Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 23.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Попитай Георги Първанов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Г-н Първанов,нови  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано04.11.01 17:53



По неизвестни за мен причини,

, получих , но не мога да Ви благодаря и да Ви отговоря в темата си, защото е заключена.
Вашите хора отново не са разбрали нещо. Че самият въпрос се съдържа в увода ми - въпросът е "откровен ли сте" - и се съдържа във фразата:
"ако ти отговорят на въпрос, на който знаеш отговора - само тогава може да прецениш, откровен ли е човека отсреща".
Така че отговорите Ви "този форум не е за да ми задавате отговори, а да ми задавате въпроси", както и "в хронологически, исторически и идеологически спорове с теб няма да влизам - ясно е, че думите ми ще отидат на вятъра" не ме удовлетворяват и поради тази причина, този път питам направо:
1. Защо не сте откровен с аудиторията си, г-н Първанов ?
2. Ако не желаете да дискутирате с мен, как си представяте един спор с адвоката П.Стоянов ?
3. Ако не можете да убедите мен ([пред]убедения в нещо) и да ме привлечете на своя страна - кого и в какво убеждавате тогава ?
4. Ако Ви се налага да убеждавате в нещо своите симпатизанти - не сте ли поели по предварително обречена грешна посока ?

- - - - -
Този път няма да Ви благодаря предварително, за да не реши отново някой, че нямам какво да кажа след един Ваш (евентуален) отговор.



Тема Re: Г-н Първанов,нови [re: LeoS]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 18:07



Що така, бе, Лео?
Пак задаваш странни въпроси.
Как ще дискутира с адвоката Стоянов ще стане ясно по време на диспутите, които ще се излъчват на живо по бтв, Дарик и др.

Защо си мислиш, че той иска теб да убеди в нещо? Този форум не е личен чат между двама ви. Искаме и ние да четем, да пишем и да си правим изводите. МНОГО ви молим и двамата: не си мислете, че можете да ни промиете мозъците.

Ти изглеждаш като знаещ човек, сайтът ти е добър, а и доста мнения си публикувал тук.

Първанов, от друга страна, е съвсем "пресен", но въпреки това отговаря доста смислено. Във всеки случай, доста по-смислено, отколкото днес в Шумен.

Според мен Първанов е доста откровен в писанията си в този клуб и ако ти мислиш противното, това е само признак, че Интернет е извън контрола на политиците - иначе мнението ти нямаше да е тук.



Тема Re: Г-н Първанов,нови [re: Mими]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано04.11.01 18:45



Много добре, Мими.
Само че аз искам да си чуя какво ще измислят съветниците, а не ти.
Или нямам право да си питам ?!



Тема Re: Г-н Първанов,нови [re: LeoS]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 18:53



А защо не искаш да чуеш какво мисля аз?



Тема Re: Г-н Първанов,нови [re: Mimi]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано04.11.01 18:57



Защото няма да те избирам за президент :)

- - - - -
P.S. Спри се, защото ще сложат катинарче.
Аз съм до тук.



Тема Re: Г-н Първанов,нови [re: LeoS]  
Автор DonAngel ()
Публикувано05.11.01 10:49



Здрасти Лео,

странно как Мими (диди?) не е казала, че и ти си много неизвестен с твоите ХХХ постинги в Дир-а...

Но може би дори тя знае, че не е така?

Не се коси, върши си работата, тяхната работа тук (в Интернет) така или иначе никой (дори и те) няма да им я свърши. Първо, щото не може и Второ, щото не иска. Затова е по-лесно да има Модератор, и той да Модерира...



Тема Re: Г-н Първанов,нови [re: LeoS]  
Автор observer (наблюдаващ)
Публикувано06.11.01 00:28



LeoS , Pyrvanov ti otgovori pone za edno neshto mnogo qsno.: che gledash mnogo PREDubedeno na neshtata.
"Ako se opitash da poglednesh i ot drugata strana na ogledalot moje da vidish i neshto drugo osven sobstvenoto si otrajenie "

Estestveniq podbor e vajen...


Тема Re: observer,нови [re: observer]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано06.11.01 00:41



Така ли ?! Не знаех ... Ама човек се учи ...
На мен вече ми станаха ясни някои неща:
* Първанов не може да убеди някой предубеден и да го разубеди.
* Обратната (матираната) страна на огледалото също можела да отразява.



Тема Re: observer,нови [re: LeoS]  
Автор observer (наблюдаващ)
Публикувано06.11.01 00:51



ideqta beshe che cgovek trudno nadskacha sebe si .A v bg tova se sluchva mnog rqdko. Nikoi ot nashte upravnici nito SDS nito BSP nito puk ot nqkoq druga partiq dosega ne nadskochi drebnavoto si ,korumpirano i ogranicheno balkansko mislene

Ednostranno i predubedeno e da se misli spored men che BKP(BSP) i samo tazi partiq susipa bg .Vsqka edna organizaciq se olicetvorqva ot liderite v neq. I men mnogo me smushtava fakta che 70 % ot Demokratite v bg sa s medali ot partiini forumi predi 89 - a godina. ... i tova che sega jiveem v "stabilizirana mizeriq" - 90 % ot bulgarite za razlika na 10 % vlast imashti ili imali nqkoga.

Moito razocharovanie ot politicheskiqt ni elit e pulno .I sega kakto i na parlamentarnite izbori pak nikoi nqma da nadskochi sebe si .No iskah da ti kaja samo che otgovoryt na tvoite vyprosi ot 1 do 9 moje da bude :

BSP : 50 %
SDS : 50 %

(ne ) zavisi(mo) ot glednata tochka.

regards.
P.S. bez loshi chustva...

P.S.2. Moje da razubedish samo tozi koito e gotov da bude razubeden...
kakvoto i da znachi tova ;-))

Estestveniq podbor e vajen...

Редактирано от observer на 06.11.01 00:55.



Тема Re: observer,нови [re: observer]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано06.11.01 01:02



Ами аз си имах една темичка за комунистите (като начин на мислене) във всички партии и движения, но ми я тръкнаха.
Преди да ми тръкнат и тази - виж и прочети добре въпросите ми от 1 до 9. Те визират точно определени периоди и събития. Не намесвай в тях и 2-те политически сили.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.