Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:51 22.05.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема !!! СЪВЕТ - УЛУЦИ И ВОДОСТОЧНИ ТРЪБИ!!!нови  
АвторAZ! (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 17:40



Интересувам се от фирми които поставят улуци и водосточни тръби. Пролетта идва, снега се топи, а аз все още не съм сложил улуци и водосточни тръби. Може ли някой да ми препоръча фирма за доставка и монтаж на улуци. Искам да уточня, че не желая да ми препоръчват “майстори” цигани, които ги правят на място или пък безумно тъпите PVC улуци, които за няма и година прокапват и се прецакват тотално. Моля само за съвети за качествени, изпробвани и наистина добри улуци и водосточни тръби. Предварително благодаря на всички, които ще отделят време да ми отговорят.



Тема Re: !!! СЪВЕТ - УЛУЦИ И ВОДОСТОЧНИ ТРЪБИ!!!нови [re: AZ!]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 09:27



Абе човек върви на изложението в Спортната зала и си избери и фирма и материал.



Тема Re: !!! СЪВЕТ - УЛУЦИ И ВОДОСТОЧНИ ТРЪБИ!!!нови [re: AZ!]  
АвторMinchoP (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 13:52



След всичките ти забележки мога да ти предложа една фирма която предлага нещо уникално улуци от металопласт сиреч няма чупене като пласмасовите или раждясване като циганските и другото най-основно е че не са на парчета от по метър - два а са цели от край ето ти линк http://www.vasroofing.com/



Тема Re: !!! СЪВЕТ - УЛУЦИ И ВОДОСТОЧНИ ТРЪБИ!!!нови [re: MinchoP]  
Автор tralalala33 (непознат )
Публикувано31.03.08 22:15



Да бе да !!!!

ЕЛА ДА ГИ ВИДИШ КВО СТАНАХА НА МОЯ ПОКРИВ
ВАС! - НИКОГА ВЕЧЕ



Тема Re: !!! СЪВЕТ - УЛУЦИ И ВОДОСТОЧНИ ТРЪБИ!!!нови [re: AZ!]  
Авторvalka (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 21:06



zdrasti kazvam se valeri i sum stroitelen predpriemach v momenta imam edni momcheta na edin ot obektite koito mi postaviat pocinkovani bezshevni uluci rejat si gi po razmer bez zakopchavane ednoto momche ot rabotnicite e murgavichko no ne znam dali e ciganche no az niamam rabota s tiax shefa im idva oglejda i ti kazva kolko shte ti struva viarvai mi che rabotiat mnogo dobre prosto sa perfektni eto ti saita im www.toni.firmitebg.info



Тема Re: !!! СЪВЕТ - УЛУЦИ И ВОДОСТОЧНИ ТРЪБИ!!!нови [re: valka]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано04.04.08 23:25



Хайде сега го преведи на кирилица!





Тема АМЕРИКАНСКИ БЕЗШЕВНИ УЛУЦИнови [re: AZ!]  
АвторBrezin (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 08:22



АМЕРИКАНСКИ БЕЗШЕВНИ УЛУЦИ
Омега Метал ЕООД предлага надеждна и ефективна водоотвеждаща система чрез американски безшевни улуци, произведени от рулонна ламаринна със специално калибровани машини. Улуците се изработват в два размера- 5” разгъвказа заготовката- предназначен за обществени и жилищни сгради и еднофамилни къщи и 6” разгъвка за заготовката – за големи промишлени сгради, жилищни и административни сгради с големи покриви.
Фирмата предлага богата гама от материали и цветове. Улуците се произвеждат от поцинкована ламарина, медна ламарина, имитация на медна ламарина и ламарина с цветно полиестерно покритие/включва стандартните цветове по RAL
Фирмата работи по утвърдени системи в строителството, съобразно съответните технически
изисквания и наложените европейски стандарти
Stanislav Brezin 0888288980



Тема Re: !!! СЪВЕТ - УЛУЦИ И ВОДОСТОЧНИ ТРЪБИ!!!нови [re: valka]  
Авторвaлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 08:54



здравеите казвам се валери и съм строителен предприемач в момента имам едни момчета на един от обектите които ми поставят поцинковани безшевни улуци реажат си ги по размер обект и са 0,6мм работниците са малко мургави но не сьм сигурен дали са циганчета но аз ниамам работа с тях идва шефа им оглежда си обекта мери го и ти смята колко пари ще ти струва вярваи ми че работят перфектно ето ти саита им www.toni.firmitebg.info 0887234969



Тема Re: !!! СЪВЕТ - УЛУЦИ И ВОДОСТОЧНИ ТРЪБИ!!!нови [re: AZ!]  
Автор yourtruedaughter (непознат )
Публикувано25.04.08 10:43



Здравейте,

препоръчвам шведските улуци Линдаб www.lindab.bg - галванизирана стомана, няма ръждясване, няма протичане, дават 15 годишна гаранция и имат уникални цветове

, супер лесно се монтират и изглеждат много добре



Тема Re: !!! СЪВЕТ - УЛУЦИ И ВОДОСТОЧНИ ТРЪБИ!!! [re: AZ!]  
Авторяяш (Нерегистриран)
Публикувано06.05.08 23:09



http://amerikanskibezshevniuluci.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.