бедний с труда..." както го е казал дядо Вазов едно време.

Лично аз не съм фен на БСП, но гласувах за Вас като "по-малкото зло" Не се срамувам да го кажа! И мисля че както аз самия , така и Вие, можем да помогнем на България да се измъкне от икономическото блато , в което се намира - трябва да викнем НЕВОЛЯТА! А неволята , поне за сега управляващите не бързат да я викат :-(( Карат си по старому и се оправдават... И царските хора включитело! Ако не вярвате - питайте Николай Василев какво е направил с писмо 94-В-224/09.11.2001? Нищо! Както и колегата му Велчев преди това с едно друго писмо, на което изхвърлих регистрационния номер... А иначе всички плачат, колко е трудно на българския бизнес и как няма пари, как ни извивали ръцете МВФ... А седи куфарче с най-малко милиард "гущери", но ЗАКЛЮЧЕНО! Вече 9 години...

Е, добре, какво мога да направя аз? Ами аз имам този "ключ" и ако съответните служебни лица го поискат - на драго сърце ще го дам! Просто преди около година най-накрая осъзнах кой, как и защо заключи това куфарче, което междувременно се напълни с пари...И как това същото куфарче може да се вложи в БЯЛАТА БЪЛГАРСКА икономика, което , мисля, е също много, ама много важно! Какво да се прави - по някога ПРОСТИТЕ неща са НАЙ-ТРУДНО постижими!!!

Какво можете да направите Вие? Ами много просто - след като Ви обясня механизма - да го обявите на ВСЕОСЛУШАНИЕ пред българския народ. Така , че ВСЕКИ да го разбере! Така, че на разни тарикати, както във високите етажи на властта, така и в лъскавите банкерски кабинети да им стане неудобно, и да почнат да дават на българската икономика тези купища пари... Не на мошенниците, не на чуждите консултанти, а на българския предприемач, този който ще нахрани и пенсионерите, и учениците... Полза от това ще имате и Вие и Вашата партия! Както казват социолозите "Симеон подкрепи Стоянов ... за да загуби изборите" :-)))

Между другото търся връзка и с вашия колега Румен Овчаров, но както ми обясниха той поне до конгреса ви едва ли ще бъде на разположение... А времето лети, и , току виж онова куфарче пак го изпразнили разбойниците! Те вече му разбиха една от външните ключалки, току виж успеят да пробият и някоя дупка и ...

С уважение,
Иванчо



Тема Re: Хайде да... си помогнем!нови [re: Ивaнчo]  
АвторДparaнчo (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 14:51



Хи, хи, аз пък имам една вълшебна пръчица, дето като махна с нея и ще завалят доларчета от небето.....ама ми е схванато рамото, та затова не мога да махна.....
айди стига глупости, не вярвайте в чудеса, особено в икономиката



Тема Re: Хайде да... си помогнем!нови [re: Дparaнчo]  
АвторИвaнчo (Нерегистриран)
Публикувано10.12.01 09:07



Не става въпрос за вълшебна пръчица, драги ми Драганчо :-)))
А за ГЛУПОСТ и за ИНТЕРЕСИ на шепа хора, които единадесета година пречат на България...

Глупост на пишман-банкери и пишман-законодатели!
Интереси на тарикати-адвокати и ...мошенници-банкери!



Тема Re: Хайде да... си помогнем! [re: Ивaнчo]  
Автор Cтapeйшинa (Българин)
Публикувано11.12.01 02:36



Вярвам ти Иванчо,
Аз и колегите ми също можем да отворим поне две малки куфарчета,
но трябва технократска политика на правителството.
До сега правителството харчи и не е заложило нито лев в производство.
А то е това което генерира пари.
За всеки грамотен икономист залагането на данъчна политика е при възможности за производство е недалновидност.
Вървам ти и настоявай !




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.