Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 29.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Попитай Георги Първанов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Pak shte glasuvam za Vas!нови  
АвторVeska Dimitrova (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 21:46



V otgovor na mladija gospodin, kojto zajavi, che za Vas sa glasuvali samo seljani i babichki, bih iskala da kazha, che i taka da beshe, v tova njama nishto obidno.Toj da ne bi da e potomak na Lui XIV? Az glasuvah za Vas, a ne sam nito seljanka, nito babichka. Na 25 godini sam i povecheto hora kazvat, che izglezhdam strahotno.A na balotazha shte glasuvam pak za Vas, g-n Parvanov, i to s ogromno udovolstvie - napuk na zlozhelatelite i zaradi socialnata politika, kojato obeshtahte da provezhdate. Uspeh!



Тема Re: Pak shte glasuvam za Vas!нови [re: Veska Dimitrova]  
Автор TroubleStarter (грозен и нагъл)
Публикувано13.11.01 21:52



Veske ma ...Shto taka sega....
Tova,che ne si babichka i che izglejdash strahotno, sigurno si go chula lichno ot Lui XIV...



Тема Re: pitaneнови [re: TroubleStarter]  
АвторVeska (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 22:14



Az si misleh, che projavjavam skromnost pri opisanieto na sobstvenata si lichnost , a ti maj ne mi vjarvash. Imam edno pitane : ako si pod 30g. i nad 180sm. i izglezhdash gore-dolu prilichno, zashto ne se vidim, za da se ubedish sam v predimstvata na elektorata na g-n Parvanov?



Тема Pozdraviavam vi g-ce Dimitrovaнови [re: TroubleStarter]  
АвторDjorkata (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 22:37



Kato edin mlad i inteligenten 4ovek ste reshili da podkrepite dostoiinia kandidat za prezident.Umoliavam vi,ne obrashtaite vnimanie na "TroubleStarter",toi e tipi4nia privarjenik na drugia kandidat.No toi ne e vinoven za napadatelnata si prostotia,na neia se e nau4il ot tezi koito nie ne iskame pove4e da nalagat tiahnia konfrotaciionen model.
Pojelavam vi uspeh



Тема Re: pitaneнови [re: Veska]  
Автор Moтop ()
Публикувано13.11.01 22:48



A na balotazha shte glasuvam pak za Vas, g-n Parvanov, i to s ogromno udovolstvie - napuk na zlozhelatelite i zaradi socialnata politika, kojato obeshtahte da provezhdate. Uspeh!

******************************************************************
Веске, не е хубаво млад човек да се надява на социална политика. Ако млад здрав човек като тебе вече си мисли как да взима социалка, то старите трябва вече да гълтат стрихинина или да опират хладното дуло в слепоочието...

Отделно, че президентът така и така има нула влияние върху социалните фондове. А това кой какво и колко обещава е отделен феномен, но както българина го ебнаха не една, а 100 пирамиди, и пак се намират кандидати, така и на изборите винаги има верващи в месии и пророци, но не разправяй по-добре за кого ще гласуваш. Защото, гледай майтап, 3 месеца след 17 юни се оказва, че никой не е гласувал за Царя. Абе кой не ходил, кой пуснал празен плик, кой за Гергьовден, само за Царо нито един...хе-хе!



Тема Re: pitaneнови [re: Moтop]  
АвторBecka (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 23:56



Като говоря за социална политика имам пред вид пенсионерите, които нямат пари за лекарства; хората, които ровят в кофите за боклук, за да намерят нещо за ядене; децата, които нямат пари за учебници. Прав си, че ние, младите, не трябва да мислим за социални придобивки и социални помощи, но моята баба на село се е бъхтала цял живот по нивите, а сега , ако не и пращаме по 30-40 лв. на месец (толкова можем), само на хляб ще кара. Това според теб живот ли е ?



Тема Re: pitaneнови [re: Veska]  
Автор TroubleStarter (грозен и нагъл)
Публикувано14.11.01 00:15



Veske , udovolstvie shte byde za men da se sreshtnem....
Ako jelaesh , utre vecherta da se sreshtnem v sladkarnica "Chervenoarmeiska", kydeto shte ima literaturno chetene -> "Stranici ot jivota na Lenin"....
Sled tova shte otidem na premierata na "Iskrici ot Septemvriiskia ogyn".....
Shte si prekarame edna nezabravima vecher ....



Тема Re: pitaneнови [re: Becka]  
Автор Moтop ()
Публикувано14.11.01 01:10



Изпусна втората част от въпроса: как г-н Първанов ще води социална политика, когато няма никакъв контрол в/у социални фондове?(Друг е въпросът, че и да имаше, те са вечно празни).



Тема Re: pitaneнови [re: Moтop]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано14.11.01 01:22



А бе брато,

Президента влияе много здраво по много въпроси.

Например: Има квота във повечето възлови структури на държавата. Кво ще стане, ако негов човек в БНБ тръгне да притиска някоя банка (всички са за притискане), вместо да земат компромисно решение по отношение на трето лице, което да свърши работа на четвърто. Президента си е сериозен лост във властта. Лошото е, че няма да е за дълго.

п.п. Ами Монката Паси си е направо статист без Президентската подкрепа. Все пак Президента не е само рекламно лице (поне до сега не беше) вав външната политика.
Лека, доходна и безаварийна!

Редактирано от MУTPA на 14.11.01 01:26.



Тема Re: Pozdraviavam vi g-ce Dimitrovaнови [re: Djorkata]  
АвторR.A.F. (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 01:31



Аз също гласувах за г-н Първанов. Нито съм комунист, нито социалист. Дори бих казал, че имам "десни" убеждения. НО МИ ПИСНА РАЗНИ СМЕШНИЦИ КАТО ПЕТЪР СТОЯНОВ, ИВАН КОСТОВ & Co. ДА СЕ ЕБАВАТ С НАС И В ЧАСТНОСТ С МЕН!!! НА 25 ГОДИНИ СЪМ, ИМАМ СЕМЕЙСТВО, ЗА КОЕТО СЕ ГРИЖА И БИХ ЖЕЛАЛ ДА ИМА ПОНЕ ЕДИН СВЕСТЕН ЧОВЕК СРЕД УПРАВЛЯВАЩИТЕ!!!!!!!!!!
И г-н Първанов абсолютно се вписва по моето скромно мнение в това понятие.
Между другото на последните избори от 17 юни гласувах за СДС, защото царя е слабоумен дядка. Просто си мислех, че имат по-големи шансове срещу Симеончо. Съжалявам..... Беше грешка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.