Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 03.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Попитай Георги Първанов
*Кратък преглед

Тема IZBORI _ OT MQSTOTO NA SABITIETO  
Автор Virgo (Ljubopitnata)
Публикувано13.11.01 21:07



4udno li e 4e ima balotaj - za men ne
Bqx predsedatel na izborna sektziq...
Ot 650+5/dopisani/ glasuvaxa 292, ot koito naj-mladiq be6e 41 nabor...
Ostanalite pod nego - daje ima6e edna baba 15 nabor koqto o4evidno ne be6e ve4e normalno ....

Na balotaja ... pak taka ......

Ami taka e kato nqma za kakvo da glasuvame ... 6te glasuvat tezi deto smqtat glasuvaneto za zadaljitelno /okolo 30% mi kazaxa za texni blizki 4e ne mojeli da glasuvat po nqkoi pri4ini i iskaxa razre6enie da glasuvat vmesto tqx i az tzql den obqsnqvax 4e glasuvaneto ne e zadaljitelo, a pojelanie na koeto te otgovarqxa - ami ako doide militziq da ni tarsi ......../
Ta takiva mi ti raboti stavaxa iz naroda...

6te si gledame vmesto kon paravan /perde maj e po-to4nata duma/

Светът се върти около буквата "П" ...


Тема Re: IZBORI _ OT MQSTOTO NA SABITIETOнови [re: Virgo]  
Авторxexe (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 21:26



Virgo, ti kade jiveesh? Neshto ne mi e mnogo iasno v koia sekcia si bil(bila) predsedatel. Ako 10% ot tova koeto kazvash e viarno sekciata e bila v niakoe selo s "3 kashti i 5 babi". Ne znam zashto mislish che forumcite sa tolkova glupavi che da ti poviatvat. Malko uvajenie ...



Тема Re: IZBORI _ OT MQSTOTO NA SABITIETOнови [re: xexe]  
АвторVirgo (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 16:09



Bqx v 118 sectziq vav Varna kvartal Levski ...
Majka mi be6e v 111 a priqtelkata mi v 114 ...
Navsqkade be6e taka...



Тема Re: IZBORI _ OT MQSTOTO NA SABITIETOнови [re: Virgo]  
Автор Virgo (Ljubopitnata)
Публикувано14.11.01 16:19



Pak i dokato 4akaxme za oformqne na rezultatite vsi4ki predsedateli komentiraxa tova...
Pak vie ako iskate vqrvaite...
I bez tova vav tezi forymi vlizat samo kompleksari i se mislqt za po-znae6ti i moje6ti ot vsi4ki ostanali...
Az se radvam 4e dadoxa vazmojnoist tozi pat da u4astvame prqko v izborite...
I redom do 4erveni babi4ki ima6e i mladi i inteligentni xora v komisiite, koito za sajalenie ne bqxa glasopodavateli ....
A ti glasuva li? Stoq li tam tzql den da vidi6 koi be6e tam i koi glasuva naj-mnogo?...
/Aman ot zaqdlivtzi tuka - znae neznae plqmpa i to samo prostotii.. Prevarnaxte clubovete vav Vavilon..../

Светът се върти около буквата "П" ...


Тема Re: IZBORI _ OT MQSTOTO NA SABITIETOнови [re: Virgo]  
АвторMajorque (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 16:41



"I redom do 4erveni babi4ki ima6e i mladi i inteligentni xora v komisiite, koito za sajalenie ne bqxa glasopodavateli .... "

Извинявай, но мисля, че нарочно ръсиш тия глупости. НЕ Е ВЪЗМОЖНО в избирателна комисия да има хора, които не са гласоподаватели. Гласоподаватели са български граждани, навършили 18 години. Ако не отговарят на тези условия, не могат да бъдат и членове на избирателна комисия.
Също толкова смешни ми се видяха и останалите ти разкази за хора, дето си мислели, че са длъжни да гласуват и говорели за страх от милиция... :))))
През 1990-та, подобен род плоски манипулации можеха и да минат някъде, но сега сме 2001-ва, човече...
и за да не кажеш, че говоря наизуст - аз също имам впечатления от работата на избирателни комисии...



Тема Re: IZBORI _ OT MQSTOTO NA SABITIETOнови [re: Majorque]  
Автор Virgo (Ljubopitnata)
Публикувано15.11.01 13:37



Verno e 4e bqxa glasopodavateli - no samo potentzialni a ne realni ....
Pak te savetvam na sledva6tite izbori da otide6 i da posedi6 edin den v edna sektziq...

Togava neka pak si govorim....OK?

A pak togava nqma da ti se srtruva toiva sme6no, a jalko, za6toto za men e tajno...

/Moje bi i az 6tqx da mislq kato teb ako ne go bqx vidqla s o4ite si i to v golqm grad.../

Светът се върти около буквата "П" ...


Тема Re: IZBORI _ OT MQSTOTO NA SABITIETOнови [re: Virgo]  
АвторVOVlN (Нерегистриран)
Публикувано15.11.01 21:18



Virgi, какви са тези гнусни инсинуации дето ги разпространяваш?
Това са най-големите лъжи, които успях да прочета до сега. Ако наистина всички гласоподаватели във Варна са под 40 набор значи вие сте на изчезване. Тогава по-добре влез в сайта за Изчезващите видове описани в червената книга. Надявам се, че в поредното издание ще мога да видя ваши снимки и най-вече ТВОЯ!!!!!!!!! :):):):):):):):):)



Тема Re: IZBORI _ OT MQSTOTO NA SABITIETOнови [re: Virgo]  
АвторZAM (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 00:39



Az SYM zamestnik predsedatel na komisia!
Kakwi sa tia prikazki za milicia, kakwi gi goworish???
Werno che ot po 600-700 dushi w spisyk glasuwana po 200-300, no sywsem ne wsichki biaha tolkowa stari. Daje mi naprawi wpechatlenie che s naj-goliam merak "glasuwaha" drebosyci na 3-4-5-6 god. puskajki biuletinite na roditelite si, koito sa bili na 20-30 god. Zashto se opitwash da zablujdawash horata?
A za balotaja eto i moeto predwijdane, a posle se obadi da widim koj e bil praw.
W nedelia shte glasuwat dosta poweche hora, taka che se prigotwi za seriozna rabota, az lichno predwijdam pone 10 % poweche.
A na wsichki ostanali kazwam:
Elate da glasuwate. Kojto ste si izbrali! Glasuwajte - da ne kajete posle, che babi, seliani i pensioneri sa izbrali wmesto was /WASHITE babi i pensioneri - roditeli btw/. Za towa sedim tam 20 chasa, za da moje WSICHKI i WSEKI imasht prawo na glas da naprawim swoja izbor!



Тема Re: IZBORI _ OT MQSTOTO NA SABITIETOнови [re: ZAM]  
Автор Virgo (Ljubopitnata)
Публикувано16.11.01 19:43



Zam,
moje i da si prav - az spodelix nabljudeniqta si v moqta sektziq i tezi na blizkite mi ....
Kolkoto do glasuvaneto ... Ne mi se vqrva da glasuvat pove4e ...
Daje naprotiv...
No 6te vidim...

Светът се върти около буквата "П" ...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.