Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 10.05.24 
Култура и изкуство
   >> Архитектура и вътрешен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Барбакани ?нови  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано26.04.09 09:18



Правя една подпорна стена,и на три метра от нея къща.Какво става ако не сложа барбакани в подпората ? Значи къщата ще тръгва от кота нула,тоест няма да е вкопана,но ще има канал за автомобил,първият етаж са гаражи.
Височина на подпорната стена към 220см.



Тема Re: Барбакани ?нови [re: ПETтeXXXXXa]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано30.04.09 09:58



Става това, че отиваш при специалист, плащаш му, даваш му ДОСТАТЪЧНО подробни входни данни и получаваш отговор на въпроса, който терзае душицата ти. С лаладжийски въпроси от типа на "какво става" можеш да се пробваш в телевизията, не тук.



Тема Re: Барбакани ? [re: XXL]  
АвторEurosport (Нерегистриран)
Публикувано01.05.09 00:03



А какво става когато добре заплатения специалист ти направи нещата кафяви и миризливи?А?Както би се изразил доктор Ливайн по телевизора-тледал съм хиляди специалисти......
Досега не съм попадал на проект който да не е претупан и н...сран Ваше специалистничество.За протокола-опита ми е около 40 сгради така че по-тихичко и по-скромничко моля





Тема Re: Барбакани ?нови [re: Eurosport]  
АвторNational geografic (Нерегистриран)
Публикувано01.05.09 08:34



Съгласен съм, че много "специалисти" си вършат работата некачествено, но не такива хора имах предвид аз... защото не всички проектанти са от тоя тил. Плюс това, деловите отношения ти дават правото и основанието да изискаш качествено и навременно изпълнение на поставената задача, както и да предявиш рекламация. Моят опит е няколко пъти по 40 сгради, така че седни си на мястото, ако обичаш.
Много са ми странни някои хорица - когато пишман автомонтьор, набеден за майстор, му прецака колата, си мълчи и трае, същото е и с многото гъзоръки "майстори" в строителството, ако адвокат му провали делото - натиска си парцалите и не мрънка, но за проектанти и лекари - всичките са му криви, ей такава уста отваря да ги хули.
А какво става, ако тоя, дето много знае, си реши проблемите сам?



Тема Re: Барбакани ?нови [re: Eurosport]  
АвторПpяkop* (Нерегистриран)
Публикувано01.05.09 16:56



често качеството на проекта е директно отражение на качеството на инвеститора.



Тема Re: Барбакани ?нови [re: XXL]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано02.05.09 11:55



В отговор на:

Става това, че отиваш при специалист, плащаш му, даваш му ДОСТАТЪЧНО подробни входни данни и получаваш отговор на въпроса, който терзае душицата ти. С лаладжийски въпроси от типа на "какво става" можеш да се пробваш в телевизията, не тук.




Платил съм 12 бона вече за проектче,но искам да видя безплатните разсъждения какви са.
Твоите бяха безплатни,видях че нищо не струват.Психологията сочи че полово неспособните индивиди от мъжки пол стават сприхави и докачливи



Недей така,Архитект! - това звучи гордо,тоест дръж се подобаващо,момко



Тема Re: Барбакани ?нови [re: ПETтeXXXXXa]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано02.05.09 14:42



Мразя авантаджиите.



Тема Re: Барбакани ?нови [re: XXL]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано02.05.09 15:04



Омразата шта закопае

Дърт си,и не ти става,и затва го избиваш на омраза,отвори Фройд на 82 страница и ще видиш


Аз съм плащач,ве,шаря наляво и надясно,даже рушвети давам.Ще мрази той



Тема Re: Барбакани ?нови [re: ПETтeXXXXXa]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано02.05.09 17:44



Ти си известен авантаджия. В клубовете се занимаваш предимно с търсене на акъл на аванта.



Тема Re: Барбакани ?нови [re: XXL]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано03.05.09 09:45



В отговор на:

Автор: XXL
Тема: Re: Барбакани ?

Ти си известен авантаджия. В клубовете се занимаваш предимно с търсене на акъл на аванта.





Така е,много съм крал на времето,но ся ми е по лесно да си плащам.
Казваш че съм известен,това ме накара да се почувствам известен,благодаря !





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.