Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 28.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Попитай Георги Първанов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Другарю Първанов , вярно ли е ?нови  
Автор File99 (минаващ)
Публикувано07.12.01 16:34



Преди една седмица мой на познат , който има бизнес му казали приблизитално така -
"Каквото правиш-правиш до нова година , защото тук идва братовчеда на Първанов ?"
Аз няма да споря дали това , което чух е вярно или не , може да е чиста проба дезинформация , но ... Новият президент трябва да знае ДОБРЕ ,че в България има сили , които няма да търпят никаква форма на узаконен мафиотски диктат , даже и това да означава разстрел на новия президент Първанов и вкарване на България в гражданска война .
Първанов още с първите си стъпки направи фал каото си позволи едно дръзко и бих казал пренебрежително поведение към американския посланник Майлс . Господин Първанов , вие сте президент на една обречена държава и като такъв е редно да проявите нужната етикеция и уважение към посланника на супер сила 1 , още повече като се имат на предвид милиардите долари дълг , които вашата кърваво червена бюлитена направи през 80те години точно към този запад , за да си отвори червените фирми през 1990 и да яхне здраво народа по ново му - по капиталистически , и то в момент когато съдехте хора за това ,че работят частно ...



Тема Re: File 99нови [re: File99]  
Авторoнaя (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 16:48



Леле каква злоба,простотия и безсилие , гарнирано с необосновано самочуствие лъха от тебе жалка душицо.



Тема Леле - израз достоен за селячествотонови [re: oнaя]  
Автор File99 (минаващ)
Публикувано07.12.01 17:22



Леле-малее , чушки със зелееее ! Вие , госпожо очевидно сте представител на българското селячество и като такава се явявате по същество класов враг . Отивайте да работите и не си уплътнявайте времето в Интернет , не съм аз този който бачка за 100-200 долара месечно , и чиито деца пушат трева и простуират на всяка уличка . По отношение на класата , която вие представлявате трябва и се прилага трудово-възпитателна терапия , съчетана с вечен икономически геноцид !



Тема Re: Леле - израз достоен за селячествотонови [re: File99]  
Автор BigAir (bigairworldwide)
Публикувано07.12.01 18:00



Pich, ne se opitvai da me ubedish che si v chujbina, zashtoto ti prochetoh "truda" - "Zashto socialnata politika e vredna". Tova ne moje da e pisano ot trezvo mislesht chovek. Razbira se ne izkluchvam vuzmojnosta, che ima i otrepki sred bulgarskata emigracia i che tova "essay" moje da izraziava i tiahnoto mnenie. Az lichno vijdam takiva sluchai vseki den i se chudia zashto nai-goliamata izmet se e iznesla ot Bulgaria, za da mie chinii po Evropa.



Тема Re: Другарю Първанов , вярно ли е ?нови [re: File99]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано07.12.01 18:47



Вярно ли,я посочи линк къде Първанов е натрил носа на посланник майлс ,че да се изкефя.





Тема Re: Другарю Първанов , вярно ли е ?нови [re: File99]  
Авторprof (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 21:59



A be gotin, burkash neshto. Bratovchedite biaha na Kostov. Neshto mai si zakusnial s pet godini za negoduvashtoto si poslanie. A i durjavni firmi za takova neshto ne ostanaha... pitai Bojkov. Taka che ia pitai priatrelia si - da ne stava duma za KOSTOV, vse pak, a?

Drugoto puk sa hepten maloumshtini.

ae



Тема Re: Не знаех ченови [re: File99]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано08.12.01 00:57



жалки дегенератчета като тебе умеят да боравят с компютър. Внимавай Бойко Борисов да не ти хване IP адреса, защото тогава ще напълниш гащите. Нищожно червейче ще заплашва с убийство!
Такива като тебе са отврат за България и няма никога вече да ви допуснем до властта. Ако наистина имаш някакви "големи' пари, те могат да бъдат само престъпни и скоро ще гледаш света през каре.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Защо нямаш предни зъби?нови [re: File99]  
Автор Cтapeйшинa (Българин)
Публикувано08.12.01 08:20



Соломон е казал, брой до 25 и тогава отговори.
Ех момче, боравиш с категории от миналия век.
А думите ти за разтрела са много лош ход.
На твое място бих се извинил за невъздържаността си.
Имай мнение, но първо мисли с главата си.



Тема Българите в чужбина - проблем на службитенови [re: BigAir]  
Автор File99 (минаващ)
Публикувано08.12.01 13:37



Мой роднина избяга в САЩ през 1987 с завършено образование в Братислава - изкуствен интелект и кибернетика .Сега бачка за 8000 долара месечно .
По въпроса за българската измет на запад - да , но това не се миячи но чинии
а кредитни милионери с държавните пари и този въпрос оставам на компетенцията на спец службите.
Аз за разлика от вас не само че не съм измет , аз не бих паднал да мия чинии където и да е - ако ще на борда на Международната Космическа Станция.



Тема Могта да боравя чудесно и с други нещанови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор File99 (минаващ)
Публикувано08.12.01 13:45



Имам вкус към немските оптики , развил съм още от дете интиутивен изстрел ...
Да ме засечат ? За това са мислили много по-умни хора от вас , Бойко Борис е господин никой - оглавява една проядена от корупция институция , издигнат е от една престъпна набързосвормирала се "партия" , за която простия народ даде 80% глас и освен това е обективно безсилен не само да ме локазира а и да направи каквото и да било - най-много да се получи един политически скандал -нищо повече .
Не е ваша работа имам или нямам пари - българина все е свикнал да гледа в чинията на другия . По скоро се интересувайте защо братята руснаци са държали до София до 1995 година ядрено оръжие ... И защо когато загинаха войничетата не показаха спътниковата снимка на инцидента ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.